5 жовт. 2023

Увага! Діти на дорозі

З 1 по 30 вересня 2023 р. в закладах освіти традиційно проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Метою заходів, що були проведені протягом вересня в нашому ліцеї, є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед учнів. Години спілкування, практичні онлайн-заняття, квізи, участь у конкурсі фото, відеоробіт, малюнків, нетворкінги - це ті форми роботи, які можуть зацікавити учнів, спонукати їх дотримуватись правила дорожнього руху, бути уважними на дорозі.
4 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою Карпалюк Катерину

Багата талантами наша слобожанська земля. І надзвичайно приємно, що в незламному Харкові, у рідному Холодногірському районі є юна зірочка - учениця 10-Б класу Харківського ліцею № 126 Карпалюк Катерина. Дівчина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» та стала його призером. Її робота, з-поміж 2000 інших, була відзначена, а Катерину разом із батьками 29.09.2023 року запросили до Києва, де нагородили Дипломом ІІІ ступеня. Ми неймовірно пишаємося юною холодногірською художницею - Катериною Карпалюк, яка стала єдиною харків’янкою, призеркою конкурсу «Я маю ПРАВО на життя». Віримо, що попереду в неї нові досягнення, тож бажаємо дівчині наснаги, витримки, успіхів!
4 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою Медовкіна Михайло

З 26 до 29 вересня 2023 року в м. Загребі ( Хорватія) відбулося Міжнародне інноваційне шоу INOVA. Серед срібних призерів Міжнародного інноваційного шоу INOVA - учень 11-Б класу Харківського ліцею № 126 Холодногірського району Медовкін Михайло Дмитрович, який розробив криптографічний стійкий алгоритм генерації псевдовипадкових чисел, що допомагає уникнути проблем при використанні ідентичних алгоритмів у декількох системах. Ми пишаємося нашим переможцем, яким опікувалися і якого навчали, готували, надихали учителі Холодногірського району! Бажаємо Михайлові Медовкіну натхнення, творчості та нових перемог, які сприятимуть процвітанню й розвитку нашої країни!

З Днем учителя

Вітаємо з Днем учителя!
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівника освіти!

День захисникові захисниць України

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Свято українського козацтва знайшло своє продовження в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: "Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!" У цей день також відзначають День захисників і захисниць України- свято, яке стало всенародним. Ми вітаємо наших героїчних воїнів - козаків і бажаємо міці, витривалості на полі бою! Ми підтримуємо і відроджуємо найкращі національних традицій. Напередодні свята в ліцеї вчителі в дистанційному форматі провели з дітьми тематичні години спілкування, квізи, нетворкінги, переглянули відеороботи й презентації, присвячені Дню захисників і захисниць України. Діти, учителі, батьки долучились до районних акцій "Осінь золота перемогу наближа", "Про моє життя захисникові України".
30 вер. 2023

День бібліотек

Сьогодні відзначаємо День бібліотек. А книги — найкраще, що знає людина: В них джерело думки, знань і добра, Комп’ютер ніколи не замінить книгу! Шановні Людмило Павлівно та Людмило Анатоліївно, щиро вітаємо зі святом! Бажаємо здоров’я і любові! Щоб в житті особистім завжди і все у вас було добре!
29 вер. 2023

Вітаємо Ярош Анну

Вітаємо ученицю 10-А класу Ярош Анну, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня в І (районному) етапі фестивалю ораторського мистецтва в 2023/2024 навчальному році серед учнів 10-11класів за темою "Живе лишь той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)". Бажаємо творчого натхнення й подальших успіхів!
29 вер. 2023

Вітаємо з нагородою

Щиро вітаємо учителя образотворчого мистецтва Масоху Наталію Вікторівну, яка взяла участь у Національному фестивалі "Код нації", присвяченому 32-річниці Незалежності України.
27 вер. 2023

Вступ - 2024

Вступ - 2024. З яких предметів проводитиметься тестування? ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ НА БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ У 2024 РОЦІ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ