11 лип. 2023

Вітаємо з перемогою

Напередодні Дня Конституції учні 11-А класу Русанов Максим та Стеценко Максим узяли участь в онлайн - вікторині "Історія Конституції України", яка була організована КЗ "Харківська обласна станція юних туристів". Вітаємо з перемогою юнаків й учителя історії Кочанову Наталію Володимирівну!
9 лип. 2023

Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно.

Діти завжди з нетерпінням чекають на літні канікули. І це зрозуміло, адже вони найтриваліші та припадають на найтеплішу пору року. Канікули – щастя для учнів, але ще та задачка для батьків: як зробити так, щоб увесь відпочинок не минув у гаджетах. Учні 6-В класу першими долучились до міської освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків”. Може, їхній спосіб життя та їхні поради допоможуть і вам насичено та яскраво провести літні канікули?
29 черв. 2023

Звіт керівника

29 червня 2023 відбувся звіт керівника ХЗОШ N 126 перед громадськістю в онлайн форматі, на якому були присутні 43 представники батьківської громадськості, 47 педагогічних працівників. Усиченко Л.М. звітувала про підсумки роботи закладу в 2022/ 2023 н.р., відповіла на запитання батьків.
28 черв. 2023

День Конституції України

28 червня - День Конституції України. Це особливе свято для кожної людини, яка відчуває єдність з усією нацією. У нашому ліцеї в режимі онлайн з учнями 7- 11 класів були проведені бесіди, години спілкування за темою "Конституція України - основний Закон держави", у бібліотеці розгорнута виставка-акція " Ілюстрована Конституція України" для школярів 1-6 класів. Діти взяли участь у конкурсі малюнків " Малюю майбутнє моєї країни", а учні 11-А класу Русанов Максим та Стеценко Максим стали учасниками обласної вікторини " Історія Конституції України".
28 черв. 2023

Кращий дистанційний курс 2023

Протягом січня – червня 2023 року проходив районний етап міського конкурсу на кращий дистанційний курс 2023. Конкурс проходив за предметними номінаціями: початкова освіта, біологія, фізична культура. Переможцями стали: У номінації «Початкова школа»: І місце посіли: - творчийколективучителів ХЗОШ №126 у складі: Кожушко Тетяна Миколаївна, Марчук Марина Георгіївна, Морозова Маргарита Олександрівна й Панченко Ніна Іванівна. У номінації «Біологія» ІІІ місце посіли: - творчий колектив учителів ХЗОШ № 126 у складі: Устименко Валерія Володимирівна й Одинцова Зоя Іванівна. Вітаємо переможців.
27 черв. 2023

Вітаємо Михайла Медовкіна

26 червня 2023 року подяку й пам'ятну статуетку від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова отримав учень 10-Б класу нашої школи Медовкін Михайло. А здобутки в юнака в науковій діяльності вагомі: перемога у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з астрономії, особиста першість у ХХХІ міському турнірі юних фізиків, І місце в І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академіх наук України, секція "Кібербезпека". Щиро радіємо за Михайла та бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог.
26 черв. 2023

Конкурс «Молода людина року»

Урочиста церемонія нагородження обдарованої та талановитої молоді
20 черв. 2023

Вступ 2023

Що варто знати про вступну кампанію 2023 року?
20 черв. 2023

Всесвітній день Wi-Fi

Щорічно 20 червня відзначаємо свято бездротових технологій – Всесвітній день Wi-Fi. Подію започаткував Бездротовий широкосмуговий Альянс.
17 черв. 2023

Випускники 2023

Випускний вечір - це свято, яке буває один раз у житті. Кожен учень з радістю згадує чудові дні, коли тільки прийшов до школи. Напевно, усі пам’ятають і свою першу вчительку, і перше кохання, і перший найвищий бал у щоденнику. Як же це чудово й пам'ятно! За час навчання всі подорослішали. Якими були, як вчилися й відпочивали протягом років навчання, якими стали - про це відеоролик наших випускників.