Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: school126kh@ukr.net

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
22 жовт. 2017
ПЛАН заходів, які будуть проведені в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області під час осінніх шкільних канікул
20 жовт. 2017
19 жовтня 2017 року в нашій школі пройшов І (районний) етап ХХVІ міського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь команди шкіл Холодногірського району. Команда нашої школи у складі: Пійдкуйко Валерія, Гребенчук Євгенія, Шалімова Альона, Михайлова Юлія, Ємець Тетяна посіла ІІ місце. Вітаємо переможців!
20 жовт. 2017
19.10.2017 р. команда ХЗОШ №126 у складі: Ликов Євнен, Ярош Микита, Петренко Катерина, Караченцев Олександр, Кушнарьова Юлія, Юренко Віолета, Коваль Кирил, Батюк Євнен, Воронцов Олександр, Дубінюк Олександр, Давидюк Ксенія прийняла участь у міському етапі легкоатлетичної естафети.
18 жовт. 2017
14 жовтня 2017 року учні 6-х класів нашої школи разом з учителями відвідали чарівні куточки Харківщини. Першим місцем екскурсії стало село Старий Мерчик Валківського району. Садиба у Старому Мерчику заснована у кінці ХУІІ- поч.ХУІІІ ст. полковниками Ізюмського слобідського полку Шидловськими.
14 жовт. 2017
13 жовтня 2017 року в нашій школі відмічали Свято захисника України. Учні всіх паралелей виготовили яскраві плакати, малюнки, аплікації. У спортивному залі школи семикласники разом з класними керівниками влаштували цікаві козацькі розваги. На цьому світі були присутні солдати Харківського гарнізонного Будинку офіцерів, вони очолили загони маленьких козачат, допомагали їм у виконанні вправ та завдань.
14 жовт. 2017
До Дня захисника України Національна академія Національної гвардії України урочисто відчинила свої двері для школярів Харкова та області. Учні нашої школи побачили буденне військове життя та поспілкувались із майбутніми офіцерами.