Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/Педпреса.gif

16 лист. 2019
16 листопада 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області відбувся ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь учні 3-11-х класів загальних середніх закладів освіти Холодногірського району у кількості 118 переможців І (шкільного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся 9 листопада 2019 року.
15 лист. 2019
17 листопада 2019 р. Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" проведе День відкритих дверей і Фестиваль науки «Science is FUN».
14 лист. 2019
Вітаємо ученицю 10-В класу Берест Поліну, яка стала стипендіатом Президента України
12 лист. 2019
Вітаємо Батюка Євгена, який отримав у Мінську золоту медаль на чемпіонаті Європи по таїландську боксу. Бажаємо подальших успіхів!!!
12 лист. 2019
11 листопада 2019 року в КВНЗ "ХАНО" відбулися урочистості, присвячені Дню писемності та мови. Традиційно в цей день нагороджуються переможці та лауреати Обласного фестивалю ораторського мистецтва. Цього року учениця 10-В класу ХЗОШ № 126 Берест Поліна нагороджена Дипломом І ступеня за перемогу в обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)». Бажаємо подальших успіхів!
11 лист. 2019
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади! Бажаємо подальших успіхів!!!