Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

14 жовт. 2018
13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеі радіоелектроніки відбувся ІІІ міської турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харькова. У турнірі приняйли участь учні нашої школи Задара Дмитро, Казюта Іван.
12 жовт. 2018
Напередодні Дня захисника України учні 5-8-х класів узяли участь у квісті "Козацький гарт". Спортивні та інтелектуальні змагання припали до душі всім учасникам.
12 жовт. 2018
З 2014 року 14 жовтня в нашій країні відзначається День захисника України. Він збігається зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці, яке для запорізьких козаків завжди було шанованим, бо саме в цей день зазвичай обирали нових старшин. Багата на подвиги історія українського воїнства! Щиро вітаємо всіх, хто стоїть на захисті миру й спокою нашого народу!
12 жовт. 2018
Учні нашоі школи прийняли участь у конкурсі малюнків "Дюрeр та інші. Галeрeя німeцьких митців", який проводиться у мeжах заходів щодо "Тижнів Німeччини в Украіні 2018". Цe учeниці 9-Г класу Бойко Катeрина і 9-В Дьомина Олeна. Зичимо успіхів нашим дівчатам в конкурсі, рeзультати якого будуть відомі 20 жовтня на відкритті виставки робіт в приміщeнні Дома Нюрнбeрга.
9 жовт. 2018
09.10.2018 до нашої школи завітали представники патрульної поліції м. Харкова. Корисною виявилася бесіда з учнями 9-А класу про права та обов'язки учнів, про безпечне поводження на вулицях міста, про правила міжособистісного спілкування . Індивідуальні бесіди провели з учнями 6-А, 7-А класу.
9 жовт. 2018
9 жовтня 2018 року в нашій школі пройшов І (районний) етап ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У турнірі взяли участь команди шкіл Холодногірського району. Вітаємо команду нашої школи у складі: Бувалця Олександра, Козлової Мирослави, Смолянюк Катерини, Тимченко Анни, Деміної Оліни, яка посіла ІІ місце в районному етапі ХІІ міського турніру юних вихідників і раціоналізаторів під керівництвом вчителя Ткаченко Оксани Михайлівни. Бажаємо подальших успіхів!