6 трав. 2017

Возложение цветов к памятнику погибшим воинам во Второй мировой войне.

5 мая 2017 на городском кладбище №8 прошло возложение цветов к памятнику погибшим воинам во Второй мировой войне.
29 квіт. 2017

Конкурс знавців української мови «Грамотій»: вітаємо переможців

22 квітня 2017 року учні нашої школи взяли активну участь в організованому ХНУ ім. В. Н. Каразіна разом із видавництвом «Ранок» конкурсі знавців української мови «Грамотій». 28 квітня 2017 року у Каразінському університеті відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу знавців української мови «Грамотій» для учнівської молоді.
27 квіт. 2017

ЮІР- 2017

Відоме висловлювання Емерсона «Скрізь, де є життя, є й небезпека», на жаль, надзвичайно справедливе по відношенню до наших доріг. Дотримання правил дорожнього руху водіями та пішоходами – запорука безпеки кожного з нас. Стало гарною традицією, що у квітні Палац дитячої та юнацької творчості «Істок» приймає міський етап конкурсу шкільних загонів юних інспекторів руху.
27 квіт. 2017

31-річчя аварії на ЧАЕС

27 квітня 2017 року у школі відбулися уроки пам'яті, присвячені 31-им роковинам з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції, виховні години мужності «Зона Людяності» за участю ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Кічко Ігоря Костянтиновича.
26 квіт. 2017

Виховні години, присвячені річниці Чорнобиля

Сьогодні 26 квітня в школі пройшли виховні години по темі «Чорнобиль. 31 років потому…». Класні керівники розповіли про причини та наслідки трагедії, підготували цікаві фото та відеоматеріали, вислухали думку учнів про те, чи можна було уникнути вибуху. Закінчились виховні години вшануванням пам’яті загиблих під час ліквідації аварії та постраждалих від її наслідків.
26 квіт. 2017

Вітаємо з перемогою у районному конкурсі-вікторини

Вітаємо команду нашої школи у складі учениць 7-В класу Дьоміної Олени, Берест Поліни, Кієнко Вікторії, Смолянюк Катерини та учня 7-Г класу Білалова Тургута (керівник команди Катерина Юріївна Карпова) з перемогою у районному конкурсі-вікторини з безпеки життєдіяльності (ІІ місце). Бажаємо подальших успіхів!
22 квіт. 2017

Вітаємо з перемогою юних інформатиків!

22 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства відбувся ХVІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Диплом третього ступеня отримала команда «Хакери» нашої школи (у складі: учнів 5-В класу Тиртишного Ярослава; 6-Б класу Рішко Євгенія і Садовського Іллі; 6-В класу Гальченко Анастасії; 7-Г класу Ткаченко Даніїла). У номінації «Кращий знавець інформатики» стал Решко Євгеній (Диплом ІІІ ступеня). Щиро вітаємо юних інформатиків та керівника команді Ганну Іванівну Пугач! Божаємо подальших успіхів!
19 квіт. 2017

День цивільного захисту

Незважаючи на невесняну погоду, сьогодні, 19.04.2017, у нашій школі відбувся День цивільного захисту. О 8.00 по класах розпочалися тематичні виховні години. Учні початкової школи взяли участь у спортивно-інтелектуальній грі "Школа виживання". 5-ті класи відпрацьовували дії при загрозі вубуху, а шестикласники з'ясовували причини виникнення пожеж. Для учнів 7-х класів класні керівники підготували квест "Як поводитися під час обстрілів". Восьмикласники обговорювали тему "Якщо ви опинились у центрі масових заворушень". На лінійці, присвяченій Дню цивільного захисту, виступила директор школи Л.М. Усиченко. Вона зазначила важливість проведення таких тренувань, оскільки надзвичайні ситуації останнім часом, на жаль, супроводжують наше життя.
15 квіт. 2017

Оприлюднено результати з 11 предметів пробного ЗНО

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
14 квіт. 2017

Мрії про Ураїну

14 .04.2017 учні нашої школи взяли участь у конкурсі творчих робіт "Мрії про Україну". Учениця 11-А класу Маркова Анастасія написала пронизливий вірш "Слово про війну" і присвятила його воїнам АТО. Учні 1-х, 6-х та 7-х класів зробили листівки-привітання та поробки до Великодня, які, сподіваємость, передадуть нашим солдатам.