30 серп. 2023

Батьківські збори

Наприкінці серпня в нашому закладі освіти традиційно відбуваються батьківські збори. Це та форма взаємодії, яка є найбільш ефективною. Головна  функція батьківських зборів — командоутворююча. Інформативну, яка була до цього панівною, перебрали на себе соціальні мережі, тематичні шкільні чати у Viber. Батьки, учні, адміністрація готові до співпраці й до нового навчального року.
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України

29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, у закладах освіти Холодногірського району були відкриті меморіальні дошки випускникам - героям. У Харківському ліцеї N126 меморіальну дошку відкрили випускникові 2012 року Жуку Владиславові, який загинув 01 березня 2022 року, рятуючи людей з-під завалів будівлі Харківської обласної державної адміністрації.
25 серп. 2023

Нарада при директорові

Перед новим навчальним роком у педагогічного колективу є багато питань, які необхідно обговорити. 25.08.2023 року в нашому закладі освіти відбулася нарада при директорові, на якій розглянули питання особливостей онлайн-роботи школи у 2023/2024 році. Директор школи Усиченко Л.М. розповіла про хід підготовки до Свята першого дзвоника. Учителі розглянули також низку поточних питань.
24 серп. 2023

День Незалежності України

24 серпня — День Незалежності України. Це свято гордості, бо нам є чим пишатися — українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину, вільними виборами, свободою слова. Україна тримається на громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь. Учителі й учні ліцею напередодні свята в онлайн-режимі провели години спілкування, віртуальні подорожі й вікторини. З Днем народження, люба країно!
23 серп. 2023

Cимвол України

Сьогодні синьо-жовтий стяг — наша гордість та найвідоміший символ України. Після повномасштабного вторгнення рф увесь світ дізнався про хоробрість та відданість українського народу. Державний Прапор України, як ніколи до цього, почав з’являтися у різних куточках планети в знак підтримки та солідарності з Україною. Учні школи в дистанційному форматі взяли участь у тематичних вікторинах, селфі- челенджах, квізах.
14 серп. 2023

Присвята рідному місту

Щорічний міський конкурс творчих робіт «Присвята рідному місту» триває. Він проводиться з 2016 року. Цьогоріч учні нашого ліцею підготували творчі звернення до Дня міста: створили малюнки, аплікації, написали вірші, заспівали пісні, присвячені рідному Харкову. Найкращі роботи дітей були опубліковані в телеграм- каналі "Харків надихає".
9 серп. 2023

Всесвітній день книголюбів

9 серпня відзначають Всесвітній день книголюбів. Важко переоцінити роль книг і бібліотек у нашому житті. Можливість узяти до рук улюблений примірник приносить задоволення справжньому читачеві, обіцяє йому захопливу подорож у незвіданий світ фантазій автора. Шкільна бібліотека є першою сходинкою до розуміння дитиною того, що книга - це винятковий феномен, створений людством.
4 серп. 2023

Подяка учаснику освітній акції

Наші активні, творчі ліцеїсти й улітку беруть участь у міських освітніх акціях. Протягом липня учні 3-А та 6- В класів ділились ідеями відпочинку. Відео та колажі, які створили діти, батьки, учителі, були представлені в телеграм- каналі "Харків надихає". Дорогі учні, приймайте заслужені подяки!
28 лип. 2023

День Української Держаности

28 липня вдруге ми відзначаємо День Української Державності, який був започаткований згідно з указом Президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року). Дату вибрали невипадково: саме в цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.
27 лип. 2023

Всеволод Татьков - випускник 2021

До війни для кожного з нас слово "герой" найчастіше асоціювалося з персонажами пригодницьких фільмів, переглядаючи які, ми й гадки не мали, що настануть такі часи, коли діти, яких навчали, стануть героями, захисниками.