14 серп. 2023

Присвята рідному місту

Щорічний міський конкурс творчих робіт «Присвята рідному місту» триває. Він проводиться з 2016 року. Цьогоріч учні нашого ліцею підготували творчі звернення до Дня міста: створили малюнки, аплікації, написали вірші, заспівали пісні, присвячені рідному Харкову. Найкращі роботи дітей були опубліковані в телеграм- каналі "Харків надихає".
9 серп. 2023

Всесвітній день книголюбів

9 серпня відзначають Всесвітній день книголюбів. Важко переоцінити роль книг і бібліотек у нашому житті. Можливість узяти до рук улюблений примірник приносить задоволення справжньому читачеві, обіцяє йому захопливу подорож у незвіданий світ фантазій автора. Шкільна бібліотека є першою сходинкою до розуміння дитиною того, що книга - це винятковий феномен, створений людством.
4 серп. 2023

Подяка учаснику освітній акції

Наші активні, творчі ліцеїсти й улітку беруть участь у міських освітніх акціях. Протягом липня учні 3-А та 6- В класів ділились ідеями відпочинку. Відео та колажі, які створили діти, батьки, учителі, були представлені в телеграм- каналі "Харків надихає". Дорогі учні, приймайте заслужені подяки!
28 лип. 2023

День Української Держаности

28 липня вдруге ми відзначаємо День Української Державності, який був започаткований згідно з указом Президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року). Дату вибрали невипадково: саме в цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.
27 лип. 2023

Всеволод Татьков - випускник 2021

До війни для кожного з нас слово "герой" найчастіше асоціювалося з персонажами пригодницьких фільмів, переглядаючи які, ми й гадки не мали, що настануть такі часи, коли діти, яких навчали, стануть героями, захисниками.
24 лип. 2023

Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно

Учні 3- А класу весело, змістовно, цікаво відпочивають улітку. Діти разом відвідали дельфінарій "Немо", опанували технологію виготовлення піци в супермаркеті "Клас". Третьокласники радять улітку активно займатись спортом, доглядати за тваринами, відвідувати виставки та музеї.
20 лип. 2023

Збережімо грунти рідної України

Щиро вітаємо учениць 7-Б класу Шамілову Дар'ю, Іноземцеву Дану та ученицю 7- В класу Смолянюк Анну, які гідно представили наш ліцей на IV щорічному конкурсі дитячих малюнків «Збережімо грунти рідної України» й отримали дипломи учасників!
17 лип. 2023

"Нашого цвіту – по всьому світу ..."

Більше 500 днів повномасштабної війни. Вона змінила все й для України, і для Європи, і для світу. Вона розкидала людей по різних країнах, але назавжди вкарбувала в душі та серця гасло «З Україною в серці!» Наші учні, мешканці затишного Холодногірського району, перебуваючи за кордоном, відчувають гордість за себе, свою державу, за наших воїнів- героїв і усвідомлюють, що теж можуть робити гідний внесок у загальну справу - перемогу над ворогом.
17 лип. 2023

Круглий стіл "Мир. Безпека. Освіта"

Напередодні дня українського миротворця в дистанційному форматі відбувся міжнародний круглий стіл "Мир. Безпека.Освіта", який проводили викладачі ХНПУ ім.Г.С.Сковороди. У заході взяли участь лідери  учнівського самоврядування ліцею та заступник директора з навчально - виховної роботи.
13 лип. 2023

Звернення освітян міста Харкова до Голови Харківської обласної військової адміністрації.

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян міста Харків