Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

24 черв. 2018
Этот вечер - лучшее время в году. Все нарядны, добры и внимательны Всем желаем, чтоб небо большую звезду, Вам сегодня зажгло обязательно.
22 черв. 2018
22 червня 2018 року відбулося вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Проведено хвилину мовчання.
15 черв. 2018
Сьогодні відбулося урочисте закриття табірної зміни. Найактивніші учасники з різних загонів були нагороджені грамотами та призами. Діти з сумом прощалися з табором "Майстер", але попереду їх чекають літні канікули, багато нових вражень та різноманітних, захопливих пригод. З гарними емоціями діти перейшли до парку, де взяли участь у громадському концерті Холодногірського району, присвяченому дню боротьби з наркозалежністю.
15 черв. 2018
Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання. Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.
14 черв. 2018
Сьогодні у таборі “Майстер” відбулося свято “День іменинника”, всіх вихованців табору, у яких день народження був з 01.06 до 15.06 привітали пам’ятними сувенірами, а всі інші вихованці отримали смачний шматочок іменинного пирога.
13 черв. 2018
Сьодні до табору завітав театр з цирковою виставою. Діти були у захватіі від жонглерів то, виступу з тваринами. У мовному загоні відбулися змагання з німецької мови "Ерудит". Ще один цікавий день закінчився у таборі співами під карааоке.