Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

Класна оцінка

9 груд. 2018
09 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Вітаємо переможців.
7 груд. 2018
6 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії 152 відбувся І етап конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт МАН. Вітаємо переможців.
7 груд. 2018
З 03 по 09 2018 року в школі проходить конкурс "Година коду" - щорічна глобальна ініціатива, метою якої є промоція програмування серед дітей.
25 лист. 2018
У першій декаді листопаду в місті Львів відбувся Чемпіонат України з тхеквондо серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок. Із нашої школи, учениця 8-А класу Крайнова Маргарита, брала участь у цьому Чемпіонаті. В нелегкій боротьбі Маргарита виборола перше місце. Зараз дівчина готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться на прикінці листопаду в Іспанії. Побажаємо юній чемпіонці перемоги.
25 лист. 2018
Роковини Голодомору 1932-1933р. Година пам`яті в бібліотеці.
17 лист. 2018
Декан факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем ХНУ им. В.Н. Каразина профессор Шульга Сергей Николаевич и старший научный сотрудник кафедры теоретической радиофизики факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем Легенький Максим Николаевич наградили участников турниров юных физиков и юных изобретателей и рационализаторов памятными подарками, дипломами и сертификатами.