Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: school126kh@ukr.net

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
19 січ. 2018
18 грудня 2018 р. учні 9-Б класу відвідали екскурсію до Державного професійно-технічного навчального закладу "Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торговлі і дізайну"
16 січ. 2018
14 січня 2018 р. учні 1А та 1 Б класів відвідали палац Діда Мороза
9 січ. 2018
Програма реєстрації на пробне ЗНО та покрокова інструкція щодо реєстрації буде розміщена в розділі «Пробне ЗНО» 9 січня 2018 року. Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. Участь у пробному ЗНО є добровільною!
28 груд. 2017
27.12.2017 року учні пільгового контингенту школи відвідали міське новорічне свято, організоване під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса в Харківському національному академічному театрі опери і балету імені М.В.Лисенка. Малюки переглянули чудову виставу і отримали у подарунок від мера солодкі новорічні подарунки та книжки-розмальовки.
28 груд. 2017
22 грудня 2017 року учні нашої школи відвідали Зеленогайський спеціалізований будинок дитини, у якому мешкають діти віком від 3 місяців до 6 років. А 27 грудня 2017 року лідери самоврядування відвідали Богодухівський дитячий будинок-інтернат.
27 груд. 2017
26.12.2017 учні початкових класів очікували з нетерпінням. У цей день у ХЗОШ № 126 відбулося урочисте вручення подарунків від Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Методист інформаційно – методичного центру Управління освіти Адміністрації Холодногірського району Стратієнко В. С. радо привітала учнів і разом з директором школи Усиченко Л. М. вручила солодкі подарунки дітям. Свято продовжилося веселими співами й колядками