17 жовт. 2023

День хліба

Усесвітній день хліба відзначається щорічно 16 жовтня. Свято було засновано у 2006 році з ініціативи Міжнародного союзу пекарів і пекарів-кондитерів. Під час годин спілкування, які були проведені в нашому ліцеї, діти розширили свої знання про хліб, про професію хліборобів, ознайомились із різновидами хлібобулочних виробів та виробів із борошна.
16 жовт. 2023

Турнір юних математиків

14 жовтня 2023 року в приміщенні метрошколи на станції метро «Перемога» збірна команда Холодногірського району взяла участь у XVII міському турнірі юних математиків у наступному складі: Євген Жерьобкін, ХГ № 67, вчитель: Душкевич В.С. Дмитро Яворовський, ХЛ № 152, вчитель: Пономаренко Ю.В. Владислава Домніч, ХГ № 18, вчитель: Фізер О.В. Максим Продащук, ХЛ № 13, вчитель: Попова В.С. Анна Борисова, ХЛ № 126, вчитель: Чижова Ю.Г. Керівником команди стала вчитель математики ХГ № 67 Вероніка Душкевич, а капітаном було обрано Євгена Жерьобкіна. Учні плідно готувались до турніру разом з вчителями, формуючи навички дослідницької роботи та активізуючи творчу діяльність для поглибленого вивчення природничо-математичних дисциплін. Окрім цього, учні Холодногірського району вдосконалили навички ораторського мистецтва та самопрезентації. За результатами турніру, команда отримала диплом учасника за перемогу у XVII міському турнірі юних математиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова від Департаменту освіти Харківської міської ради та неймовірну мотивацію для подальших завершень. Вітаємо!
15 жовт. 2023

Міжнародний урок доброти

Протягом жовтня 2023 року учні нашого ліцею долучились до улюбленого та очікуваного Міжнародного уроку доброти. І хоча захід відбувся в онлайн-форматі, участь в Уроці доброти стане чудовим кроком до відповідального ставлення до безпритульних котів та собак.
13 жовт. 2023

Щорічна звітно-виборча конференція Асоціації дитячо-юнацьких організацій учнівського самоврядування «Однодумці»

12 жовтня 2023 року у Холодногірському районі відбулася щорічна звітно-виборча конференція Асоціації дитячо-юнацьких організацій учнівського самоврядування «Однодумці». Охочих очолити Координаційну раду Асоціації ДЮГО, щоб втілювати свої передвиборчі програми, було багато! Зі словами привітання звернулась до учасників онлайн- конференції керівник Управління освіти адміністрації Холодногірського району Л.В.Луценко, яка висловила подяку минулорічній команді лідерів та виказала сподівання, що їх приклад слугуватиме тим, хто підключиться до активної роботи в 2023/2024 навчальному році.
6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

6 жовтня о 12:00 Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політитики «Суспільне мовлення» провів Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків і вчителів. Тема заходу актуальна сьогодні: як не піддаватися маніпуляціям та протидіяти дезінформації. Учні нашого ліцею дізнались як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію.
6 жовт. 2023

Онлайн-зустріч

Українська інженерно-педагогічна академія - державний заклад вищої освіти, який готує спеціалістів ІТ- технологій європейського рівня. Провідні викладачі УІПА 5 жовтня провели онлайн- зустріч з учнями 11-х класів нашого ліцею, під час якої ознайомили майбутніх абітурієнтів з можливостями в навчанні, стажуванні, роботі, для тих, хто обере цей заклад освіти.
5 жовт. 2023

Графік олімпіад 2023/2024 н.р.

ГРАФІК проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році
5 жовт. 2023

Увага! Діти на дорозі

З 1 по 30 вересня 2023 р. в закладах освіти традиційно проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Метою заходів, що були проведені протягом вересня в нашому ліцеї, є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед учнів. Години спілкування, практичні онлайн-заняття, квізи, участь у конкурсі фото, відеоробіт, малюнків, нетворкінги - це ті форми роботи, які можуть зацікавити учнів, спонукати їх дотримуватись правила дорожнього руху, бути уважними на дорозі.
4 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою Карпалюк Катерину

Багата талантами наша слобожанська земля. І надзвичайно приємно, що в незламному Харкові, у рідному Холодногірському районі є юна зірочка - учениця 10-Б класу Харківського ліцею № 126 Карпалюк Катерина. Дівчина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» та стала його призером. Її робота, з-поміж 2000 інших, була відзначена, а Катерину разом із батьками 29.09.2023 року запросили до Києва, де нагородили Дипломом ІІІ ступеня. Ми неймовірно пишаємося юною холодногірською художницею - Катериною Карпалюк, яка стала єдиною харків’янкою, призеркою конкурсу «Я маю ПРАВО на життя». Віримо, що попереду в неї нові досягнення, тож бажаємо дівчині наснаги, витримки, успіхів!
4 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою Медовкіна Михайло

З 26 до 29 вересня 2023 року в м. Загребі ( Хорватія) відбулося Міжнародне інноваційне шоу INOVA. Серед срібних призерів Міжнародного інноваційного шоу INOVA - учень 11-Б класу Харківського ліцею № 126 Холодногірського району Медовкін Михайло Дмитрович, який розробив криптографічний стійкий алгоритм генерації псевдовипадкових чисел, що допомагає уникнути проблем при використанні ідентичних алгоритмів у декількох системах. Ми пишаємося нашим переможцем, яким опікувалися і якого навчали, готували, надихали учителі Холодногірського району! Бажаємо Михайлові Медовкіну натхнення, творчості та нових перемог, які сприятимуть процвітанню й розвитку нашої країни!