18 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

На початку грудня учні початкових класів разом з батьками й учителями ліцею взяли участь в акції “Подаруй частинку тепла захисникам”. Узимку необхідно кожному потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям. Діти разом із дорослими виготовляли окопні свічки, обереги, листівки для героїв  у вигляді свічок, шкарпеток, рукавичок. Учні зібрали подарункові скриньки, у які поклали теплі шкарпетки, балаклави, рукавиці для захисників. Спочатку ці вироби були представлені в телеграм-каналі "Харків надихає", а тепер ми зі словами підтримки та вдячності віддамо все зібране нашим захисникам та захисницям. Нехай виготовлені дітьми, батьками, учителями речі зігріють воїнів теплом, позитивною енергетикою любові та вдячності!
17 груд. 2023

Гепатит А

Сьогодні в Україні шириться гепатит А. З метою профілактики цієї хвороби педагоги провели з учнями 1-11 класів санітарно- освітні заходи, під час яких розповіли ліцеїстам про підступний гепатит А, про шляхи його розповсюдження, симптоми захворювання та основні методи профілактики. Учителі закликали школярів дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: мити руки перед уживанням їжі та після кожного відвідування туалету, пити лише кип’ячену воду, добре мити овочі, фрукти, зелень та ягоди перед уживанням. А головне – не займатися самолікуванням, а при перших ознаках хвороби звертатися до лікаря.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук, І (районний) етап якого відбувся в Холодногірському районі на початку грудня. Цього року переможцями конкурсу стали такі учні нашого ліцею: наукове відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Зарубіжна література»- Радченко Ярослав Валерійович ,9-В клас, ІІІ місце. Наукове відділення хімії та біології, секція «Біологія людини»- Гриценко Ксенія Олександрівна, 10-А клас, ІІ місце. Наукове відділення Економіки, секція « Економіка та економічна політика»- Євглевський Олексій Романович,11-Б клас , І місце. Наукове відділення Філології, секція «Англійська мова та англомовна література»- Борисова Анна Станіславівна,10-А клас, ІІ місце. Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

Зустріч з представниками ДСНС

14 грудня учні 3-4 класів були учасниками онлайн-зустрічі з представниками ДСНС Холодногірського району, під час якої повторили правила поведінки на новорічні свята, прослухали застереження про використання піротехнічних засобів.

Тиждень доброчесності

Тиждень доброчесності в нашему ліцеї триває з 04 по 10 грудня 2023 року. Мета Тижня – знайомство учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.
13 груд. 2023

Вітаємо Артемова Анну

В екопатріотичній акції "Зайву літературу - на макулатуру, гроші - на ЗСУ", яка тривала протягом листопада, активно брали участь учні, батьки, учителі ліцею. Найбільше, 134 кг, макулатури здала учениця 1-Б класу Артемова Анна. Грамоту Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради за небайдужість, патріотизм й активну участь в акції дівчинці вручила директор закладу освіти Усиченко Л.М.
12 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо учнів 3-А класу, які здобули вагомі спортивні перемоги! Рябуха Злата посіла І місце в естафеті Кубка м.Харкова з роликового спорту, а Бешенко Роман - ІІІ місце у Відкритому турнірі з дзюдо, що відбувся в м.Києві! Діти, ми пишаємося вами й бажаємо нових спортивних досягнень!
10 груд. 2023

День знайомства з ХНУРЕ

10.12.2023 учні 10-11класів нашого ліцею відвідали День знайомства з ХНУРЕ, який відбувся в онлайн- форматі. Присутні на зустрічі учні дізналися про університет, занурилися атмосферу студентства в ХНУРЕ, віртуально ступили на поріг Першого серед кращих, дізналися про можливості для саморозвитку, ІТ-партнерів та міжнародні програми.
10 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Глебова Нікіту (3 клас) - ІІІ місце; Цигенко Уляну (4 клас) - І місце; Старікова Валерія (9 клас) ІІІ місце; Шалімову Дар'ю (8 клас) - ІІ місце; Боєва Поліна (11 клас) - І місце! Бажаємо успіхів та подальших перемог!
9 груд. 2023

Офлайн-зустріч

9 грудня в метрошколі відбулася офлайн-зустріч учнів ліцею з представниками ХДАДМ. Під час зустрічі учні ознайомилися з факультетами цього вищого навчального закладу, з навчальними спеціальностями, перспективами майбутньої професійної діяльності та правилами вступу до ВНЗ.