12 черв. 2017

Батьківські збори

14 червня 2017 року о 18.00 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників за адресою вул. Підлісна, 9 (І поверх, актова зала). Адміністрація
9 черв. 2017

Містер табору

Пройшов конкурс "Містер табору". Хлопці виконували різні завдання і демонстрували свої таланти. Важко було обрати кращого, бо всі учасники були гідні перемоги. Та все ж за рішенням журі титул отримав Іщенко Руслан, представник 6-го загону.
8 черв. 2017

День туризму

08.06.2017 у таборі «Майстер» відбулися наступні заходи: перегляд 3D фільму «Бебі-бос, молокосос»; відвідування ЦПО «Старт», де діти мали можливість ознайомитися з керуванням яхтою. Діти були у захваті від катання на човнах то, відчули себе справжніми моряками, дізналися про історію мореплавання у моделях. Всім дуже сподобалося.
7 черв. 2017

День гумору

07.06.2017 у таборі «Майстер» відбулися наступні заходи: заняття в гуртках ЦДЮТ, перегляд мультфільмів німецькою мовою, конкурс «Весела гуморина» (найкращий читач гуморески), виставка карикатур «Моя посмішка», конкурс веселих гримерів, екскурсія до Ландауцентру, дискотека.
6 черв. 2017

Шоу «Гримуча хімія»

Вихованці табору "Майстер" відвідали шоу «Гримуча хімія»
2 черв. 2017

Природа - твой друг

Цікава та різноманітна програма заходів у таборі "Майстер" на 2 червня 2017 року: конкурс малюнків "Малюю природу мого краю", перегляд 3D фільмів, відвідування районної бібліотеки, брейд-ринг "Юні знавці природи", клуб більярду, екологічна екскурсія в природу, для мовних загонів вікторина "Природа - твій друг".
1 черв. 2017

Свято до Дня захисту дітей

День захисту дітей в пришкільному таборі «Майстер» пройшов під девізом: «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!» Проведено наступні заходи: конкурс малюнків на асфальті "Світ очима дітей", ігрова програма "Табір - територія радості" (гра за станціями), виготовлення стіннівок "Мир, Дружба".
31 трав. 2017

День творчої особистості

Просто про складне... 31 травня вихованці табору «Майстер» відвідали театр "Мадригал" та "Творчу майстерну", де взяли участь у майстер-класіі з виготовлення іграшки з фетру й попрацювали в техніці квілінг.
30 трав. 2017

Планетарій 3D, заняття з іноземних мов

Кожен день у нас в таборі - це день позитиву, радості, сміху. Сьогодні вихованці табору «Майстер» відвідали планетарій 3D. Незабутньою пройшли заняття з іноземних мов: емоційно, весело, жваво та пізнавально.
30 трав. 2017

ДПА з математики

30.05.2017 р. відбулася ДПА з математики для учнів 9 -х класів.