13 лист. 2017

Передвиборча боротьба триває...

Передвиборча боротьба триває... Програми майбутніх презедентів школи представлені у вигляді газет.
12 лист. 2017

Конкурс Шевченка та Яцика

9 лист. 2017

Предвыборные дебаты

9 ноября 2017 года в школе прошли предвыборные дебаты с участием кандидатов на пост главы ДЮГО "Школьные товарищи".
9 лист. 2017

Свято української писемності та мови.

9 листопада в Україні щороку відзначається Свято української писемності та мови. У нашої школі відбувся конкурс "Філолог-ерудит", присвячений Свято української писемності та мови. Учні старших класів взяли участь у радіодиктанті.
8 лист. 2017

Предвыборные дебаты

Завтра в актовом зале состоятся дебаты с участием кандидатов на пост главы ДЮГО "Школьные товарищи".
1 лист. 2017

Урок-подорож до міста Дрезден

У рамках серії уроків, присвячених року німецької мови в Україні, 31.10.2017 у нашій школі було проведено урок-подорож до міста Дрезден. Діти змогли побачити красу міста з висоти пташиного польоту, дізнатися, які визначні місця приваблюють туристів, побачити відому "Сикстинську Мадонну" у картинній галереї Дрездена, а також ознайомитися з роботами наших учнів-художників.
31 жовт. 2017

Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

30 жовтня 2017 року команда КВК «СДШ» нашої школи взяла участь у фестивалі Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2017/2018 років. Ми стали переможцями відбіркового туру. Дотепні жарти , шкільний гумор подарували глядачам та учасникам необхідний запал та веселий настрій, а сама гра зробила команду єдиним колективом, готовим для подальших перемог і звершень.
28 жовт. 2017

Міський суботник

28 жовтня працівники школи взяли участь у міському суботнику. Всі працювали на своїх робочих місцях: прибиральниці службових приміщень здійснювали генеральне прибирання; сторож, робітник з обслуговування будівель і двірник школи працювали на благоустрої території; лаборант школи перевіряла стан ІСУО. Учителі приводили в порядок шафи в кабінетах; учитель трудового навчання закінчував заміну дверей в каб. №21.
27 жовт. 2017

Фінансова гра «Cash Flow»

24 жовтня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» школярі 11-Б класу взяли участь у фінансовому тренінгу «Cash Flow».
25 жовт. 2017

Чудове місто Кам'янець - Подільський

Під час осінніх канікул учні 8-х класів зі своїми класними керівниками Шнурковою С. О. та Карповою Е. Ю. відвідали чудове місто Кам'янець - Подільський і дізнались багато нового і цікавого. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток.