22 бер. 2018

Змагання з бадмінтону

Вітаємо команду ХЗОШ №126 яка посіла перше місце на змаганнях з бадмінтону серед Холодногірського району. Склад команди: Бондаренко Валерій, Кисельова Олександра, Суботовський Ілля, Крупко Евеліна, Давидюк Ксенія.
21 бер. 2018

Змагання з волейболу

20 березня відбулося урочисте закриття змагань з волейболу серед учнів Холодногірського району. Наша команда хлопців посіла п’яте місце.
21 бер. 2018

Турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка, менеджмент та інформаційні технології»

Шановні абітурієнти та вчителі! Запрошуємо Вас взяти учать в турнірі для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка, менеджмент та інформаційні технології» та семинарі для вчителів, що відбудуться 29 березня 2018 р. в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
17 бер. 2018

Урочистості до 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка

16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
16 бер. 2018

Церемонія нагородження “Кращий учень навчального закладу»

18 кращих! 15.03.2018 p.і вітали кращих учнів навчальних закладів району, які отримали стипендії міського голови Геннадія Кернеса. Фізики, хіміки, біологи, математики, мовознавці - майбутнє Харківщини.
16 бер. 2018

«10 відсотків роботи патрульної поліції – це романтика, все інше – життєві реалії»

Сьогодні, 16 березня 2018 року відбулася зустріч зі справжніми професіоналами патрульної поліції! Охочі безстрашні лектори не розгубилися та були максимально щирими, оскільки присутні були активні та уважні до всіх деталей не легкої роботи нашої поліції.
2 бер. 2018

Установи освіти Харкова не працюватимуть з 3 по 11 березня

Про це сьогодні, 2 березня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.Так, з 3 по 7 березня установи освіти (школи, ПТУ) не працюватимуть у зв'язку з тим, що в Україні запроваджено Національний план дій для економії енергоресурсів через брак газу. У цей період освітній процес проводитиметься дистанційно. Далі, з 8 по 11 березня, в Україні - вихідні дні. Таким чином, заняття в установах освіти відновляться 12 березня.
23 лют. 2018

Cемінар - практикум

22.02.2018 р. на базі нашої школи пройшов районний семінар - практикум для вчителів початкової школи закладів загальної середньої освіти Холодногірського району за темою "Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом впровадження інтерактивних методів навчання"
16 лют. 2018

Учні 8-х класів відвідали театр

15.02.2018р. Учні 8-х класів відвідали Харківський драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка, де переглянули виставу за п'єсою І.Карпенко-Карого "Гроші" ("Сто тисяч")
15 лют. 2018

Змагання з баскеболу

Команда нашої школи стала переможцем районних змагань з баскетболу серед юнаків 7-8 класів "Шкільна баскетбольна ліга" та посіла ІІІ місце.