День захисникові захисниць України

1 жовт. 2023
Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Свято українського козацтва знайшло своє продовження в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: "Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!" У цей день також відзначають День захисників і захисниць України- свято, яке стало всенародним. Ми вітаємо наших героїчних воїнів - козаків і бажаємо міці, витривалості на полі бою! Ми підтримуємо і відроджуємо найкращі національних традицій. Напередодні свята в ліцеї вчителі в дистанційному форматі провели з дітьми тематичні години спілкування, квізи, нетворкінги, переглянули відеороботи й презентації, присвячені Дню захисників і захисниць України. Діти, учителі, батьки долучились до районних акцій "Осінь золота перемогу наближа", "Про моє життя захисникові України".