2 вер. 2023

В УКРАЇНІ МИ НАРОДИЛИСЯ

За ініціативи Науково-дослідного інституту українознавства з 01 серпня по 24 серпня 2023 року, з метою виявлення талантів серед творчої молоді української діаспори, популяризації і розвитку сучасного мистецтва та української культури за кордоном та з нагоди Дня Незалежності України був проведений Міжнародний дистанційний мистецький мультифестиваль «В УКРАЇНІ МИ НАРОДИЛИСЯ». Вітаємо учнів нашої школи з перемогою!!!

1 вересня - День знань!

День знань щороку знаменує початок нового навчального року. Уже другий рік поспіль ми починаємо його в умовах ворожих обстрілів. У 2023/2024 н.р. тема першого уроку:"Ми українці: честь і слава незламним", під час якого діти поглибили свої знання про кращі риси національного характеру українського народу як передумови його сили й незламності, усвідомили готовність виконувати громадянські та констутиційні обов'язки

Зі святом 1 вересня

1 - Вересня День знань

Зі святом 1 вересня

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова
31 серп. 2023

Педагогічна рада

Серпневі педагогічні ради дають старт новому навчальному року. 31 серпня в Харківському ліцеї 126 відбулася педагогічна рада, під час якої педагоги проаналізували результати роботи у 2022/2023 навчальному році, визначились із завданнями на наступний рік, опрацювали методичні рекомендації, у яких ідеться про особливості роботи в умовах воєнного стану.
30 серп. 2023

Батьківські збори

Наприкінці серпня в нашому закладі освіти традиційно відбуваються батьківські збори. Це та форма взаємодії, яка є найбільш ефективною. Головна  функція батьківських зборів — командоутворююча. Інформативну, яка була до цього панівною, перебрали на себе соціальні мережі, тематичні шкільні чати у Viber. Батьки, учні, адміністрація готові до співпраці й до нового навчального року.
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України

29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, у закладах освіти Холодногірського району були відкриті меморіальні дошки випускникам - героям. У Харківському ліцеї N126 меморіальну дошку відкрили випускникові 2012 року Жуку Владиславові, який загинув 01 березня 2022 року, рятуючи людей з-під завалів будівлі Харківської обласної державної адміністрації.
25 серп. 2023

Нарада при директорові

Перед новим навчальним роком у педагогічного колективу є багато питань, які необхідно обговорити. 25.08.2023 року в нашому закладі освіти відбулася нарада при директорові, на якій розглянули питання особливостей онлайн-роботи школи у 2023/2024 році. Директор школи Усиченко Л.М. розповіла про хід підготовки до Свята першого дзвоника. Учителі розглянули також низку поточних питань.
24 серп. 2023

День Незалежності України

24 серпня — День Незалежності України. Це свято гордості, бо нам є чим пишатися — українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину, вільними виборами, свободою слова. Україна тримається на громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь. Учителі й учні ліцею напередодні свята в онлайн-режимі провели години спілкування, віртуальні подорожі й вікторини. З Днем народження, люба країно!
23 серп. 2023

Cимвол України

Сьогодні синьо-жовтий стяг — наша гордість та найвідоміший символ України. Після повномасштабного вторгнення рф увесь світ дізнався про хоробрість та відданість українського народу. Державний Прапор України, як ніколи до цього, почав з’являтися у різних куточках планети в знак підтримки та солідарності з Україною. Учні школи в дистанційному форматі взяли участь у тематичних вікторинах, селфі- челенджах, квізах.