9 груд. 2018

Олімпіада з інформатики

09 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Вітаємо переможців.
7 груд. 2018

І етап конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт МАН

6 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії 152 відбувся І етап конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт МАН. Вітаємо переможців.
7 груд. 2018

Година коду

З 03 по 09 2018 року в школі проходить конкурс "Година коду" - щорічна глобальна ініціатива, метою якої є промоція програмування серед дітей.
25 лист. 2018

Чемпіонат України з тхеквондо

У першій декаді листопаду в місті Львів відбувся Чемпіонат України з тхеквондо серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок. Із нашої школи, учениця 8-А класу Крайнова Маргарита, брала участь у цьому Чемпіонаті. В нелегкій боротьбі Маргарита виборола перше місце. Зараз дівчина готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться на прикінці листопаду в Іспанії. Побажаємо юній чемпіонці перемоги.
25 лист. 2018

Роковини Голодомору 1932-1933р.

Роковини Голодомору 1932-1933р. Година пам`яті в бібліотеці.
17 лист. 2018

Награждение участников турниров юных физиков и юных изобретателей и рационализаторов

Декан факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем ХНУ им. В.Н. Каразина профессор Шульга Сергей Николаевич и старший научный сотрудник кафедры теоретической радиофизики факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем Легенький Максим Николаевич наградили участников турниров юных физиков и юных изобретателей и рационализаторов памятными подарками, дипломами и сертификатами.
14 лист. 2018

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

12 та 13 листопада 2018 директор ХЗОШ № 126 Усиченко Людмила Миколаївна стала учасником проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Реалізацію цього проекту здійснює міжнародна організація IREX та її партнери Академія української преси і StopFare, за підтримки Міністерства освіти та науки України. Метою пілотного проекту є забезпечення наступного поколінняспоживачів засобів масової інформації навичками критичного мислення та здорового скептицизму, які необхідні для того, щоб виявляти та бути стійкими до дезінформації, пропаганди та інших форм маніпуляцій. Учасники проекту познайомилися з розробками навчальних матеріалів для вчителів, відбулися тренінги за участю директорів, де вони вчилися медіаграмотності для громадян.
14 лист. 2018

Конкурс виразного читання поезій

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій мальовничій землі, на нашій славній Україні. Тут жили наші батьки – тут корінь роду українського. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово…
9 лист. 2018

Профілактичні бесіди

У п'ятницю, 9 листопада. до школи завітав шкільний офіцер Лихоманов А.І. Він провів профілдактичні бесіди з учнями. які мають проблеми з поведінкою в школі. Діти із зацікавленням слухали настанови поліцейського, усвідомлюючи свою відповідальність перед законом. Такі зустрічі стали регулярними в нашій школі.
8 лист. 2018

Всеукраинский конкурс юных изобретателей и рационализаторов

Сборная команда Холодногорского района приняла участие во Всеукраинском конкурсе юных изобретателей и рационализаторов.