21 квіт. 2018

День довкілля

21 квітня 2018 року в нашій школі відзначили День довкілля. Учні та працівники школи прибрали прилеглу територію.
20 квіт. 2018

Зустріч шкільного поліцейського з учнями 5-6 класів

20 квітня 2018 року шкільний поліцейський зустрівся з учнями 5-6 класів та розповів про їхні права і обов'язки.
19 квіт. 2018

Городской этап соревнований по бадментону

19 апреля в спортивном комплексе "Пионер" проходил городской этап соревнований по бадментону. Наша команда: Киселева Александра (7-В). Бондаренко Валерий (11-Б), Бережной Егор (5-В), Фомченкова Анастасия (4-А) приняли активное участие в соревнованиях. Благодаря ребятам нашей школе подарили ракетки и набор валанов для игры в бадментон. В нашей команде победные игры были у Кисилевой Александры и Бондаренко Валеры. Благодарим за участие в соревнованиях и желаем дальнейших побед!
18 квіт. 2018

Спектакль ШИТ "Кольцо Соломона"

17 апреля 2018 года состоялась премьера школьного исторического театра "Кольцо Соломона".
18 квіт. 2018

День цивільного захисту

Незважаючи на невесняну погоду, сьогодні, 18.04.2018, у нашій школі відбувся День цивільного захисту. О 8.00 по класах розпочалися тематичні виховні години. На лінійці, присвяченій Дню цивільного захисту, виступила директор школи Л.М. Усиченко. Вона зазначила важливість проведення таких тренувань, оскільки надзвичайні ситуації останнім часом, на жаль, супроводжують наше життя.
13 квіт. 2018

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018

13.04.2018 учні 10-Б класу відвідали головну освітянську подію Лівобережної України – тринадцяту міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», яка відбулася за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у приміщенні Палацу спорту.
13 квіт. 2018

Районний конкурс агітбригад

12.04.2018 в ХСШ № 18 відбувся районний конкурс агітбригад, присвячений «Дню цивільного захисту». 10 команд намагалися з'ясувати, хто найдотепніший, найобізнаніший та найспритніший в екстремальній ситуації. Веселі, співочі, говіркі конкурсанти вразили членів журі. Приємно, що найкращими виявилися учні нашої школи, а саме: Волосатов Артем, Бондаренко Валерій, Ісаєнко Євген, Шалімова Альона, Мятленко Анна, Іщенко Анастасія, Середа Анастасія та Вітковська Катерина. Щиро вітаємо з перемогою нашу команду ДЮП «ФОРСАЖ».
10 квіт. 2018

Майстер-класи з тхеквандо та шахів

10.04.2018 пройшли два майстер-класи: - за участю Гречишникова Дениса Олеговичка, майстер спорта Міжнародного класу по техвандо, де учні 7-8 класів ознайомилися з цим видом спорту; - за участью Алаєва Павлка Миколайовича, майстра спорту з шахів для учнів 5-6 класів, під час якогго діти онайомилися з цим видом спорту, правилами гри та кожен учасник зміг спробувати свої сили у цій грі.
6 квіт. 2018

Міжнародний день спорту

В нашей школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру. Сьогодні у спортивному залі пройшли змагання серед 2-х класів "Веселі старти", під час яких діти ознайомилися з деякими видами спортивних ігор (футбол, баскетбол).
6 квіт. 2018

Вітаємо Шерстюк Діану!

Вітаємо Шерстюк Діану, ученицю 10-А класу, переможця творчого конкурсу серед студентської молоді на тему «Толерантність як шлях до сильної України», нагороджену Грамотою за ІІ місце! Бажаємо подальших успіхів!