16 лип. 2018

Лист Міністерства освіти і науки Українивід 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.
16 лип. 2018

Рiк французької мови

3 липня 2018 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови. До його створення та реалізації також можуть бути залучені й інші посольства франкомовних країн.
13 лип. 2018

Літо

Під час літніх канікул так приємно відпочивати, подорожувати. Учні школи провели кілька чудових днів на Закарпатті. Такий відпочинок дасть дітям наснаги на тривалий час.
28 черв. 2018

Школа готується до нового навчального року

Віддзвенів останній дзвоник, відгомонів шкільний табір, відбувся випускний вечір… Та школа вже готується до нового навчального року: ремонтують їдальню, кабінети фізики та німецької мови, підлогу в коридорах
24 черв. 2018

Випуск 2018

23.06.2018 о 19.00 в актовій залі Українського державного університету залізничного транспорта відбувся випускний вечір. Розділити свято з учнями та вчителями прийшли гості: Федченко Ганна Геннадіївна – помічник депутата Харківської міської ради Гунбіної О.В.; Ляліна Тетяна Євгенівна – завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Холодногірського району. Урочиста частина, дотепні жарти під час виступів класів надовго залишаться в пам'яті випускників, батьків і гостей.
22 черв. 2018

Хвилина мовчання. Пам'ятаємо.

22 червня 2018 року відбулося вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Проведено хвилину мовчання.
15 черв. 2018

Закриття таборної зміни

Сьогодні відбулося урочисте закриття табірної зміни. Найактивніші учасники з різних загонів були нагороджені грамотами та призами. Діти з сумом прощалися з табором "Майстер", але попереду їх чекають літні канікули, багато нових вражень та різноманітних, захопливих пригод. З гарними емоціями діти перейшли до парку, де взяли участь у громадському концерті Холодногірського району, присвяченому дню боротьби з наркозалежністю.
15 черв. 2018

Визначено результати ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання. Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.
14 черв. 2018

День іменинника

Сьогодні у таборі “Майстер” відбулося свято “День іменинника”, всіх вихованців табору, у яких день народження був з 01.06 до 15.06 привітали пам’ятними сувенірами, а всі інші вихованці отримали смачний шматочок іменинного пирога.
13 черв. 2018

У таборі "Майстер" 13 червня 2018 рік

Сьодні до табору завітав театр з цирковою виставою. Діти були у захватіі від жонглерів то, виступу з тваринами. У мовному загоні відбулися змагання з німецької мови "Ерудит". Ще один цікавий день закінчився у таборі співами під карааоке.