18 квіт. 2024

День цивільного захисту

18.04.2023р. у комунальному закладі "Харківський ліцей № 126" були проведені заходи, на яких обговорювали такі теми: дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів; алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»; радіаційна та хімічна небезпека; дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період. День цивільного захисту в ліцеї розпочала міжнародна гуманітарна організація Handicap International (Humanity & Inclusion), яка провела лекцію з "Мінної безпеки" для 2-10 класів. Організація FCD навчила найменших поводженню з вибухонебезпечними предметами. Також упродовж дня учні мали можливість отримати корисну інформацію, перевірити свої знання з безпеки на виховних годинах, іграх-вікторинах, брейн-рингу, квізах та уроках-подорожах. Прості та корисні поради допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях. Тож будьмо в безпеці й піклуймося одне про одного!
17 квіт. 2024

Районний ЛайфFest "Молодь змінює світ"

Сьогодні в нашому районі відбувся перший районний ЛайфFest "Молодь змінює світ". Ініціатором його виступила голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Юріївна Цибульник.
13 квіт. 2024

Міжнародний день польоту людини в космос

Щороку 12 квітня наша шкільна родина разом з усім світом відзначає Міжнародний день польоту людини в космос. Цього ж дня Україна вітає працівників ракетно-космічної галузі, і на це є вагомі причини, адже ще донедавна наша країна входила до ТОП-5 держав із повним циклом виробництва ракетно-космічної галузі.
12 квіт. 2024

Марафон "Безпечна дорога"

Напередодні учні 2-3 класів нашого ліцею стали учасниками марафону "Безпечна дорога", який для дітей провели шкільні офіцери поліції.
10 квіт. 2024

НМТ-2024: завершується основний період реєстрації

11 квітня – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Тож радимо потенційним вступникам не зволікати.
6 квіт. 2024

"Зелена весна"

Під час весняних канікул в нашом ліцеї проходила акція "Зелена весна"
6 квіт. 2024

Міжнародний день моральності

5 квітня у світі відзначають Міжнародний день моральності. У Резолюції ООН зазначено, що моральні цінності є базою всіх міжнародно-правових актів. В українському суспільстві, де поважають основні моральні принципи, люди можуть відчувати себе захищеними й щасливими. Сьогодні проблема моральності для нас є дуже гострою. Третій рік сусідня країна- агресор безсоромно порушує наше право на життя, знищує духовні цінності Слобожанщини, руйнує інфраструктуру міста й району.
4 квіт. 2024

Школа "ДжуніорС"

За запрошенням від ХГ 86 учні нашого ліцею долучилися до школи "ДжуніорС" та взяли участь у лізі Сміливих та І лізі. Вони отримали неперевершене задоволення від зустрічі наживо з учнями гімназії, знайшли нових друзів та попрактикували нові модулі НУШ. Діти раді, що стали частинкою спільноти шкіл "ДжуніорС". Висловлююємо велику вдячність адміністрації ХЛ 108 за надане укриття.
1 квіт. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Інформація для батьків майбутніх першокласників.
31 бер. 2024

Весняні канікули

Швидко промайнули весняні канікули! Для учнів нашого ліцею вони були змістовними: старшокласники стали учасниками міського проєкту "Харківські університети - формула вибору", а учні початкової школи здійснили подорож на "Острів скарбів" у розважальному центрі "Французький бульвар". Яскраві враження, спілкування з однолітками, корисна інформація, прогулянки на свіжому повітрі - такі складові дозвілля дітей під час весняних канікул.