10 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Глебова Нікіту (3 клас) - ІІІ місце; Цигенко Уляну (4 клас) - І місце; Старікова Валерія (9 клас) ІІІ місце; Шалімову Дар'ю (8 клас) - ІІ місце; Боєва Поліна (11 клас) - І місце! Бажаємо успіхів та подальших перемог!
9 груд. 2023

Офлайн-зустріч

9 грудня в метрошколі відбулася офлайн-зустріч учнів ліцею з представниками ХДАДМ. Під час зустрічі учні ознайомилися з факультетами цього вищого навчального закладу, з навчальними спеціальностями, перспективами майбутньої професійної діяльності та правилами вступу до ВНЗ.
7 груд. 2023

День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Представники ДЮГО "Однодумці" провели сьогодні зустріч з учнями 3- 4 класів, під час якої поділились з молодшими ліцеїстами інформацією про шкільні проєкти, провели гру "Ти - майбутній лідер", підвели підсумки акції "Теплі долоньки", обговорили ідеї організації новорічного шкільного свята в дистанційному форматі.
6 груд. 2023

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України - свято мужності, героїзму й відваги. Воно стало по-справжньому загальнонародним під час повномасштабної війни. Учні, батьки, учителі Харківського ліцею 126 щиро вітають захисників української землі! У День Збройних Сил України ми бажаємо вам бравих ідей і добрих надій, реалізації планів і завдань, міцних сил і незламної віри в перемогу! Наші серця сповнені поваги й любові до кожного з вас, і - молитви за кожного з вас! Ви - слава України, ви - її герої!

Національний тиждень читання

В Україні стартував третій за рахунком Національний тиждень читання. Він об’єднує між собою читачів, видавців, письменників, книгарів зі всієї країни та покликаний розвивати культуру читання серед українців. Тренд 2023 року на Тижні – "Бути своїми". Воно має нагадати про "важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, особливо під час війни".

Вітаємо з перемогою

Вітаємо Гнатовську Яну, ученицю 4 -В класу, з отриманням диплому лауреата І ступеня за участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі образотворчого мистецтва «Патріотична палітра». Бажаємо подальших успіхів.

4 грудня - Міжнародний день інформатики

У всьому світі День інформатики 2023 відзначають 4 грудня. Свято було започатковано ще в 1948 році. Саме цього дня було зареєстровано патент на створення Цифрової електронної обчислювальної машини.
3 груд. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Учні 5- х класів напередодні в дистанційному форматі зустрілися зі шкільним офіцером поліції Дядюк Тетяною Вікторівною. Під час інтерактивної бесіди обговорили питання: що таке насилля, які є його форми, як можна себе захистити від образ словесних і фізичних, як дітям уберегтися від насильства та експлуатації в інтернеті.
2 груд. 2023

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. У нашому ліцеї були проведені тематичні заходи під час яких розглянуті питання щодо виникнення, зараження та поширення ВІЛ – інфекції.
30 лист. 2023

Свято в ТРЦ Шато Ледо

«Шато Ледо» - це завжди активно, безпечно та весело! Багато позитивних вражень та емоцій отримали учні 3-4 класів ліцею, відвідавши свято в ТРЦ «Шато Ледо».