24 жовт. 2017

Семінар вчителів української мови та літератури

24 жовтня 2017 року вчителі української мови та літератури Холодногірського району відвідали будинок-музей Гната Хоткевича в с. Високому. Прослухали екскурсію про життя і творчість відомого діяча мистецтва.
24 жовт. 2017

Пробне ЗНО-2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив 13.10.2017 наказ № 150 про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 р. Зареєструватися можна буде на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
23 жовт. 2017

Харків літературний

У рамках підготовки до проекту "Харків літературний" учні 8-Д класу відвідали маловідоме визначне місце Харкова "Сад скульптур". Вони дізналися, яким видатним людям присвячені скульптури, зробили фото для своїх проектів до заходу "Харків літературний".
23 жовт. 2017

Увага учнів!!!

З 23 жовтня по 12 листопада 2017року відбудуться онлайн-тренінги з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Для входу на онлайн-тренінг зайдіть на сайт Академії неперервної освіти (http://edu-post-diploma.kharkov.ua/).
22 жовт. 2017

План заходів осінніх шкільних канікул

ПЛАН заходів, які будуть проведені в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області під час осінніх шкільних канікул
20 жовт. 2017

Турнір юних фізиков

19 жовтня 2017 року в нашій школі пройшов І (районний) етап ХХVІ міського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь команди шкіл Холодногірського району. Команда нашої школи у складі: Пійдкуйко Валерія, Гребенчук Євгенія, Шалімова Альона, Михайлова Юлія, Ємець Тетяна посіла ІІ місце. Вітаємо переможців!
20 жовт. 2017

Легкоатлетична естафета

19.10.2017 р. команда ХЗОШ №126 у складі: Ликов Євнен, Ярош Микита, Петренко Катерина, Караченцев Олександр, Кушнарьова Юлія, Юренко Віолета, Коваль Кирил, Батюк Євнен, Воронцов Олександр, Дубінюк Олександр, Давидюк Ксенія прийняла участь у міському етапі легкоатлетичної естафети.
18 жовт. 2017

Чарівні куточки Харківщини

14 жовтня 2017 року учні 6-х класів нашої школи разом з учителями відвідали чарівні куточки Харківщини. Першим місцем екскурсії стало село Старий Мерчик Валківського району. Садиба у Старому Мерчику заснована у кінці ХУІІ- поч.ХУІІІ ст. полковниками Ізюмського слобідського полку Шидловськими.
14 жовт. 2017

Свято захисника України

13 жовтня 2017 року в нашій школі відмічали Свято захисника України. Учні всіх паралелей виготовили яскраві плакати, малюнки, аплікації. У спортивному залі школи семикласники разом з класними керівниками влаштували цікаві козацькі розваги. На цьому світі були присутні солдати Харківського гарнізонного Будинку офіцерів, вони очолили загони маленьких козачат, допомагали їм у виконанні вправ та завдань.
14 жовт. 2017

До Дня захисника України Національна академія Національної гвардії України урочисто відчинила свої двері для школярів Харкова та області. Учні нашої школи побачили буденне військове життя та поспілкувались із майбутніми офіцерами.