3 квіт. 2018

Вітаємо Берест Поліну

Вітаємо Берест Поліну, ученицю 8-В класу, переможця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, нагороджену Дипломом ІІ ступеня! Бажаємо подальших успіхів!
2 квіт. 2018

Профілактикa та запобігання небезпечних ситуацій

З метою профілактики та запобігання небезпечних ситуацій, пов'язаних з недотриманням правил протипожежної безпеки, та в межах підготовки до Дня ЦЗ у школі в перший день ІV чверті були проведені години спілкування за темою «Пожежонебезпечні об'єкти. Евакуація з приміщень у разі виникнення пожежі». Перед учнями 10-11 класів виступив заступник начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення Таранець Андрій Павлович. Він розповів про дії пожежної команди та про правила поводження населення під час пожежі. Представники аварійно-рятувального загону також провели бесіди з учнями 5-6 класів.
2 квіт. 2018

Курсы-трененги

На весенних каникулах на базе нашей школы проходили курсы - тренинги для подготовки учителей к работе на 2018-2019 учебный год.
29 бер. 2018

«Весняні канікули з Політехом та Арсеналом Ідей Україна».

«Весняні канікули з Політехом та Арсеналом Ідей Україна». Учні 7-х та 9-х класів ХЗОШ №126 взяли участь в лекціях з демонстраціями «Пізнавальна мехатроніка» та «Блискавка: враження та захист об’єктів електричних систем і мереж» які відбулися 28 березня в Національному технічнічному університеті
29 бер. 2018

Відвідування вистави "Таємниця забітого щоденника"

Учні 5-6-х класів на весняних канікулах відвідали виставу "Таємниця забітого щоденника".
28 бер. 2018

Весняні канікули на Закарпатті

Учни нашої школи разом з вчителями проводять весняні канікули на Закарпатті.
27 бер. 2018

Афілійована-неконференція mini-EdCamp Kharkiv

26 березня 2018 року відбулася Афілійована-неконференція mini-EdCamp Kharkiv. Було представлнено різноманіття цікавих тем для обговорення. По завершенню учасники мали можливість прийняти участь в "Світове кафе"- обговорити та поділитися своїм досвідом, враженнями та думками. Дякуємо організаторам за такий чудовий захід!!!
26 бер. 2018

Учні 10 - А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України

Учні 10 - А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України. На стройовому плацу Академії школярам були представлені показові виступи взводу спеціального призначення. Особливу увагу школярі звернули на вогневий комплекс, адже офіцери дозволили спробувати школярам свої сили у стрільбі в мультимедійному тирі. Побачили буденне військове життя та поспілкувались із майбутніми офіцерами.
26 бер. 2018

«Поспішайте робити добрі справи!»

«Поспішайте робити добрі справи!» з таким гаслом учні нашої школи прийняли участь в благодійній акції «Коробка Хоробрості». «КОРОБКА Хоробрості» - це важлива і потрібна річ в дитячій лікарні. Всі її чари полягають в маленьких іграшках, які лежать всередині в очікуванні свого сміливого героя.
23 бер. 2018

Районий етап XVI міської олімпіадт "Путівка в науку"

22.03.2018 на базі ХЗОШ №126 відбувся районний етап XVI міської олімпіади "Путевка в науку" випускникіів школ І ступеня. Вітаємо переможців: у номінації "Математика" Черненко Юрії (І місце, 4Б клас); у номінації "Природа" Борисова Анна (ІІ місце, 4-В клас). Божаємо подальших успіхів!