ВАС ВІТАЄ

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: [email protected] тел. 725-86-96

18 бер. 2024
18 березня учні 10-х класів долучилися до парламентського онлайн-уроку, присвяченого Дню створення Української Центральної Ради. Учнівство привітав Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.  Старшокласники дізналися неймовірні факти про перший український Парламент - Центральну Раду, передумови її створення та історичну значущість, а також ознайомилися з особливостями сучасного українського парламентаризму та роботою Верховної Ради України. Закінчився урок цікавою вікториною.
18 бер. 2024
18 березня 2024 року в ліцеї відбулась нарада, під час якої обговорювались питання проведення весняних канікул, профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11 класів, організаційні моменти.
14 бер. 2024
Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб ушанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України. Про історичний аспект цього дня, самовідданість і героїзм українських добровольців говорили сьогодні педагоги з учнями нашого ліцею під час годин спілкування.