Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: school126kh@ukr.net

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
9 груд. 2017
07.12.2017 для педагогічних працівників району був проведений методичний день на базі ХЗОШ №126 за темою:: "Підвищення ефективності освітнього процесу шляхом впровадження особистісно орієнтованого підходу"
5 груд. 2017
5 грудня 2017 р. учні 11-А та 11-Б класів Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 прийняли участь в уроці інформатики, щодо порядку та особливостей ЗНО -2018, з використанням презентаційних матеріалів та методичних рекомендацій ХРЦОЯО для учнів 11-х класів. Школярі ознайомилися з презентацією «Топ 10 запитань та відповідей щодо ЗНО-2018», виконали практичне завдання–квест «Інтернет-ресурси ЗНО-2018».
3 груд. 2017
03.12.2017 року у нашої школі пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
1 груд. 2017
1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом! Цю хворобу не можна вилікувати, але її можна попередити. Саме тому сьогодні в нашій школі зранку активістами школи було роздано всім бажаючим червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІДом. А протягом дня було проведено профілактичні бесіди з учнями школи та було роздано листівки з описом хвороби та способами боротьби із нею. Відбувся конкурс стіннівок.
29 лист. 2017
28 ноября 2017 г. в актовом зале прошла инаугурация нового президента школы - Смолянюк Екатерины. Катя произнесла торжественную клятву, положив руку на устав школьного самоуправления ДЮОО "Школьные товарищи". На инаугурации присутствовали все активные ученики нашей школы, представители классов, учителя и конечно же директор школы. Гребенчук Евгения передала новой главе символ самоуправления нашей школы - колокольчик, как знак пробуждения и новых инициатив. После инаугурации были выбраны новые министры, но об этом чуть позже. А пока, ещё раз поздравляем Екатерину и желаем её дальнейших успехов!
29 лист. 2017
29.11.2017 учащиеся 10Б класса посетили Харьковский национальный юридический университет им. Ярослава Мудрого.