6 лист. 2023

Акція "Калейдоскоп ідей"

Учні нашого ліцею протягом жовтня брали участь в освітній акції “Калейдоскоп ідей”, яку висвітлював телеграм - каналі "Харків надихає". Діти пропонували цікаві та корисні тематичні челенджі, спрямовані на вдосконалення мовлення, культурне збагачення, розвиток кулінарних, спортивних, музичних, художніх, читацьких та дослідницьких навичок, на підтримку наших захисників, однолітків та безхатніх тварин. А потім учні звітували про успішне виконання зобов'язань і творчо презентували досягнення. Дякуємо всім учасникам за цікаві ідеї, наполегливість та плідну роботу над собою, за те, що щиро, із захопленням розповідали про власні ініціативи, труднощі, які доводилось долати, та успішні результати.
3 лист. 2023

Урок волонтерства

Урок волонтерства «Як творити добро тут і зараз» відбувся у 8-В класі. Під час уроку учні ознайомилися з основами волонтерської діяльності, обговорили її переваги для молодої людини. Учитель роз’яснила школярам суть поняття «волонтер», «волонтерська діяльність»; ознайомила з основними характеристиками та видами волонтерської діяльності; окреслила взаємозв’язок між волонтерською діяльністю та вирішенням гострих соціальних проблем громади, країни та світу. Ліцеїсти пройшли опитування, поділилися своїми думками та відомими фактами про волонтерство.
31 жовт. 2023

Турнір юних інформатиків

28-29 жовтня 2023 року Департаментом освіти, Харківським національним університетом радіоелектроніки та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено VІІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. У номінації «За незламність та жагу до перемоги» відзначена команда «TopCoder» Холодногірського району. Вітаємо юних інформатиків, вчителів та бажаємо подальших успіхів!
28 жовт. 2023

Ми - за чисте довкілля.

Протягом минулого тижня працівники нашого ліцею прибирали пришкільну територію, займалися її благоустроєм. Охайні, затишні алеї, упорядковані клумби - результат роботи справжніх господарів.

Всеукраїнський радіодиктант

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Лунає в День української писемності та мови — цьогоріч припадає на 27 жовтня. Ідея Радіодиктанту виникла 23 роки тому, його у 2000 році започаткувала команда Українського радіо з метою об'єднати всіх українців. Учні, батьки та вчителі нашої школи охоче взяли участь у цій акції.

Онлайн-лекція

27 жовтня вчителі української мови та літератури ХЛ No 126 прослухали онлайн гостьову лекцію доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Олени Миколаївни Семеног «Особистість майстра-наставника у вимірах української лінгводидактики»

27 жовтня День української писемності та мови

27 жовтня все світове українство відзначатиме День української писемності та мови. У цей день вшановується пам’ять Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови. За час свого існування українська мова пережила не менше пів тисячі циркулярів та указів, постанов і ухвал, розпоряджень та наказів про заборону. Але вона вистояла! І сьогодні, маючи безпрецендентну підтримку за всі роки новітньої історії незалежності, пішла у свій вирішальний контрнаступ. Кожен, говорячи українською, наближає Перемогу!
26 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Боєву Поліну, Русанова Максима, Стеценка Максима з ПЕРЕМОГОЮ в онлайн-вікторині до Дня захисників та захисниць України "На захисті України"! Бажаємо успіхів та подальших перемог!!!
25 жовт. 2023

Акція "Зайву літературу - на макулатуру, гроши - на ЗСУ"

Підтримати Збройні Сили України теплим словом, виведеним дитячою рукою в листі на передову, патріотичним малюнком, смаколиками, випеченими разом з бабусею, може кожен. Учні нашого ліцею протягом вересня й жовтня активно брали участь у всіх благодійних заходах. Під час осінніх канікул у Холодногірському районі розпочалася ще одна масштабна акція - "Зайву літературу - на макулатуру, гроші - на ЗСУ". Користь від неї очевидна: у кожного з нас є папір, який можна здати як макулатуру для перероблення. Усі гроші будуть спрямовані на потреби ЗСУ. Учні, батьки, учителі з перших днів акції виявляють неабияку активність: приносять і привозять неактуальні журнали, старі газети та книжки, зошити та альбоми. Акція триває, тому зробити свій внесок може кожен!
22 жовт. 2023

Осінні канікули

Дорогі учні, шановні батьки! Розпочинаються осінні канікули. Вони триватимуть з 23 жовтня до 29 жовтня. Канікули – це перша можливість відпочити в навчальному році, їх необхідно провести цікаво й корисно, а головне – безпечно. Завжди пам'ятайте про дотримання правил безпеки життєдіяльності. Знайте, що саме від ваших дій залежить ваше здоров'я та життя. Бажаємо цікавого та змістовного відпочинку.