15 черв. 2021

Цікава екскурсія до аеродрому Коротич
14 черв. 2021

Табір "Майстер"

Сьогодні вихованці табору були на музичному концерті талановитих артистів Карпицьких. Діти насолодилися чудовими піснями, взяли участь в конкурсах, отримали призи та залишилися у повному захваті від концерту.
11 черв. 2021

Інформація для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників! 17 червня 2021 року о 18.00 відбудуться батьківські збори за адресою вул. Підлісна, 9, в актовій залі. Адміністрація
10 черв. 2021

Табір "Майстер"

Кожен день в таборі цікавий і неповторний. Діти зайняті найрізноманітнішими справами. Ранок почався з бадьорої й веселої руханки. Зарядившись відмінним настроєм, кожен знайшов заняття до душі. Хтось читав, хтось займався тренуванням на спортивному майданчику. Особливо пощастило тим, хто відвідав басейн.
9 черв. 2021

Табір "Майстер"

День у нашому таборі - це день позитиву, радості, сміху. Сьогодні діти з пришкільного табору «Майстер» відвідали виставу талановитого театру «Мадригал». І залишилися в повному захваті від неймовірного виступу, який називався «3D велетень».
8 черв. 2021

Табір "Майстер"

Сьогодні наші вихованці відвідали басейн “Локомотив”, де їх вчили триматися на воді, пояснили всю користь від таких занять. А також загони 3, 4 та 7 відвідали циркову виставу, яка відбулася у Палаці студентів ХПІ. Діти повернулися до табору дуже щасливі та задоволені.
7 черв. 2021

Табір "Майстер"

Сьогодні в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №126 розпочав роботу пришкільний літній табір "Майстер". Сім загонів вишикувались у шкільному дворі, щоб познайомитись, поспілкуватись, подивитись виступи творчих колективів. Хай літній відпочинок дітей буде веселим, змістовним, цікавим!
5 черв. 2021

Свято Останнього дзвоника

Сьогодні в школі відбулося свято Останнього дзвоника. Традиційний шкільний вальс закружляв юнаків та дівчат, а різнокольорові кульки, які злетіли до небес, стали символом прощання з дитинством.
4 черв. 2021

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!

Вітання виконувача обов'язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року
4 черв. 2021

Свято у учнів 2В класу

Сьогодні (04.06) у учнів 2-В класу було своє свято, прощання з другим класом! Діти отримали незвичайне лист від містера Х, в якому були інструкції! Знаходячи підказки і виконуючи завдання, учні дісталися до призу і були дуже щасливі!