21 бер. 2021

Екскурсія

20 березня команди-фіналісти Харківської шкільної Ліги гумору здійснили екскурсію по визначних місцях нашого міста, побували в Свято-Покровському чоловічому монастирі. Команда ХЗОШ 126 " Generation Z" у складі: Дудник Іван, Бойко Катерина, Зюкова Єлизавета, Петров Олександр - узяла участь в інтелектуальній грі серед команд- переможців. Діти ще раз довели, що вони не тільки веселі та кмітливі, а ще й розумні та спостережливі.
20 бер. 2021

Ліга гумору

19 березня в Палаці студентів НТУ "ХПІ" відбувся фінал Харківської шкільної Ліги гумору. Команда ХЗОШ 126 " Generation Z" у складі: Дудник Іван, Бойко Катерина, Зюкова Єлизавета, Петров Олександр - стала призером фестивалю. Фінальна гра була яскравою та напруженою, оскільки складалася з візитки, відеоролика та конкурсу капітанів.Наші веселі та кмітливі отримали Диплом та кубок Ліги гумору! Вітаємо команду та дякуємо за позитивні емоції!
19 бер. 2021

Оголошення

Оголошується подяка Бендезі Світлані Петрівні, учителю української мови та літератури, за ефективну організацію роботи районного методичного об'єднання в умовах карантину, управадження інструметів дистанційного навчання в освітній процес з української мови та літератури й активну участь у Методичному інтернет-марафоні.
19 бер. 2021

Змаганння з армреслінгу

18.03.2021 на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова вперше відбулись фінальні міські змагання Харківської шкільної спортивної ліги з армспорту сезону 2020 року.
18 бер. 2021

Весняні канікули розпочнуться з 22 березня 2021 року

Шановні вчителі, учні та їх батьки! Звертаємо вашу увагу, весняні канікули триватимуть з 22 березня по 01 квітня (орієнтовно). Про будь які зміни будемо повідомляти вас на нашому сайті.
18 бер. 2021

ДПА у 2020/2021 навчальному році

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному
15 бер. 2021

Прийом до 1-х класів 2021/2022 навчального року

Датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року наказом Департаменту освіти Харківської міської ради визначено 5 квітня 2021 року.
15 бер. 2021

Святкування Масляної

14 березня 2021 року в Холодногірському сквері відбулося святкування Масляної. Концерт, розваги, конкурси, лотерея з призами, майстер-класи з народних ремесел створили кожному гарний настрій, посприяли якісному відпочинку мешканців району. М.О.Олєйнікова провела танцювальний флешмоб, у якому із задоволенням взяли участь глядачі.
13 бер. 2021

Масляна

Запрошуємо на свято Масляної!
12 бер. 2021

Масляна

Сьогодні в нашій школі відзначали Масницю - свято, яке уособлює проводи зими та зустріч весни. Виставка ляльок-мотанок викликала неабиякий інтерес у дітей. А смачні млинці та вареники, якими пригощались діти в класах, додали веселого настрою.