2 черв. 2021

Кінотеатр

2 червня учні 2-В класу відвідали кінтеатра «Filmax» в ТЦ «Клас». Подивилися цікавий мультфільм про школу магії та чаклунства, поїли солодкий попкорн і весело провели час! Відмінна винагорода діткам за закінчення навчального року!
21 трав. 2021

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

21 травня 2021 року в нашій школі відбувся Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. Діти взяли участь у конкурсі відеоробіт "Будь помітним на дорозі", провели вікторину "Безпечна країна" та інформаційні хвилини " Правила поведінки на вулицях і дорогах"
20 трав. 2021

Усесвітньому дню вишиванки - 15 років!

Вишиванка - символ України, кожної великої родини, нашої історії та мови. Усесвітній день вишиванки єднає Україну. Сьогодні учні та вчителі взяли участь в акції "Одягни вишиванку до школи". Фотографування на подвір'ї школи та історичні вікторини в класах додали святкового настрою всім учасникам.
17 трав. 2021

Профілактична бесіда

12 трав. 2021

Вітаємо Заплаткіну Аріну

Щиро вітаємо ученицю 4-А класу Заплаткіну Аріну, яка отримала Диплом ХІV Відкритого обласного конкурсу дитячого малюнку "Хліб у моїй уяві". Бажаємо творчих успіхів!
12 трав. 2021

Вітаємо з перемогою

07 травня 2021 року Харківським національним університетом сільського господарства ім. Петра Василенка було проведено церемонію нагородження переможців конкурсу художніх творів-віршів "Бухгалтер в умовах викликів сьогодення" Захід відбувався в режимі онлайн. Учениця 11 класу Тимощук Софія посіла III місце. Вітаємо з перемогою!
11 трав. 2021

Місто без закладок

11 травня представники Департаменту боротьби з наркозлочинністю провели з учнями 10-11 класів профілактичну бесіду щодо недопущення вживання та розповсюдження наркотичних та психотропних речовин. Дітей ознайомили з програмою "Місто без закладок".
9 трав. 2021

Вітаємо Ольгу Антонівну Кириченко з нагородою!

Адміністрація школи й педагогічний колектив щиро вітають нашу дорогу колегу зі святом і нагородою Почесною грамотою Харківської міської ради
8 трав. 2021

Виховна година

Виховна година до Дня Перемоги 3 Б клас
7 трав. 2021

День перемоги

7 травня учні нашої школи долучились до акції " Ми - нащадки великої Перемоги!" До меморіальної дошки випускнику школи герою підпілля Холодної гори Юрію Узуньяну учні 3-В класу поклали квіти. Про незабутні сторінки історії дітям розповіла Кириченко О.А., дитина війни, ветеран праці.