24 черв. 2021

Табір "Майстер"

День ІМЕНИННИКА! «На жаль, День народження тільки раз на рік» 24.06 в нашому таборі відзначили день іменинника. Діти, які народилися в червні місяці, отримали повітряні кулі та багато поздоровлень! І всi вихованці табору поласували солодким сюрпризом!
24 черв. 2021

Вітаємо Батюка Євгенія

Вітаємо Батюка Євгенія, учня 11-В класу, який став переможцем районного етапу конкурсу "Молода людина року". Бажаємо нових звершень та перемог!
23 черв. 2021

Табір "Майстер"

Сьогодні в наш табір прийшли гості з ЦДЮТ. Вихованці займалися незвичайними для себе справами, а саме: вчилися знімати і монтувати фільм, становили «Лист подяки» за допомогою прийомів журналістики, прикрашали дерево дружби пластиліном. Дійсно, в нашому таборі «Майстер» одні майстри!
22 черв. 2021

Табір "Майстер"

«Книга - це мрія, яку ви тримаєте в руках». Вихованці табору «Майстер» з великим задоволенням відвідали районну дитячу бібліотеку і зустрілися з письменницею!
22 черв. 2021

День пам'яті

80 років тому 22 червня 1941 року нацистські війська перейшли кордон нашої країни. Почалась найстрашніша в історії людства війна. Учні та вчителі школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять за загиблими в Другій світовій війні. Діти поклали квіти до меморіальної дошки Узуньяну Юрію, випускнику школи, який брав участь у роботі харківського підпілля.
18 черв. 2021

Табір "Майстер"

18 червня в таборі відбувся конкурс малюнка на асфальті "Моя Україна" та відвідали майстер-клас з виготовлення піци.
17 черв. 2021

Табір "Майстер"

Сьогодні у вихованців табору був дуже насичений день
16 черв. 2021

Шоу мильних бульбашок
16 черв. 2021

Вітаємо Алімових

Вітаємо Алімова Олександра (8-А клас) та Алімову Анну (2-А клас), які отримали грамоту Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації за І місе в ХV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСІ-2021 на теми збереження природних, енергетичних ресурсів та енергоефективних технологій ХМГО "Енергія миру"! Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!
15 черв. 2021

Табір "Майстер"

Веселі старти з тренером ДЮСШ в літньому таборі "Майстер"