Вітаємо з перемогою!

15-18 квітня 2021 року у місті Харків був проведений Зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н. Крайнова Маргарита, учениця 10-Б класу, посіла І місце та виконала норматив Майстра спорту України. Бажаємо Маргариті нових досягнень та перемог!

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Воскобойник Ярослава с перемогою! Бажаємо нових досягнень та перемог!

Конкурс відеороликів

19 квітня учениці 10 класу нашої школи Хворост Анастасія та Уніковська Софія в Адміністрації Холодногірського району були нагороджені грамотами за участь у конкурсі відеороликів " Скажи дякую рятівнику", подяку також отримала учениця 7-В класу Сергеєва Таїсія.
20 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Браславець Наталію Ваилівну з сином Поліско Нікітою; Медникову Зінііду Сергіївну з сином Медниковим Ростиславом; Зуб Тетяну Сергіївну з дочкою Зуб Марії з перемогою у конкурсі до Дня космонавтики. Бажаємо подальших успіхів!
19 квіт. 2021

Що? Де? Коли?

Запрошуємо школярів приєднатися до інтерактивної підготовки до ЗНО з історії України 2021
15 квіт. 2021

Учні 11-х класів у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
14 квіт. 2021

День відкритих дверей

Kharkiv National University of Economics приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.
12 квіт. 2021

День космонавтики

У 7-А класі 12 квітня 2021 року була проведена онлайн-година спілкування, присвячена Дню космонавтики -"Україна - космічна держава". Метою заходу було розширення світогляду школярів, поглиблення знань в області космонавтики й авіації, прищеплення інтересу до пізнання, формування у дітей правильної життєвої позиції.
12 квіт. 2021

День космонавтики

12 квітня в Україні відзначають 60 річницю першого польоту людини в Космос. Учні нашої школи разом з класними керівниками провели інформаційні хвилинки (очно та дистанційно), узяли участь у виставці поробок до Дня космонавтики. Алімов Олександр, учень 8 - В класу, отримав подяку та подарунки від Адмінісдтрації Холодногірського району за перемогу в декоративно- прикладному творчому конкурсі. Управління освіти адміністрації Холодногірського району висловило подяку мамі Олександра, Алімовій Ніні Івановні, за підтримку й розвиток творчих здібностей дитини.
8 квіт. 2021

День здоров`я

7 квітня в Україні відзначався Всесвітній день здоров'я. Учні нашої школи із задоволенням узяли участь у змаганнях в басейні "Локомотив", прослухали бесіду медичної сестри про здоровий спосіб життя, провели разом з учителями фізичної культури традиційну ранкову гімнастику, узяли участь у рухливих іграх під час перерв.