14 вер. 2021

Планове тренування з евакуації

Сьогодні, 14.09.2021, у ХЗОШ № 126 відбулося планове тренування з евакуації та відпрацювання дій учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайної ситуації. О 14.00 після сигналу 3 дзвінка всі учасники освітнього процесу організовано вийшли на шкільне подвір′я. Протягом 5 хвилин зі школи вийшли 570 учнів 6-11 класів, 25 учителів школи та 9 технічних працівників. У межах акції «День з поліцейським та рятівником» відбулася роз´яснювально – інформаційна бесіда з представниками патрульної поліції та ДСНС. Дітям показали прилади, які використовують працівники рятувальної служби, учні повторили знаки та правила дорожнього руху. Відповідальний за проведення тренування з евакуації - посадова особа з питань ЦЗ Балала Л.М.
11 вер. 2021

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Тому з 6 по 10 вересня 2021 року традиційно в нашій школі проходив Тиждень фізичної культури та спорту. Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання протягом всього тижня. «Веселі старти» відбулися для школярів 1-4 класів. Учні 5-8 класів із задоволенням взяли участь в легкоатлетичних змаганнях та спортивних конкурсах.
9 вер. 2021

Профілактична бесіда

09 вересня з профілактичною бесідою про запобігання правопорушень до школи завітав шкільний офіцер поліції, старший лейтенант Лихоманов А.І. Про відповідальність за тютюнопаління в школі та на пришкільній території говорили з учнями 8-9-х класів.
8 вер. 2021

Завдання заочного етапу VІ міського турніру юних інформатиків (2021/2022 навчальний рік)

Пропонуємо, завдання заочного етапу VІ міського турніру юних інформатиків, проведення якого планується 16 жовтня 2021 року
1 вер. 2021

1 вересня

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий. Цей день - перше вересня. Сьогодні дружня шкільна родина прийняла у свої обійми першокласників. З напутніми словами до дітей звернулася директор школи Усиченко Л.М. Вона зазначила, що 1 вересня нашій школі виповнилося 85 років, і побажала прожити цей шкільний рік нам усім дружно, у мирі та злагоді. Після свята діти й учителі вирушили на перший урок, присвячений 30-й річниці Незалежності України.
31 серп. 2021

Вітання з нагоди початку навчального року

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року
30 серп. 2021

Звіт керівника

30.08.21 о 18.00 в актовій залі школи відбувся звіт керівника ХЗОШ 126. Роботу в 2020/2021 визнано задовільною.
28 серп. 2021

Вітаємо з нагородою Г. І. Константинову

Вітаємо Константинову Ганну Іванівну, учителя географії, з нагородою! Бажаємо подальших успіхів!
22 серп. 2021

Святкування Дня міста

21 серпня 2021 р. у сквері Холодногірському відбулись заходи з нагоди 367-оі річниці Дня міста. Конкурси та розваги, солодощі й призи, яскраві емоції та відкрите спілкування підтримували чудовий настрій. З Днем міста харків‘ян привітав в.о. Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов. «Харків - найкраще, найсучасніше і найкомфортніше місто! Так завжди було, є і буде! І ми будемо разом робити його кращим!» - зазначив Ігор Терехов. Найбільше уваги привернула виставка комунальних підприємств «Люди, які створюють красу нашого міста» та конкурс «Мініміс і Мінімістер Холодногірського району». Яскравим заверщенням свята стала пінна дискотека.
19 серп. 2021

День міста

Шановні батьки, діти! Запрошуємо вас разом з нами відсвяткувати День міста, яке розпочнеться у сквері Холодногірському о 18.00 21.08.2021. Перед новим навчальним роком спільний відпочинок дорослих та дітей додасть сил та гарного настрою.