Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!

4 черв. 2021
Вітання виконувача обов'язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126!
Завершення навчального року – подія завжди хвилююча! Для когось з вас вона наповнена весняною легкістю і передчуттям літніх канікул. Для інших – зворушливим звуком випускного шкільного дзвоника.
Навчальний рік, що минає, своєю неординарністю навчив усіх нас взаємодіяти в новому форматі. Вдячний кожному з вас за те, що він пройшов злагоджено.
Педагоги в черговий раз довели, що для харківських учителів нові умови – це можливість ще раз продемонструвати свій високий професіоналізм.
Батьки проявили делікатність і такт в умовах, що вимагають особливого терпіння.
Вдячний усім за те, що дистанційний ритм життя та навчання не створив дистанції між нами. Тому що нас з вами завжди буде об’єднувати любов до рідного міста!
З повагою,
Виконуючий обов’язки