15 квіт. 2021

Учні 11-х класів у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
14 квіт. 2021

День відкритих дверей

Kharkiv National University of Economics приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.
12 квіт. 2021

День космонавтики

У 7-А класі 12 квітня 2021 року була проведена онлайн-година спілкування, присвячена Дню космонавтики -"Україна - космічна держава". Метою заходу було розширення світогляду школярів, поглиблення знань в області космонавтики й авіації, прищеплення інтересу до пізнання, формування у дітей правильної життєвої позиції.
12 квіт. 2021

День космонавтики

12 квітня в Україні відзначають 60 річницю першого польоту людини в Космос. Учні нашої школи разом з класними керівниками провели інформаційні хвилинки (очно та дистанційно), узяли участь у виставці поробок до Дня космонавтики. Алімов Олександр, учень 8 - В класу, отримав подяку та подарунки від Адмінісдтрації Холодногірського району за перемогу в декоративно- прикладному творчому конкурсі. Управління освіти адміністрації Холодногірського району висловило подяку мамі Олександра, Алімовій Ніні Івановні, за підтримку й розвиток творчих здібностей дитини.
8 квіт. 2021

День здоров`я

7 квітня в Україні відзначався Всесвітній день здоров'я. Учні нашої школи із задоволенням узяли участь у змаганнях в басейні "Локомотив", прослухали бесіду медичної сестри про здоровий спосіб життя, провели разом з учителями фізичної культури традиційну ранкову гімнастику, узяли участь у рухливих іграх під час перерв.
7 квіт. 2021

Пробне ЗНО-2021

Пробне ЗНО-2021 відбудеться 10.04.2021. Детальна інформація в електронних особистих кабінетах на сайті Харківського РЦОЯО
2 квіт. 2021

Увага! В понеділок, 5 квітня, поновлюються заняття для школярів

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах, а для учнів 5-11-х класів організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.
26 бер. 2021

ЗНО-2021

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. №1236, які ухвалив Кабінет Міністрів.
24 бер. 2021

Вітаємо Іван Книша

Вітаємо Івана Книша, який став лауреатом міського конкурсу виразного читання, присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Він отримав диплом у номінації "За емоційну наснаженність виступу". У конкурсі брало участь 57 учасників.
23 бер. 2021

Конкурс малюнків до Дня ЖКХ

22.03.2021 в Адміністрації Холодногірського району відбулась церемонія нагородження учасників виставки дитячих малюнків до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Вітаємо ученицю 9-В класу Полтавцеву Марію та її матір Ірину Валентинівну з врученням Подяки адміністрації Холодногірського району.