13 жовт. 2021

Інформаційна година

13 жовтня в 1-11 класах відбулися інформаційні години, присвячені Дню захисників та захисниць України, в 10-А тв 10-Б класах - квест "Знавці українського козацтва", для учнів 9-х класів учителі історії підготували лекцію "Українські звитяжці: історична подорож у часі".
13 жовт. 2021

Картки харків'янина

Напередодні Дня захисників і захисниць України учні ХЗОШ 126 отримали картки харків'янина, які стануть у пригоді в магазинах, аптеках, міському транспорті та при відвідуванні зоопарку.
12 жовт. 2021

Онлайн урок-

12 жовтня відбувся Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації. Учні 10-11-х класів познайомилися з історіями успіху відомих українців, послухали поради фахівців, як свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті.
12 жовт. 2021

Фестиваль ораторського мистецтва

Вітаємо Уніковську Софію з перемогою й бажаємо подальших успіхів!
11 жовт. 2021

Вітаємо Решко Євгенія з перемогою

Вітаємо Решко Євгенія, який посів ІІ місце в особистій першості у XІV міському турнірі юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Бажаємо подальших успіхів!
11 жовт. 2021

Вітаємо переможців міського турніру юних хіміків!

Вітаємо команду юних хіміків Холодногірського району - переможців міського турніру юних хіміків!
9 жовт. 2021

Школа журналістів

8 жовтня на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулося заняття в "Школі журналістів", у якому взяла участь учениця 11-Б класу Зюкова Єлизавета.
8 жовт. 2021

Вітаємо команду "Generation Z"

6 жовтня в Палаці студентів НТУ "ХПІ" відбувся фестиваль команд Харківської міської шкільної Ліги гумору. Вітаємо команду нашої школи " Generation Z", яка братиме участь у 1/8 фіналу.
5 жовт. 2021

Акція "Відповідальний пішохід"

Сьогодні учні 11-Б класу разом з представниками патрульної поліції' взяли участь у Всеукраїнській акції «Відповідальний пішохід». Мета заходу полягає в тому, аби привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил під час переходу проїзної частини. Разом з патрульними написи «Візьми дитину за руку», «Зніми навушники», «Сховай телефон», "Злізь з велосипеда" наносили школярі біля пішохідного переходу поблизу Харківської загальноосвітньої школи 126.
3 жовт. 2021

З Днем Вчителя

Учителю наш! На життєвій дорозі Хай щастя завжди супроводжує Вас, Хай радість чекає уже на порозі, Хай всі починання у добрий лиш час. В день вчителя ми Вам вклоняємось низько, І щире спасибі ми кажемо Вам, Душею ви з нами, ви поряд, ви близько, Знання ви і серце даруєте нам!