1 жовт. 2021

День учителя

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День учителя. З нагоди професійного свята в актовому залі школи відбувся святковий концерт.Учитель початкової школи Кальченко Т.О. нагороджена грамотою Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради за високу професійну майстерність та багаторічну сумлінну працю.
29 вер. 2021

Звіт голови ДЮГО

28 вересня в актовому залі школи зібралися представники активів класів для того, щоб заслухати звіт голови ДЮГО " Шкільні товариші" Зюкової Єлизавети та обрати нового президента школи. Найкраща програма дій виявилася в учениці 8- В класу Сергеєвої Таїсії. З обранням на посаду голови шкільної ДЮГО дівчину привітала директор школи Усиченко Л.М.
29 вер. 2021

Пам'ять жертв Бабиного Яру

29 вересня учні нашої школи вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру. У класах відбувся загальношкільний урок пам'яті, присвячений подіям 80 - річної давнини. Учителі історії Кочанова Н.В. та Ключко С.М. підготували разом з учнями конференцію "Трагедія Бабиного Яру" та круглий стіл " Бабин Яр: без права на забуття". У шкільній бібліотеці діти познайомилися з виставкою літератури, яка розповідає про ті страшні події.
25 вер. 2021

Молодіжний форум "Молодь говорить"

25 вересня учні 11-х класів узяли участь у молодіжному форумі "Молодь говорить". Вони познайомилися з перспективами професійного розвитку в нашій державі, з переліком професій, які будуть актуальні в майбутньому. Відомі спікери поділилися своїм досвідом і відповіли на питання учасників.
24 вер. 2021

Науково-практичний семінар-нарада «Національний освітній технопарк з підвищення якості освіти: від моделі до втілення» пройшов сьогодні, 24 вересня, у готелі «Kharkiv Palace».

24 вересня 2021 року відбувся науково-практичний семінар-нарада «Національний освітній технопарк з підвищення якості освіти: від моделі до втілення», у якому брала участь наша школа, оскільки ми працюємо за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України".
24 вер. 2021

Батьківські збори

24 вересня в актовому залі відбулися загальношкільні батьківські збори. Зі звітом про роботу закладу освіти у 2020/2021 навчальному році виступила директор Усиченко Л.М. Батьки обговорили з адміністрацією школи актуальні проблеми, поставили питання, які їх хвилюють.
21 вер. 2021

Міжнародний день миру

З нагоди Міжнародного дня миру учні 5-А класу поклали квіти до меморіальних дошок Юрію Узуньяну, підпільнику під час Другої світової війни, та Валерію Кабаченку, воїну, який загинув в Республіці Афганістан. Класні керівники провели інформаційні хвилини "Мир у всьому світі, мир в Україні". Діти взяли участь у конкурсі плакатів.
20 вер. 2021

Ніч науки

Учні 10-11класів взяли участь в освітньому проєкті " Ніч науки в Харкові 2021".
19 вер. 2021

Мініфутбол

19.09.2021 команда нашої школи "Вівцебик" узяла участь у першому етапі турніру дворових змагань з мініфутболу "Битва районів". Бажаємо подальших успіхів та перемог!
17 вер. 2021

Фестиваль "Solo Dance"

Учениця 11А класу нашої школи Хворост Анастасія стала наймолодшим учасником міжнародного фестивалю "Solo Dance" м. Анкара, Туреччина. Від щирого серця вітаємо талановиту дівчинку, бажаємо подальших успіхів та перемог!