13 черв. 2018

Кращі учні

На вулицях нашого району з'явились білборди, на яких зображені кращі учні закладів освіти. Призер Гімназіади в Марокко з тхеквандо учень 9-В класу Іващенко Денис та стипендіат Президента України учениця 8-В класу Берест Поліна – гордість нашої школи, району, міста.
12 черв. 2018

СТВОРИЛИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ ДНЯ

Під час літнього шкільного табору кожен з педагогів приготував для дітей свій сюрприз. Під час заняття гуртка «Лідерство — запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради школярі змогли взяти участь у пізнавальній та позитивній творчій грі «Настрій дня».
11 черв. 2018

Музей археології та етнографії

У понеділок, 11 червня 2018 року, вихованці табору «Майстер» відвідали Музей археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. В експозиції представлені найбільш цікаві та інформативні артефакти, які відображають різноманітні сторони життя людини від найдавніших часів. Дуже сподобалася школярам одна із найбільших у країні та за її межами колекція предметів бронзового віку, скіфської епохи, античних часів, черняхівської та салтівської культур.
11 черв. 2018

Зустріч випускників 1988 року

09 червня 2018 року до школи завітали випускники 1988 року. 30 років тому вони покинули стіни школи й полинули в доросле життя. У всіх воно склалося по-різному, але цей випуск вирізняє любов до школи, до вчителів. Серед випускників лікарі, будівельники, депутати, бізнесмени, учителі, бухгалтери, менеджери. На зустріч зі своїми колишніми учнями прийшли директор школи Усиченко Людмила Миколаївна, заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна, Микитюк Марія Василівна, Бухтіярова Ганна Федорівна, Кравченко Раїса Михайлівна. Було багато приємних спогадів, пісень, навіть уривок зі шкільної випускної вистави "Сказ про Федота-стрельца, удалого молодца".
8 черв. 2018

У таборі "Майстер" 8 червня 2018 року

Вихованці табору "Майстер" відвідали басейн "Локомотів".
7 черв. 2018

У таборі "Майстер" 7 червня 2018 року

07.06.2018 у таборі «Майстер» відбулися заходи до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, які віlзначаються 12 червня.
6 черв. 2018

У таборі "Майстер" 6 червня 2018 року

Вихованці табору “Майстер” відвідали сьогодні Художній музей, де для них була проведена дуже цікава та захоплююча екскурсія.
5 черв. 2018

У таборі "Майстер" 5 червня 2018 року

05.06.2018 у таборі «Майстер» відбулися наступні заходи: зустрич з наукою у "Ландауцентрі", опити "Наукове шоу", подорож до Політеху.
4 черв. 2018

У таборі "Майстер" 4 червня 2018 року

Цікава та різноманітна програма заходів у таборі "Майстер" на 4 червня 2018 року: відвідування пожежної частини та районної бібліотеки, екологічна екскурсія в природу, для мовних загонів вікторина "Природа - твій друг", карнавальна вистава "Веселі історії"
1 черв. 2018