9 жовт. 2018

Зустріч поліцейських з учнями

09.10.2018 до нашої школи завітали представники патрульної поліції м. Харкова. Корисною виявилася бесіда з учнями 9-А класу про права та обов'язки учнів, про безпечне поводження на вулицях міста, про правила міжособистісного спілкування . Індивідуальні бесіди провели з учнями 6-А, 7-А класу.
9 жовт. 2018

ХIІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

9 жовтня 2018 року в нашій школі пройшов І (районний) етап ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У турнірі взяли участь команди шкіл Холодногірського району. Вітаємо команду нашої школи у складі: Бувалця Олександра, Козлової Мирослави, Смолянюк Катерини, Тимченко Анни, Деміної Оліни, яка посіла ІІ місце в районному етапі ХІІ міського турніру юних вихідників і раціоналізаторів під керівництвом вчителя Ткаченко Оксани Михайлівни. Бажаємо подальших успіхів!
8 жовт. 2018

ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩИЙ

«Ми зможемо змінити Світ!» Під таким гаслом в Університеті імені Альфреда Нобеля у м. Дніпро пройшов творчий конкурс, який поєднав студентів країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки. У заході взяли участь автори – гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради.
7 жовт. 2018

ХНЭУ им. С. Кузнеца

6 октября 2018 года учащиеся 11-А класса посетили Харьковский национальній єкономический университет имени С. КУзнеца
4 жовт. 2018

ЗНО-2019: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік увійшов в активну фазу, і все більше випускників цікавляться змістом і процедурами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Тож повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).
3 жовт. 2018

Для зацікавлених!

06.10.2018 пропонуються цікаві лекторії, які будуть проходити за адресою: Полтавський шлях, 118 Філія №11 ім. Льва Толстого Холодногірського району м. Харкова.
3 жовт. 2018

Для зацікавлених!

ГО «Центр розвитку Майбутні генії» запрошує на заключний концерт сімейного фестивалю «МамоТатоФест», який пройде 07.10.2018 у Палаці студентів НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/1).
2 жовт. 2018

Заняття гуртків для школярів

Шановні учні та батьки! Дозвольте повідомити, що на базі Музею історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проходять заняття гуртків для школярів: «Майстерність історика»,"Історики-дослідники" .
1 жовт. 2018

Первый Харьковский семейный форум

30 сентября в отеле Premier Palace Kharkiv Hotel состоялся Первый Харьковский семейный форум. Участников форума приветствовали заместитель городского головы по вопросам семьи, молодежи и спорта Константин Лобойченко, директор Департамента по делам семьи, молодежи и спорта Алексей Чубаров, председатель общественной организации «Ассоциация многодетных матерей «АММА» Юлия Ибрагим.
27 вер. 2018

Семінар учителів німецької мови

27.09.2018 на базі ХЗОШ № 126 відбувся семінар учителів німецької мови з теми: "Система професійної підготовки вчителів німецької мови». На семенарі був присутній гість із міста Бремена, викладач Латіф Дурланік, який дав короткий огляд системи підготовки учителів німецької мови як іноземної в Німеччині