12 трав. 2018

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу. ГО «Об’єднання молодих науковців НТУ «ХПІ» запрошує до участі в освітньому проекті – інтенсивній літній школі STEMCamp School.

Щиро вітаємо Іващенко Дениса

Щиро вітаємо Іващенко Дениса, учня 9-В класу, який став срібним призером світу Гімназіади з тхеквондо в Марокко.

Вітаємо наших переможниць!

Гірка Ігор Александрович, декан фізико-технічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, завітав сьогодні до нашої школи, аби привітати Євгенію Гребенчук, ученицю 11-А класу та Олену Дьоміну, ученицю 8-В класу, з перемогою у міській олімпіаді з фізикиї. Вітаємо наших переможниць!

«1939-1945. Ніколи знову»

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в усіх класах школи були проведені тематичні години спілкування. О 9.00 в актовому залі школи зібрались учні 8-х класів. Разом з класними керівниками вони стали учасниками заходу «1939-1945. Ніколи знову». Схвильовані діти слухали розповідь про події тих часів. Пісні, хроніка воєнних років, уривки з кінофільмів вразили серця й душі дітей, після свята учні 8-В класу поклали квіти до пам'ятного знаку, який знаходиться на подвір'ї ХЗОШ № 126.
7 трав. 2018

Лінійка в сквері імені професора О.І. Мещанінова

Народи всіх країн на Землі прагнуть жити без війни. Це нормальне й зрозуміле всім бажання. Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 7-х класів ХЗОШ № 126 провели урочисту лінійку в сквері імені професора О.І. Мещанінова. Розповідь про життєвий й трудовий шлях доктора медичних наук викликала неабиякий інтерес в учнів. Діти були вражені подвигом О.І. Мещанінова під час війни. Після урочистостей до пам'ятника-бюста були покладені квіти.
3 трав. 2018

Конкурс "Грамотій"

27 квітня 2018 року в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження переможців Конкурсу знавців української мови "Грамотій". Берест Поліна, учениця 8-В класу нашої школи, виборола головний приз. Бажаємо подальших успіхів!
27 квіт. 2018

V Харківський міжнародний марафон

Дата: 29.04.2018 - 29.04.2018 Час: з 07:00 по 16:30 Мiсце: Харків, майдан Свободи відбудеться спортивний захід V Харківський міжнародний Марафон.
26 квіт. 2018

Години спілкування

26 квітня 2018 року в усіх класах школи відбулися години спілкування "Чорнобиль - наш біль", присвячені 32-й річниці аварії на ЧАЕС.
26 квіт. 2018

Для батьків майбутніх першокласників

03.05.2018 року о 18.00 в актовій залі ХЗОШ І-ІІІ ступенів №126 відбудуться збори для батьків майбутніх першокласників. Велике прохання - приходити на збори без детей. Адміністрація школи
24 квіт. 2018

Зустріч з ветеранами

Напередодні Дня Великої Перемоги, 24.04.2018, у нашій школі відбувся «Урок мужності», на якому були присутні ветерани Другої світової та діти війни: Долгов Олександр Сергійович, Лук'янов Петро Іванович, Оліфіренко Світлана Іванівна та колишній учитель ХЗОШ № 126 Омельчук Віра Михайлівна. Учні 9-10 класів стали учасниками літературно –музичної композиції «Від давніх часів до сьогодення», історія українського воїнства викликала неабиякий інтерес у гостей і учнів . Пісні воєнних років та військові марші слухали й співали всі разом. Сподіваємося, що ця зустріч була корисною для учнів та приємною для наших гостей.