День Державного Герба України

19 лют. 2024
19 лютого - День Державного Герба України — пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб – це символ незалежності, гордості та жаги до волі. Ми шануємо його! Сьогодні до цієї визначної дати вчителі провели з учнями змістовні інформаційні хвилинки, під час яких згадали також про інші державні та народні символи України. Учні 1 - 5 класів узяли участь в онлайн- виставці малюнків ” Герб моєї держави “, учні 6-11 класів прослухали в режимі онлайн історичні бесіди " Герб України - символ моєї свободи"