17 трав. 2018

День вишиванки

Сьогодні українці всього світу святкують День вишиванки!
16 трав. 2018

День відкритих дверей

15.05.2018 учні 9-х класів школи №126 відвідали Регіональний центр ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі і дизайну в День відкритих дверей.
16 трав. 2018

Мини футбол среди родителей

15 мая на футбольном поле ХООШ №69 состоялся турнир по мини футболу среди родителей учащихся школ и детских садиков. Команда родителей нашей школы играла с командой садика 78 и выиграла со счетом 4:0. Поздравляем!
14 трав. 2018

День відкритих дверей

11 травня 2018 року учні 9-х класів школи № 126 відвідали Харківський професійний ліцей залізничного транспорту на День відкритих дверей
12 трав. 2018

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу. ГО «Об’єднання молодих науковців НТУ «ХПІ» запрошує до участі в освітньому проекті – інтенсивній літній школі STEMCamp School.

Щиро вітаємо Іващенко Дениса

Щиро вітаємо Іващенко Дениса, учня 9-В класу, який став срібним призером світу Гімназіади з тхеквондо в Марокко.

Вітаємо наших переможниць!

Гірка Ігор Александрович, декан фізико-технічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, завітав сьогодні до нашої школи, аби привітати Євгенію Гребенчук, ученицю 11-А класу та Олену Дьоміну, ученицю 8-В класу, з перемогою у міській олімпіаді з фізикиї. Вітаємо наших переможниць!

«1939-1945. Ніколи знову»

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в усіх класах школи були проведені тематичні години спілкування. О 9.00 в актовому залі школи зібрались учні 8-х класів. Разом з класними керівниками вони стали учасниками заходу «1939-1945. Ніколи знову». Схвильовані діти слухали розповідь про події тих часів. Пісні, хроніка воєнних років, уривки з кінофільмів вразили серця й душі дітей, після свята учні 8-В класу поклали квіти до пам'ятного знаку, який знаходиться на подвір'ї ХЗОШ № 126.
7 трав. 2018

Лінійка в сквері імені професора О.І. Мещанінова

Народи всіх країн на Землі прагнуть жити без війни. Це нормальне й зрозуміле всім бажання. Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 7-х класів ХЗОШ № 126 провели урочисту лінійку в сквері імені професора О.І. Мещанінова. Розповідь про життєвий й трудовий шлях доктора медичних наук викликала неабиякий інтерес в учнів. Діти були вражені подвигом О.І. Мещанінова під час війни. Після урочистостей до пам'ятника-бюста були покладені квіти.
3 трав. 2018

Конкурс "Грамотій"

27 квітня 2018 року в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження переможців Конкурсу знавців української мови "Грамотій". Берест Поліна, учениця 8-В класу нашої школи, виборола головний приз. Бажаємо подальших успіхів!