22 серп. 2018

1 вересня

Шановні батьки та учні школи! Свято Першого дзвоника відбудеться 03.09.2018 о 8.30 на шкільному подвір'ї
20 серп. 2018

Проїзні квитки

Шановні батьки та учні школи! Проїзні квитки на міський електротранспорт можна придбати до 27.08.2018 року включно.
26 лип. 2018

Школа готується до нового навчального року

Тривають літні канікули, дітлахи відпочивають, набираються сил, а школа готується до нового навчального року: відремонтовані їдальня, кабінети шкільної творчості, історії та німецької мови. Почався ремонт коридорів. Затишною та красивою зустріне школа учнів 1 вересня.
24 лип. 2018

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

До уваги дітей та батьків! 30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. Торгівля людьми – злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки й діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці.
16 лип. 2018

Лист Міністерства освіти і науки Українивід 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.
16 лип. 2018

Рiк французької мови

3 липня 2018 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови. До його створення та реалізації також можуть бути залучені й інші посольства франкомовних країн.
13 лип. 2018

Літо

Під час літніх канікул так приємно відпочивати, подорожувати. Учні школи провели кілька чудових днів на Закарпатті. Такий відпочинок дасть дітям наснаги на тривалий час.
30 черв. 2018

Основні заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики у виконавчих органах Харківської міської ради

З 2015 року діє Закон України " Про запобігання корупції".
28 черв. 2018

Школа готується до нового навчального року

Віддзвенів останній дзвоник, відгомонів шкільний табір, відбувся випускний вечір… Та школа вже готується до нового навчального року: ремонтують їдальню, кабінети фізики та німецької мови, підлогу в коридорах
24 черв. 2018

Випуск 2018

23.06.2018 о 19.00 в актовій залі Українського державного університету залізничного транспорта відбувся випускний вечір. Розділити свято з учнями та вчителями прийшли гості: Федченко Ганна Геннадіївна – помічник депутата Харківської міської ради Гунбіної О.В.; Ляліна Тетяна Євгенівна – завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Холодногірського району. Урочиста частина, дотепні жарти під час виступів класів надовго залишаться в пам'яті випускників, батьків і гостей.