13 квіт. 2018

Районний конкурс агітбригад

12.04.2018 в ХСШ № 18 відбувся районний конкурс агітбригад, присвячений «Дню цивільного захисту». 10 команд намагалися з'ясувати, хто найдотепніший, найобізнаніший та найспритніший в екстремальній ситуації. Веселі, співочі, говіркі конкурсанти вразили членів журі. Приємно, що найкращими виявилися учні нашої школи, а саме: Волосатов Артем, Бондаренко Валерій, Ісаєнко Євген, Шалімова Альона, Мятленко Анна, Іщенко Анастасія, Середа Анастасія та Вітковська Катерина. Щиро вітаємо з перемогою нашу команду ДЮП «ФОРСАЖ».
10 квіт. 2018

Майстер-класи з тхеквандо та шахів

10.04.2018 пройшли два майстер-класи: - за участю Гречишникова Дениса Олеговичка, майстер спорта Міжнародного класу по техвандо, де учні 7-8 класів ознайомилися з цим видом спорту; - за участью Алаєва Павлка Миколайовича, майстра спорту з шахів для учнів 5-6 класів, під час якогго діти онайомилися з цим видом спорту, правилами гри та кожен учасник зміг спробувати свої сили у цій грі.

Міжнародний день спорту

В нашей школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру. Сьогодні у спортивному залі пройшли змагання серед 2-х класів "Веселі старти", під час яких діти ознайомилися з деякими видами спортивних ігор (футбол, баскетбол).

Вітаємо Шерстюк Діану!

Вітаємо Шерстюк Діану, ученицю 10-А класу, переможця творчого конкурсу серед студентської молоді на тему «Толерантність як шлях до сильної України», нагороджену Грамотою за ІІ місце! Бажаємо подальших успіхів!

Пасхальне яйце

Районний конкурс "Пасхальне яйце"
4 квіт. 2018

Лекция

Сегодня в 3 и 4-х классах прошла лекция с представителями полиции о правилах дорожного движения и правил поведения с незнакомцами.
3 квіт. 2018

Вітаємо Берест Поліну

Вітаємо Берест Поліну, ученицю 8-В класу, переможця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, нагороджену Дипломом ІІ ступеня! Бажаємо подальших успіхів!
2 квіт. 2018

Профілактикa та запобігання небезпечних ситуацій

З метою профілактики та запобігання небезпечних ситуацій, пов'язаних з недотриманням правил протипожежної безпеки, та в межах підготовки до Дня ЦЗ у школі в перший день ІV чверті були проведені години спілкування за темою «Пожежонебезпечні об'єкти. Евакуація з приміщень у разі виникнення пожежі». Перед учнями 10-11 класів виступив заступник начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення Таранець Андрій Павлович. Він розповів про дії пожежної команди та про правила поводження населення під час пожежі. Представники аварійно-рятувального загону також провели бесіди з учнями 5-6 класів.
2 квіт. 2018

Курсы-трененги

На весенних каникулах на базе нашей школы проходили курсы - тренинги для подготовки учителей к работе на 2018-2019 учебный год.
29 бер. 2018

«Весняні канікули з Політехом та Арсеналом Ідей Україна».

«Весняні канікули з Політехом та Арсеналом Ідей Україна». Учні 7-х та 9-х класів ХЗОШ №126 взяли участь в лекціях з демонстраціями «Пізнавальна мехатроніка» та «Блискавка: враження та захист об’єктів електричних систем і мереж» які відбулися 28 березня в Національному технічнічному університеті