23 вер. 2017

Экскурсия

Вчера ученики 2-А, Б классов посетили детскую биологическую станцию где была проведена увлекательная экскурсия

І (районний) етап ХV міського турніру юних хіміків для учнів 7-11-х класів

14 вересня 2017 року на базі комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.Д.Говоруненка» був проведений І (районний) етап ХV міського турніру юних хіміків. У турнірі взяли участь 11 команд ЗНЗ району. Команда нашої школи посіла 2 місце, Вітаємо переможців турніру!

ЗНО У 2018 РОЦІ

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ У 2018 РОЦІ

Турнір юних економістів

13 вересня 2017 року на базі нашої школи відповідно до умов проведення ХІ міського турніру юних економістів для учнів 10–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів пройшов районний турнір юних економістів. Переможцями турніру стали : І місце –команда Харківської гімназії №152Харківської міської ради Харківської області ІІ місце- команда Харківської гімназії №86 Харківської міської ради Харківської області ІІІ місце- команда Харківської спеціалізованої школи №108 Харківської міської ради Харківської області Вітаємо переможців турніру !
1 вер. 2017

1 вересня 2017 - День знань

1 вересня в багатьох країнах світу святкують День знань. Наша школа сьогодні гостинно розкрила свої двері для першокласників й усіх учнів школи. На Свято першого дзвоника до нас завітали гості: Ткаченко Олександр Юрійович – Депутат Харківської обласної ради, Лункаш Євгенія Петрівна – заступник начальника управління – начальник відділу організаційної та кадрової роботи адміністрації Холодногірського району Харківської міської Ради, Горбачова Інеса Ігорівна – начальник управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради, Сінюгіна Вікторія Ігорівна -- головний спеціаліст управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Усім бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!
30 серп. 2017

До уваги учнів школи та батьків!

До уваги учнів школи та батьків! 1 вересня дети приходять до школи у 8.10 Початок свято о 8.30 Адміністрація
23 серп. 2017

До уваги вчителів!

28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.
21 серп. 2017

До уваги учнів та батьків!

Шановні батьки та учні школи! Проїзні квитки на міський електротранспорт можна придбати до 29.08.2017 року.
18 серп. 2017

Медичні огляди

До уваги учнів та батьків! Щоричні медичні огляди учнів школи будуть проходить з 28 по 31 серпня з 9.00 до 15.00 години в медичному кабінеті школи. Адміністрація школи
17 серп. 2017

До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутіх першокласників! Батьківські збори 1-А і 1-Б класів відбудуться 22 серпня 2017 року о 17.30 годині за адресою вул. Підлісна,9. Адміністрація школи