31 груд. 2023

Напередодні Нового 2024 року

Напередодні Нового 2024 року дітей і батьків привітала директор ліцею Усиченко Л.М., яка побажала всім миру й добра, а дітям - цікаво відпочити під час канікул і з новими силами розпочати ІІ семестр.
30 груд. 2023

Предметні олімпіади

Учні нашої школи вкотре показали чудові результати на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади! З радістю вітаємо наших переможців! Ви всі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями. Ми дуже пишаємося Вами! Бажаємо усім успіхів!
29 груд. 2023

Акція "Тепла коробочка"

З середині грудня учні, батьки, учителі ліцею активно долучились др благодійної акції "Тепла коробочка ". Для наших захисників "теплі коробочки" наповнювали смаколиками, енергетичними батончиками, кавою, чаєм, льодяниками, сухофруктами,  антизастудними засобами, шкарпетками. Перша партія вже відправлена на передову нашим воїнам. Не оминули увагою ми й тих захисників, які перебувають на лікуванні в шпиталі. До них після Нового року потраплять упорядковані ліцеїстами "Теплі коробочки". Усі учасники акції вкладають у ці коробочки часточку своєї душі для того, щоб тим, хто захищає Україну, стало тепло на душі від нашої любові й турботи.
29 груд. 2023

Зимові каникули

Шановні батьки та учні! Розпочинаються зимові канікули з 30.12.2023 по 14.01.2024 на навчання 15.01.2024. Для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам‘ятати про безпечну поведінку.
27 груд. 2023

Новорічна вистава

26 грудня учні початкових класів відвідували новорічну виставу у ТРЦ Нікольський заряджену святковим настроєм, чарівними подіями і перемогою добра над злом.
26 груд. 2023

Різдвяні та новорічні свята

Різдвяні та новорічні свята – це зимова казка, яку люблять усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають на їхнє здійснення. Харківська міська рада підготувала для юних харків'ян солодкі подарунки.Зі щирими словами привітання до учнів міста звернувся Харківський міський голова Терехов І.О. У нашому ліцеї солодощі вручала чарівна фея, яка організувала цікавий квест для малечі й залюбки фотографувалася з дітьми біля ялинки.
25 груд. 2023

Диплом лауреата Президента України

Учень 11-Б класу нашого ліцею Медовкін Михайло отримав Диплом лауреата Президента України. Талановитий юнак посів ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2023 році в секції "Кібербезпека", а також став срібним призером Міжнародного інноваційного шоу INOVA в Хорватії. Ми щиро вітаємо Михайла та бажаємо йому нових наукових досягнень!
21 груд. 2023

Нарада при директорові

21.12.2023 відбулася нарада при директорові за темою «Про закінчення І семестру 2023/2024 навчального року», під час якої педагоги проаналізували результати роботи, визначились із завданнями на наступний рік, опрацювали методичні рекомендації, у яких ідеться про особливості роботи в умовах воєнного стану.
18 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

На початку грудня учні початкових класів разом з батьками й учителями ліцею взяли участь в акції “Подаруй частинку тепла захисникам”. Узимку необхідно кожному потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям. Діти разом із дорослими виготовляли окопні свічки, обереги, листівки для героїв  у вигляді свічок, шкарпеток, рукавичок. Учні зібрали подарункові скриньки, у які поклали теплі шкарпетки, балаклави, рукавиці для захисників. Спочатку ці вироби були представлені в телеграм-каналі "Харків надихає", а тепер ми зі словами підтримки та вдячності віддамо все зібране нашим захисникам та захисницям. Нехай виготовлені дітьми, батьками, учителями речі зігріють воїнів теплом, позитивною енергетикою любові та вдячності!
17 груд. 2023

Гепатит А

Сьогодні в Україні шириться гепатит А. З метою профілактики цієї хвороби педагоги провели з учнями 1-11 класів санітарно- освітні заходи, під час яких розповіли ліцеїстам про підступний гепатит А, про шляхи його розповсюдження, симптоми захворювання та основні методи профілактики. Учителі закликали школярів дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: мити руки перед уживанням їжі та після кожного відвідування туалету, пити лише кип’ячену воду, добре мити овочі, фрукти, зелень та ягоди перед уживанням. А головне – не займатися самолікуванням, а при перших ознаках хвороби звертатися до лікаря.