30 трав. 2018

День в таборі - це день позитиву, радості, сміху

Кожен день у нас в таборі - це день позитиву, радості, сміху. Незабутньою видалася ціркова вистава. Заняття англійської мови пройшли емоційно, весело, жваво та пізнавально.
29 трав. 2018

Відкриття табору "Майстер"

29 травня 2018 року відбулося відкриття літнього шкільного табору "Майстер". Ось і закінчився навчальний рік - настали очікувані канікули! І так приємно зустрітись з друзями в шкільному таборі « Майстер», який сьогодні відкрив двері для всіх бажаючих учнів нашої школи! Діти порадували своїми талановитими виступами. Попереду нас чекають веселі табірні дні!
25 трав. 2018

Cвято «Останнього дзвоника»

25.05.2018 у нашій школі відбулося свято «Останнього дзвоника». Учні та вчителі радо вітали одинадцятикласників та гостей: депутата Харківської обласної ради Ткаченка О.Ю., головного спеціаліста сектору кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи управління з організаційної роботи та загальних питань адміністрації Холодногірського району Заболотну Ганну Дмитрівну та заступника начальника Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Матвєєву О.В. Виступ випускників, традиційний шкільний вальс і навіть подарунок від учителів – танцювальний флешмоб надовго запам'ятаються всім присутнім.
24 трав. 2018

"Шато-Ледо”

Учні 7-Г та 6-Г відвідали каток та роледром у розважальному ценрі “Шато-Ледо”
22 трав. 2018

VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я»

18-19 травня 2018 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я».
20 трав. 2018

Велодень-2018

Всеукраинский Велодень в Харькове.
20 трав. 2018

Казацький гарт

18 мая га территории Зооветеринарного института проходил областной этап соревнований "Козацький гарт"
18 трав. 2018

Дякуємо вам, батьки!

17 травня в нашій школі відбулися урочисті збори "Дякуємо вам, батьки!" Батьки учнів, які досягли визначних результатів в олімпіадах, конкурсах, змаганнях привітала директор школи Л.М. Усиченко. Окрасою заходу стала вистава "Кільце Соломона" шкільного історичного театру "Артіль".
17 трав. 2018

День вишиванки

Сьогодні українці всього світу святкують День вишиванки!
16 трав. 2018

День відкритих дверей

15.05.2018 учні 9-х класів школи №126 відвідали Регіональний центр ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі і дизайну в День відкритих дверей.