25 жовт. 2018

День видкритих дверей

24.20.2018 учні школи 10-А класу відвідали НУА "День видкритих дверей"
25 жовт. 2018

Педагогічна рада

25.10.2018 у школі відбулася педагогічна рада за темою "Національно-патріотичне виховання учнів школи".
23 жовт. 2018

Конкурс "Дюрер та інші. Галерея німецьких митців".

Поздоровляємо наших дівчат Бойко Катерину та Дьоміну Олену, які стали дипломантками конкурсу "Дюрер та інші. Галерея німецьких митців". Роботи наших школярок ви можете побачити на виставці у будинку Нюрнберга за адресою:Чершишевська 15. Виставка триває до 10 листопада.
19 жовт. 2018

ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ! .

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення. Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Благоустрої стану території школи

19 жовтня учні школи взяли участь у благоустрої та поліпшені санітарного стану території школи.

КВК 2018

Вітаємо команду нашої школи, яка посіла ІІ місце у районному етапі КВК
18 жовт. 2018

І (районний) етап ХXVIІ міського турніру юних фізиків

17 жовтня 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна був проведений І (районний) етап ХXVІІ міського турніру юних фізиків.
17 жовт. 2018

Екскурсія до Кінологічного центру

17 жовтня учнів 3-х класів відвідали екскурсію до Кінологічного центру. У супроводі вчителів дізнались про специфіку роботи кінологічної служби. Також поліцейські показали дітям можливості службових собак. А саме, як вони без жодних зусиль долають смугу перешкод, знаходять «вибухівку», виходять на слід та затримують злодіїв.
17 жовт. 2018

Свято до Дня захисника Вітчизни

Сьогдні в нашій школі відбулося свято до Дня захисника Вітчизни. Учні 9-х класів підготували історико-літературну композицію "Від козаків до кіборів", яка відтворила історію воїнства від дружинників Київської Русі до сьогодення.
14 жовт. 2018

ІІІ міської турнір юних інформатиків

13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеі радіоелектроніки відбувся ІІІ міської турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харькова. У турнірі приняйли участь учні нашої школи Задара Дмитро, Казюта Іван.