12 лист. 2017

Конкурс Шевченка та Яцика

9 лист. 2017

Предвыборные дебаты

9 ноября 2017 года в школе прошли предвыборные дебаты с участием кандидатов на пост главы ДЮГО "Школьные товарищи".
9 лист. 2017

Свято української писемності та мови.

9 листопада в Україні щороку відзначається Свято української писемності та мови. У нашої школі відбувся конкурс "Філолог-ерудит", присвячений Свято української писемності та мови. Учні старших класів взяли участь у радіодиктанті.
8 лист. 2017

Предвыборные дебаты

Завтра в актовом зале состоятся дебаты с участием кандидатов на пост главы ДЮГО "Школьные товарищи".
1 лист. 2017

Урок-подорож до міста Дрезден

У рамках серії уроків, присвячених року німецької мови в Україні, 31.10.2017 у нашій школі було проведено урок-подорож до міста Дрезден. Діти змогли побачити красу міста з висоти пташиного польоту, дізнатися, які визначні місця приваблюють туристів, побачити відому "Сикстинську Мадонну" у картинній галереї Дрездена, а також ознайомитися з роботами наших учнів-художників.
31 жовт. 2017

Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

30 жовтня 2017 року команда КВК «СДШ» нашої школи взяла участь у фестивалі Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2017/2018 років. Ми стали переможцями відбіркового туру. Дотепні жарти , шкільний гумор подарували глядачам та учасникам необхідний запал та веселий настрій, а сама гра зробила команду єдиним колективом, готовим для подальших перемог і звершень.
28 жовт. 2017

Міський суботник

28 жовтня працівники школи взяли участь у міському суботнику. Всі працювали на своїх робочих місцях: прибиральниці службових приміщень здійснювали генеральне прибирання; сторож, робітник з обслуговування будівель і двірник школи працювали на благоустрої території; лаборант школи перевіряла стан ІСУО. Учителі приводили в порядок шафи в кабінетах; учитель трудового навчання закінчував заміну дверей в каб. №21.
27 жовт. 2017

Фінансова гра «Cash Flow»

24 жовтня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» школярі 11-Б класу взяли участь у фінансовому тренінгу «Cash Flow».
25 жовт. 2017

Чудове місто Кам'янець - Подільський

Під час осінніх канікул учні 8-х класів зі своїми класними керівниками Шнурковою С. О. та Карповою Е. Ю. відвідали чудове місто Кам'янець - Подільський і дізнались багато нового і цікавого. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток.
24 жовт. 2017

Семінар вчителів української мови та літератури

24 жовтня 2017 року вчителі української мови та літератури Холодногірського району відвідали будинок-музей Гната Хоткевича в с. Високому. Прослухали екскурсію про життя і творчість відомого діяча мистецтва.