29 бер. 2018

Відвідування вистави "Таємниця забітого щоденника"

Учні 5-6-х класів на весняних канікулах відвідали виставу "Таємниця забітого щоденника".
28 бер. 2018

Весняні канікули на Закарпатті

Учни нашої школи разом з вчителями проводять весняні канікули на Закарпатті.
27 бер. 2018

Афілійована-неконференція mini-EdCamp Kharkiv

26 березня 2018 року відбулася Афілійована-неконференція mini-EdCamp Kharkiv. Було представлнено різноманіття цікавих тем для обговорення. По завершенню учасники мали можливість прийняти участь в "Світове кафе"- обговорити та поділитися своїм досвідом, враженнями та думками. Дякуємо організаторам за такий чудовий захід!!!
26 бер. 2018

Учні 10 - А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України

Учні 10 - А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України. На стройовому плацу Академії школярам були представлені показові виступи взводу спеціального призначення. Особливу увагу школярі звернули на вогневий комплекс, адже офіцери дозволили спробувати школярам свої сили у стрільбі в мультимедійному тирі. Побачили буденне військове життя та поспілкувались із майбутніми офіцерами.
26 бер. 2018

«Поспішайте робити добрі справи!»

«Поспішайте робити добрі справи!» з таким гаслом учні нашої школи прийняли участь в благодійній акції «Коробка Хоробрості». «КОРОБКА Хоробрості» - це важлива і потрібна річ в дитячій лікарні. Всі її чари полягають в маленьких іграшках, які лежать всередині в очікуванні свого сміливого героя.
23 бер. 2018

Районий етап XVI міської олімпіадт "Путівка в науку"

22.03.2018 на базі ХЗОШ №126 відбувся районний етап XVI міської олімпіади "Путевка в науку" випускникіів школ І ступеня. Вітаємо переможців: у номінації "Математика" Черненко Юрії (І місце, 4Б клас); у номінації "Природа" Борисова Анна (ІІ місце, 4-В клас). Божаємо подальших успіхів!

Семінар бібліотекарів

23.03.2018 на базі нашої школи пройшов районний семінар шкільних бібліотекарів Холодногірського району за темою: "Впровадження УДК. Обмін досвідом роботи."
23 бер. 2018

Торжественное закрытие районного этапа по Черлиденгу

22.03.2018 на базе спортивного комплекса "Звезда" проходило торжественное закрытие районного этапа по Черлиденгу.

План весняних канікул

План заходів, які будуть проведені в ХЗОШ№126 під час весняних шкільних канікул