22 черв. 2018

Хвилина мовчання. Пам'ятаємо.

22 червня 2018 року відбулося вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Проведено хвилину мовчання.
15 черв. 2018

Закриття таборної зміни

Сьогодні відбулося урочисте закриття табірної зміни. Найактивніші учасники з різних загонів були нагороджені грамотами та призами. Діти з сумом прощалися з табором "Майстер", але попереду їх чекають літні канікули, багато нових вражень та різноманітних, захопливих пригод. З гарними емоціями діти перейшли до парку, де взяли участь у громадському концерті Холодногірського району, присвяченому дню боротьби з наркозалежністю.
15 черв. 2018

Визначено результати ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання. Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.
14 черв. 2018

День іменинника

Сьогодні у таборі “Майстер” відбулося свято “День іменинника”, всіх вихованців табору, у яких день народження був з 01.06 до 15.06 привітали пам’ятними сувенірами, а всі інші вихованці отримали смачний шматочок іменинного пирога.
13 черв. 2018

У таборі "Майстер" 13 червня 2018 рік

Сьодні до табору завітав театр з цирковою виставою. Діти були у захватіі від жонглерів то, виступу з тваринами. У мовному загоні відбулися змагання з німецької мови "Ерудит". Ще один цікавий день закінчився у таборі співами під карааоке.
13 черв. 2018

Кращі учні

На вулицях нашого району з'явились білборди, на яких зображені кращі учні закладів освіти. Призер Гімназіади в Марокко з тхеквандо учень 9-В класу Іващенко Денис та стипендіат Президента України учениця 8-В класу Берест Поліна – гордість нашої школи, району, міста.
12 черв. 2018

СТВОРИЛИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ ДНЯ

Під час літнього шкільного табору кожен з педагогів приготував для дітей свій сюрприз. Під час заняття гуртка «Лідерство — запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради школярі змогли взяти участь у пізнавальній та позитивній творчій грі «Настрій дня».
11 черв. 2018

Музей археології та етнографії

У понеділок, 11 червня 2018 року, вихованці табору «Майстер» відвідали Музей археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. В експозиції представлені найбільш цікаві та інформативні артефакти, які відображають різноманітні сторони життя людини від найдавніших часів. Дуже сподобалася школярам одна із найбільших у країні та за її межами колекція предметів бронзового віку, скіфської епохи, античних часів, черняхівської та салтівської культур.
11 черв. 2018

Зустріч випускників 1988 року

09 червня 2018 року до школи завітали випускники 1988 року. 30 років тому вони покинули стіни школи й полинули в доросле життя. У всіх воно склалося по-різному, але цей випуск вирізняє любов до школи, до вчителів. Серед випускників лікарі, будівельники, депутати, бізнесмени, учителі, бухгалтери, менеджери. На зустріч зі своїми колишніми учнями прийшли директор школи Усиченко Людмила Миколаївна, заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна, Микитюк Марія Василівна, Бухтіярова Ганна Федорівна, Кравченко Раїса Михайлівна. Було багато приємних спогадів, пісень, навіть уривок зі шкільної випускної вистави "Сказ про Федота-стрельца, удалого молодца".
8 черв. 2018

У таборі "Майстер" 8 червня 2018 року

Вихованці табору "Майстер" відвідали басейн "Локомотів".