ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук, І (районний) етап якого відбувся в Холодногірському районі на початку грудня. Цього року переможцями конкурсу стали такі учні нашого ліцею: наукове відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Зарубіжна література»- Радченко Ярослав Валерійович ,9-В клас, ІІІ місце. Наукове відділення хімії та біології, секція «Біологія людини»- Гриценко Ксенія Олександрівна, 10-А клас, ІІ місце. Наукове відділення Економіки, секція « Економіка та економічна політика»- Євглевський Олексій Романович,11-Б клас , І місце. Наукове відділення Філології, секція «Англійська мова та англомовна література»- Борисова Анна Станіславівна,10-А клас, ІІ місце. Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

Зустріч з представниками ДСНС

14 грудня учні 3-4 класів були учасниками онлайн-зустрічі з представниками ДСНС Холодногірського району, під час якої повторили правила поведінки на новорічні свята, прослухали застереження про використання піротехнічних засобів.

Тиждень доброчесності

Тиждень доброчесності в нашему ліцеї триває з 04 по 10 грудня 2023 року. Мета Тижня – знайомство учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.
13 груд. 2023

Вітаємо Артемова Анну

В екопатріотичній акції "Зайву літературу - на макулатуру, гроші - на ЗСУ", яка тривала протягом листопада, активно брали участь учні, батьки, учителі ліцею. Найбільше, 134 кг, макулатури здала учениця 1-Б класу Артемова Анна. Грамоту Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради за небайдужість, патріотизм й активну участь в акції дівчинці вручила директор закладу освіти Усиченко Л.М.
12 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо учнів 3-А класу, які здобули вагомі спортивні перемоги! Рябуха Злата посіла І місце в естафеті Кубка м.Харкова з роликового спорту, а Бешенко Роман - ІІІ місце у Відкритому турнірі з дзюдо, що відбувся в м.Києві! Діти, ми пишаємося вами й бажаємо нових спортивних досягнень!
10 груд. 2023

День знайомства з ХНУРЕ

10.12.2023 учні 10-11класів нашого ліцею відвідали День знайомства з ХНУРЕ, який відбувся в онлайн- форматі. Присутні на зустрічі учні дізналися про університет, занурилися атмосферу студентства в ХНУРЕ, віртуально ступили на поріг Першого серед кращих, дізналися про можливості для саморозвитку, ІТ-партнерів та міжнародні програми.
10 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Глебова Нікіту (3 клас) - ІІІ місце; Цигенко Уляну (4 клас) - І місце; Старікова Валерія (9 клас) ІІІ місце; Шалімову Дар'ю (8 клас) - ІІ місце; Боєва Поліна (11 клас) - І місце! Бажаємо успіхів та подальших перемог!
9 груд. 2023

Офлайн-зустріч

9 грудня в метрошколі відбулася офлайн-зустріч учнів ліцею з представниками ХДАДМ. Під час зустрічі учні ознайомилися з факультетами цього вищого навчального закладу, з навчальними спеціальностями, перспективами майбутньої професійної діяльності та правилами вступу до ВНЗ.
7 груд. 2023

День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Представники ДЮГО "Однодумці" провели сьогодні зустріч з учнями 3- 4 класів, під час якої поділились з молодшими ліцеїстами інформацією про шкільні проєкти, провели гру "Ти - майбутній лідер", підвели підсумки акції "Теплі долоньки", обговорили ідеї організації новорічного шкільного свята в дистанційному форматі.
6 груд. 2023

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України - свято мужності, героїзму й відваги. Воно стало по-справжньому загальнонародним під час повномасштабної війни. Учні, батьки, учителі Харківського ліцею 126 щиро вітають захисників української землі! У День Збройних Сил України ми бажаємо вам бравих ідей і добрих надій, реалізації планів і завдань, міцних сил і незламної віри в перемогу! Наші серця сповнені поваги й любові до кожного з вас, і - молитви за кожного з вас! Ви - слава України, ви - її герої!