16 серп. 2017

Електронні версії підручників для 9 класу

Електронні версії підручників для 9 класу Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
15 серп. 2017

Міністерство освіти і науки роз'яснило, як викладати предмети в новому навчальному році

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році. Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.
2 серп. 2017

Завдання XVI Всеукраїнського турніру юних біологів

Завдання XVI Всеукраїнського турніру юних біологів (2017 рік) Лист ІМЗО від 25.07.2017 № 21.1/10-1561 "Про проведення фінального етапу XVІ Всеукраїнського турніру юних біологів"
24 черв. 2017

Выпускной бал 2017

Ну вот и наступил пожалуй один из самых важных дней школьной жизни. Выпускной. Столько тропинок истоптано вокруг школы и столько дорог открывается в новую жизнь.
16 черв. 2017

Закриття таборної зміни

Сьогодні відбулося урочисте закриття табірної зміни. Найактивніші учасники з різних загонів були нагороджені грамотами та призами. Діти з сумом прощалися з табором "Майстер", але попереду їх чекають літні канікули, багато нових вражень та різноманітних, захопливих пригод.
15 черв. 2017

День іменинника

Діти відвідали музей Природи, де побачили чотири експозиції: геологічну, безхребтові та хребтові твари, еволюція органічного світу та охорона природи. Було дуже цікаво. Також у таборі відбулося свято "День іменинника". Діти, як народилися влітку отримали вітання не тільки від всього нашого табору, а і від учнів музичної школи, які завітали до нас в цій день зі святковим концертом.
14 черв. 2017

День іноземної мови

Сьодні до табору завітав театр з цирковою виставою. Діти були у захватіі від жонглерів то, виступу з тваринами. У мовному загоні відбулися змагання з німецької мови "Ерудит". Ще один цікавий день закінчився у таборі співами під карааоке.
13 черв. 2017

День табору

Сьогодні до табору завітали звірі з Харківського зоопарку. У дітей була можливість дізнатися багато цікавого про їх життя та познайомитися ближче. Також діти відвідали театр "Пілігрим", де разом з акторами прийняли участь в анімаційному шоу. Керівник гуртка "Лідер" провів заняття з дітьми старших загонів, де вони зачитували вірші, обговорювали їх, висловлювали і захищали власну позицію. День був дуже насичений на події. Вже після обіду відбулося свято" День бантиків" . Вихованці проявили кмітливість та фантазію, прикрашаючи себе бантиками.
12 черв. 2017

Художній музей

12.06.2017 року вихованці табору "Майстер" відвідали Художній музей.
12 черв. 2017

Міс табору

Сьогодні відбувся конкурс "Міс табору"! Чарівні учасниці продемонстрували свої таланти і красу. Всі дівчата отримали грамоти та подарунки, а корону переможниці - Цуприк Ірина (І загін).