8 жовт. 2017

День открытых дверей в ХНЭУ им. С. Кузнеца

07.10.2017 учащиеся 10Б, 11Б классов посетили ХНЭУ им. С.Кузнеца, где познакомились с • правилами приема в университет в 2018 году; • презентацией специальностей; • встречались с деканами факультетов и профессорско-преподавательским составом университета; • кафедрами, лабораториями и информационно-вычислительным центром, библиотекой ...
5 жовт. 2017

Фестиваль ораторського мистецтва

04.10.2017 року у нашої школі відбувся І етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин).
1 жовт. 2017

ТВОРЧА ВІТАЛЬНЯ — ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ

Лідерство сьогодні активно розвивається у творчості школярів. Переконатися в цьому зміг кожен охочий. Заняття 30.09.2017 гуртка «Лідерство — запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради (на базі загальноосвітньої школи № 126 м. Харкова). відбулося під назвою «Творча вітальня — для учнів та батьків».
30 вер. 2017

Ночь науки

Сегодня много нового, интересного и познавательного узнали учащиеся нашей школы о новых разработках и достижениях науки побывав на мероприятиях образовательного проекта «Ночь науки», посвященного энергоэффективности.
29 вер. 2017

День самоуправления

Каждый год у нас в школе проходит День дублера или День самоуправления, связанный с Днем учителя. Ученики старших классов (10-11) ведут уроки и занимаются административной работой в течении дня. В первую очередь это праздник. При чем для всех он одинаково крут.
29 вер. 2017

День учителя

Один из самых трогательных праздников — День учителя, который отмечается в первых числах октября. В актовом зале нашей школы был организован праздничный концерт, подготовленный учениками для своих любимых педагогов.
27 вер. 2017

День туризма

26 сентября в Холодногорском районе отмечали день туризма.В этом мероприятии принимали участие коллективы разных школ. Пока участники преодолевали препятствия, покоряли стену, вязали узлы и проходили маршруты в ориентировании, повара каждой школы готовили для своих школьников вкусную кашу и чай. Учащиеся школы 126 достойно представили свою школу. Все ученики получили огромное удовольствие от этого мероприятия.
27 вер. 2017

Турнір юних біологів

Вітаємо Дорофєєву Валерію, ученицю 11-А класу, яка стала переможцем у номінації "Кращий опонент" І (районного) етапу ХІІ міського турніру юних біологів та бажаємо подальших успіхів!
25 вер. 2017

Щорічний форум лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників»

20 вересня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова проведено щорічний форум лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників». У заході взяли участь найактивніші школярі району- представники ДЮГО ЗНЗ №13,18,57,86,108,126,152; депутати Харківської міської ради, Молодіжної ради при Харківському міському голові, представники міської батьківської ради,студентського самоврядування, громадськості.
25 вер. 2017

МОН України визначило терміни проведення ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року №1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих наоснові повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року.