2 жовт. 2018

Заняття гуртків для школярів

Шановні учні та батьки! Дозвольте повідомити, що на базі Музею історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проходять заняття гуртків для школярів: «Майстерність історика»,"Історики-дослідники" .
1 жовт. 2018

Первый Харьковский семейный форум

30 сентября в отеле Premier Palace Kharkiv Hotel состоялся Первый Харьковский семейный форум. Участников форума приветствовали заместитель городского головы по вопросам семьи, молодежи и спорта Константин Лобойченко, директор Департамента по делам семьи, молодежи и спорта Алексей Чубаров, председатель общественной организации «Ассоциация многодетных матерей «АММА» Юлия Ибрагим.
27 вер. 2018

Семінар учителів німецької мови

27.09.2018 на базі ХЗОШ № 126 відбувся семінар учителів німецької мови з теми: "Система професійної підготовки вчителів німецької мови». На семенарі був присутній гість із міста Бремена, викладач Латіф Дурланік, який дав короткий огляд системи підготовки учителів німецької мови як іноземної в Німеччині
26 вер. 2018

День відкритих дверей

26.09.2018 р. учні 9-Б класу відвідали День відкритих дверей Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ.
25 вер. 2018

Перший Харківський сімейний форум.

30 вересня 2018 року з 10.00 до 18.00 в Kharkiv Palace Premier Hotel відбудеться Перший Харківський сімейний форум. Запрошуємо всіх бажаючих!
24 вер. 2018

Турнірі юних правознавців

Вітаємо команду нашої школи у складі: Жили Дениса, Мін'є Ангелини, Казюти Івана, Бувалця Олександра, Круторог Дар'ї, яка посіла ІІ місце в районному етапі ХІ міського турніру юних правознавців під керівництвом вчителя Новосел Юлії Володимирівни. Бажаємо подальших успіхів!
22 вер. 2018

Занятие по профилактике булинга в 3-Б классе

Специалистами психологической службы ХООШ 126 было проведено развивающее занятие с учениками 3-Б класса на тему "Профилактика булинга в ученическом коллективе". Цель: повышение уровня толерантности и профилактика конфликтов в межличностных отношениях учащихся.
22 вер. 2018

Батьківські збори

До уваги батьків! 25.09.2018 о 18.00 в актовому залі відбудуться загальношкільні батьківські збори.
20 вер. 2018

День відкритих дверей ХННІ ДВНЗ «УБС»

20.10.2018 року учні 11-Б класу відвідали День відкритих дверей ХННІ ДВНЗ «УБС», де ознайомились з відео презентацією навчального закладу та отримали інформація про умови вступу до інституту.
19 вер. 2018

Зустріч с представниками Харківського обласного центру зайнятості

Вибір професії є важливим для молодої людини. З учням 10-11 класів сьогодні зустрілися представники Харківського обласного центру зайнятості. Вони розповіли дітям про професії, які сьогодні актуальні в нашому регіоні, про права й обов'язки робітника та роботодавця. Домовились про екскурсію учнів випускних класів до центру зайнятості в ІІ семестрі 2018/2019 навчального року.