4 черв. 2018

У таборі "Майстер" 4 червня 2018 року

Цікава та різноманітна програма заходів у таборі "Майстер" на 4 червня 2018 року: відвідування пожежної частини та районної бібліотеки, екологічна екскурсія в природу, для мовних загонів вікторина "Природа - твій друг", карнавальна вистава "Веселі історії"
1 черв. 2018

День захисту дітей

В чарівне свято - День дітей - Нехай здійсняться всі надії. Обід смачний у колі друзів - хай об'єднає Наші мрії
1 черв. 2018

Свято "Захисту дітей"

31 травня 2018 року вихованці табору "Майстер" відвідували свято "Захисту дітей" Холодногірського району у парку Юність.
31 трав. 2018

Наш ранок починається з ранкової зарядки!

Щоранку в таборі починається з зарядки - зарядки бадьорості, здоров'я і гарного настрою. Проводять її старшокласники під керівництвом педагогів. Музичний супровід робить цей захід ще й завзятим.
30 трав. 2018

День в таборі - це день позитиву, радості, сміху

Кожен день у нас в таборі - це день позитиву, радості, сміху. Незабутньою видалася ціркова вистава. Заняття англійської мови пройшли емоційно, весело, жваво та пізнавально.
29 трав. 2018

Відкриття табору "Майстер"

29 травня 2018 року відбулося відкриття літнього шкільного табору "Майстер". Ось і закінчився навчальний рік - настали очікувані канікули! І так приємно зустрітись з друзями в шкільному таборі « Майстер», який сьогодні відкрив двері для всіх бажаючих учнів нашої школи! Діти порадували своїми талановитими виступами. Попереду нас чекають веселі табірні дні!
25 трав. 2018

Cвято «Останнього дзвоника»

25.05.2018 у нашій школі відбулося свято «Останнього дзвоника». Учні та вчителі радо вітали одинадцятикласників та гостей: депутата Харківської обласної ради Ткаченка О.Ю., головного спеціаліста сектору кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи управління з організаційної роботи та загальних питань адміністрації Холодногірського району Заболотну Ганну Дмитрівну та заступника начальника Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Матвєєву О.В. Виступ випускників, традиційний шкільний вальс і навіть подарунок від учителів – танцювальний флешмоб надовго запам'ятаються всім присутнім.
24 трав. 2018

"Шато-Ледо”

Учні 7-Г та 6-Г відвідали каток та роледром у розважальному ценрі “Шато-Ледо”
22 трав. 2018

VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я»

18-19 травня 2018 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я».
20 трав. 2018

Велодень-2018

Всеукраинский Велодень в Харькове.