26 квіт. 2018

Для батьків майбутніх першокласників

03.05.2018 року о 18.00 в актовій залі ХЗОШ І-ІІІ ступенів №126 відбудуться збори для батьків майбутніх першокласників. Велике прохання - приходити на збори без детей. Адміністрація школи
24 квіт. 2018

Зустріч з ветеранами

Напередодні Дня Великої Перемоги, 24.04.2018, у нашій школі відбувся «Урок мужності», на якому були присутні ветерани Другої світової та діти війни: Долгов Олександр Сергійович, Лук'янов Петро Іванович, Оліфіренко Світлана Іванівна та колишній учитель ХЗОШ № 126 Омельчук Віра Михайлівна. Учні 9-10 класів стали учасниками літературно –музичної композиції «Від давніх часів до сьогодення», історія українського воїнства викликала неабиякий інтерес у гостей і учнів . Пісні воєнних років та військові марші слухали й співали всі разом. Сподіваємося, що ця зустріч була корисною для учнів та приємною для наших гостей.
23 квіт. 2018

Порядок зарахування, відрахування учнів

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
23 квіт. 2018

Дзвони Чорнобиля

23 квітня 2018 р. учні 8 класів зустрілися з Кичком Ігорем Костянтиновичем, ліквідатором аварії на ЧАЕС
21 квіт. 2018

Шкіряний мяч

Учні нашоі школи, Плічко Олексій та Галіч Олександр брали участь у змаганнях міського рівня “Шкіряний мяч” серед учнів 2005 р.н. та посіли разом з командою Холодногірського району ІІ місце.
21 квіт. 2018

День довкілля

21 квітня 2018 року в нашій школі відзначили День довкілля. Учні та працівники школи прибрали прилеглу територію.
20 квіт. 2018

Зустріч шкільного поліцейського з учнями 5-6 класів

20 квітня 2018 року шкільний поліцейський зустрівся з учнями 5-6 класів та розповів про їхні права і обов'язки.
19 квіт. 2018

Районний етап Всеукраїнського фестивалю «Нащадки козацької слави».

17 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №136 Харківської міської ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка» пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю «Нащадки козацької слави». У фестивалі взяли участь 11 команд 11 закладів загальної середньої освіти.
19 квіт. 2018

Городской этап соревнований по бадментону

19 апреля в спортивном комплексе "Пионер" проходил городской этап соревнований по бадментону. Наша команда: Киселева Александра (7-В). Бондаренко Валерий (11-Б), Бережной Егор (5-В), Фомченкова Анастасия (4-А) приняли активное участие в соревнованиях. Благодаря ребятам нашей школе подарили ракетки и набор валанов для игры в бадментон. В нашей команде победные игры были у Кисилевой Александры и Бондаренко Валеры. Благодарим за участие в соревнованиях и желаем дальнейших побед!
18 квіт. 2018

Спектакль ШИТ "Кольцо Соломона"

17 апреля 2018 года состоялась премьера школьного исторического театра "Кольцо Соломона".