Захід

16.02.24 учні 10-11-х класів нашого ліцею взяли участь у заході «Військово – профорієнтаційна орієнтація - 2024», який відбувся в онлайн форматі.

День єднання

16 лютого 2022 року на тлі інформації про російське вторгнення в Україну, щоб зменшити психологічний тиск на українців та підняти їхній дух, Володимир Зеленський проголосив нове свято - День єднання. Воно має на меті нагадати всім, що саме в єднанні — наша сила! У Харківському ліцеї 126 ми відзначаємо цей день утретє. Учні й педагоги провели години державності "Єдність дарує непереможність", години патріотичного виховання "Ми- діти твої, Україно!", організували виставки дитячих малюнків " У серці кожної дитини лежить любов до України". Через те, що це свято нове, в нього немає багаторічних традицій, зате воно встигло обрости важливими сенсами. Разом з усією Україною ми демонструємо світові , що ми сильні, єдині й тримаємо оборону, що в нас є сили боротися за свою незалежність.

Онлайн - лекції

Протягом двох днів на цьому тижні організація "Благодійний фонд "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні" проводила з учнями 8-11 класів нашого ліцею змістовні онлайн - лекції, під час яких фахівці розповіли про різні види вибухонебезпечних предметів, про основну небезпеку, де їх можна виявити та про те, як визначити небезпечну територію, учні поновили в пам'яті також правила поведінки під час знаходження мін, боєприпасів, інших видів вибухонебезпечних предметів.
15 лют. 2024

Відеозустріч

15.02 відбулася профорієнтаційна відеозустріч учнів 11 класів з представниками ХНАДУ
14 лют. 2024

НМТ 2024 порядок проведення

Набув чинності Порядок проведення національного мультипредметного тесту. Документ визначає основні засади підготовки та проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) для оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Результати НМТ будуть використані абітурієнтами для вступу до закладів вищої освіти. Метою проведення НМТ є забезпечення рівного доступу до фахової передвищої та вищої освіти в умовах воєнного стану. Участь в НМТ є безкоштовною.
13 лют. 2024

НМТ-2024: опрелюднено дистанційні варіанти

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ).
12 лют. 2024

Вітаємо з ювілеем!

11 лютого 2024 року відзначила свій 75 - річний ювілей учитель біології нашого закладу освіти, заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна. Кілька поколінь випускників вважають її уособленням ліцею. З серпня 1974 року й до сьогодні вона гідно, професійно, творчо й відповідально виконує свою роботу. Хоча вчителювання - це не просто праця, а високе й благородне покликання.
9 лют. 2024

Міжнародний день піци

Щороку 9 лютого у світі відзначають Міжнародний день піци. Учні початкової школи нашого ліцею є справжніми поціновувачами цієї італійської страви. Унікальність піци полягає в тому, що діти її люблять не тільки вживати, а й готувати. Учні у вільний від уроків час відвідують майстер-класи з виготовлення популярної страви, які проводять справжні піцайоли в супермаркеті "Клас". Цінність таких занять полягає в тому, що юні кулінари можуть, працюючи в малих групах, спілкуватись, разом опановувати процес виготовлення піци, міксувати склад начинок, виявляти творчість, придумуючи назви своїм виробам, а потім гуртом сервірувати стіл і куштувати все те, що приготували. Творчість, фантазія, гра - це складові успіху будь- якої учнівської діяльності. Разом дітям смачно і весело! Міжнародний день піци - це нагадування нам про те, що піца- мистецтво, треба вміти її готувати і їсти.
7 лют. 2024

Зустріч учнів 11класів

07.02.24 відбулася відеозустріч учнів 11-х класів нашого ліцею з представниками Національного університету цивільного захисту України, які ознайомили присутніх з правилами та порядком вступу до університету, відповіли на питання учнів про цьогорічну вступну кампанію.
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

6 лютого у світі відзначають Міжнародний день безпечного Інтернету. Його запровадили для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У цей день учні нашого закладу освіти повторили правила безпеки в інтернеті, узяли участь у квесті "Як уникнути ігрової залежності", виробили пам'ятку "10 золотих правил безпеки в інтернеті". Кожен з нас повинен пам'ятати, що поважливе онлайнове спілкування - це запорука нових знань, плідної співпраці з учителями й однолітками та гарного настрою.