4 лист. 2018

Районний етап олімпіади з трудового навчання

03.11.2018 року на базі нашої школи відбувся районний етап олімпіади з трудового навчання серед дівчат. Учениці району змагалися у вправності виконання робіт, що знадобляться в подальшому житті. Щиро вітаємо з перемогою Животченко Аліну, ученицю 9-Г класу. Бажаємо подальших успіхів та натхнення.
4 лист. 2018

Районний етап олімпіади з української мови та літератури

04.11.2018 на базі нашої школи відбувся районний етап олімпіади з української мови та літератури, у якому взяли участь учні всіх шкіл району. Щиро вітаємо тих, хто сумлінно вчить українську мову, хто став переможцем олімпіади, бажаємо їм подальших успіхів!
3 лист. 2018

Прибирання території Волонтерського парку

03.11.2019 працівники нашої школи долучилися до загальноміського суботника. Прибирання території Волонтерського парку розпочалося о 9.00. Учителі школи та технічний персонал, озброївшись віниками, мітлами та граблями, очистили місцевість від опалого листя, повимітали доріжки та згребли інший непотріб.
31 жовт. 2018

XIV сезон Харківської міської шкільної Ліги КВК

30.10.2018 команда КВК нашої школи стала переможцем відбіркового туру Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018/2019 р.р. Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!
29 жовт. 2018

Iнформаційно-виховні години

29.10.2018 о 8.00 в нашій школі класними керівниками були проведені інформаційно-виховні години, присвячені звільненню України від нацизму в Другій світовій війні. Діти познайомилися з легендарними сторінками історії країни, ушанували пам´ять загиблих хвилиною мовчання.
28 жовт. 2018

Старовинне і вічно молоде місто Одеса

На осінних каникулах учні 11-Б та 6Б відвідали старовинне і вічно молоде місто Одеса. Одеса-мама, Перлина біля моря, Південна Пальміра, Столиця Гумору – так називають Одесу. Під час екскурсію учні мали можливість пройтися центральною вулицею – Дерибасівською, пройти до Потьомкінських сходів і порту, заглянути у «приватні» одеські дворики та вулички, прогулятися по «Трасі здоров’я», Приморському бульварі, Екатеринській площі, пройтися по «тещеному» мості, а також кинути у бурхливе Чорне море монети, щоб повернутися згодом. Незабутні почуття та враження! Чудова екскурсія, самі теплі спогади!
26 жовт. 2018

«ЛандауЦентр»

Під час осінніх канікул учні 5–х класів відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, мета якого – стимулювати відродження втраченого інтересу до науки.
25 жовт. 2018

День видкритих дверей

24.20.2018 учні школи 10-А класу відвідали НУА "День видкритих дверей"
25 жовт. 2018

Педагогічна рада

25.10.2018 у школі відбулася педагогічна рада за темою "Національно-патріотичне виховання учнів школи".
23 жовт. 2018

Конкурс "Дюрер та інші. Галерея німецьких митців".

Поздоровляємо наших дівчат Бойко Катерину та Дьоміну Олену, які стали дипломантками конкурсу "Дюрер та інші. Галерея німецьких митців". Роботи наших школярок ви можете побачити на виставці у будинку Нюрнберга за адресою:Чершишевська 15. Виставка триває до 10 листопада.