31 бер. 2024

Весняні канікули

Швидко промайнули весняні канікули! Для учнів нашого ліцею вони були змістовними: старшокласники стали учасниками міського проєкту "Харківські університети - формула вибору", а учні початкової школи здійснили подорож на "Острів скарбів" у розважальному центрі "Французький бульвар". Яскраві враження, спілкування з однолітками, корисна інформація, прогулянки на свіжому повітрі - такі складові дозвілля дітей під час весняних канікул.
30 бер. 2024

Фестиваль професій

Педагоги Харківського ліцею 126 завжди орієнтовані на майбутнє, адже сьогоднішні школярі завтра стануть абітурієнтами, а згодом - фахівцями. Під час весняних канікул учні старших класів мали можливість відвідати Фестиваль професій, де заклади освіти І та ІІ рівнів акредитації презентували спеціальності, які можна в них здобути. Сучасний світ швидкий і динамічний, щодня з'являються нові ідеї і розробки, нові сфери діяльності.
25 бер. 2024

Безпечні весняні канікули

З початку ІІ семестру 2023/2024 навчального року в нашому закладі освіти здійснювалась системна профілактична робота щодо безпеки життєдіяльності учнів. Благодійна організація "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні", представники відділу НС по Холодногірському району, шкільні офіцери поліції, ювенальні поліцейські, медики проводили онлайн- зустрічі, спрямовані на збереження життя й здоров'я учнів.
20 бер. 2024

Вітаємо з перемогою!

Закінчився Чемпіонат України з плавання серед кадетів, 16-19 березня 2024 р. у м. Полтава. Учень нашого ліцею Єгор Торгашов показал найкращий результат та виборол 2 місце, на дистанціях: 100 брас - 1:11.97 та 200 брас - 2:40.45. Вітаємо спортсмена, його батьків та тренерів. Бажаємо подальших успіхів!
18 бер. 2024

Онлайн-урок

18 березня учні 10-х класів долучилися до парламентського онлайн-уроку, присвяченого Дню створення Української Центральної Ради. Учнівство привітав Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.  Старшокласники дізналися неймовірні факти про перший український Парламент - Центральну Раду, передумови її створення та історичну значущість, а також ознайомилися з особливостями сучасного українського парламентаризму та роботою Верховної Ради України. Закінчився урок цікавою вікториною.
18 бер. 2024

Нарада

18 березня 2024 року в ліцеї відбулась нарада, під час якої обговорювались питання проведення весняних канікул, профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11 класів, організаційні моменти.
14 бер. 2024

День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб ушанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України. Про історичний аспект цього дня, самовідданість і героїзм українських добровольців говорили сьогодні педагоги з учнями нашого ліцею під час годин спілкування.
14 бер. 2024

Реєстрація для участі НМТ

14 березня о 9.00 розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно.
13 бер. 2024

Зустріч з представниками ХНУМГ

12 березня відбулася онлайн - зустріч учнів 9-10 класів нашого ліцею з представниками кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ХНУМГ ім.О.М.Бекетова. Викладачі розповіли майбутнім абітурієнтам про те, що їхня робота спрямована на фундаментальну економічну підготовку спеціалістів відповідно до стандартів вищої освіти та вимог Болонського процесу. Такі зустрічі дають школярам змогу ознайомитися з різними професіями, зі змістом трудової діяльності в галузі кожної з них, з вимогами, які професії висувають до людини, а також з тим, де ними можна оволодіти.
11 бер. 2024

Конкурс "Ділова гра"

Команда нашого ліцею «In team», до складу якої увійшли учениці 10-А класу, а саме: Зеленська Поліна, Борисова Анна, Нерон Анастасія, Погодіна Валерія, Попова Катерина, Гриценко Ксенія - узяла участь у конкурсі «Ділова гра «Коледжанські корпорації», який відбувся в Харківському фаховому коледжі харчової промисловості ДБТУ. У корпорації «Ліга миру» було представлено презентацію на тему «Волонтерська діяльність та благодійні акції». Керівником команди виступила педагог- організатор ліцею Кашуба Олена Вікторівна. Мета цієї гри - розвинути творчі здібності та креативне мислення здобувачів освіти та виявити серед них, які здатні вносити конструктивні пропозиції та знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Команда нашого ліцею посіла у своїй номінації І місце. Щиро вітаємо дівчат та їхнього керівника з визначною перемогою!