9 груд. 2017

Методичний день

07.12.2017 для педагогічних працівників району був проведений методичний день на базі ХЗОШ №126 за темою:: "Підвищення ефективності освітнього процесу шляхом впровадження особистісно орієнтованого підходу"
5 груд. 2017

ЗНО 2018

5 грудня 2017 р. учні 11-А та 11-Б класів Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 прийняли участь в уроці інформатики, щодо порядку та особливостей ЗНО -2018, з використанням презентаційних матеріалів та методичних рекомендацій ХРЦОЯО для учнів 11-х класів. Школярі ознайомилися з презентацією «Топ 10 запитань та відповідей щодо ЗНО-2018», виконали практичне завдання–квест «Інтернет-ресурси ЗНО-2018».
3 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

03.12.2017 року у нашої школі пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
1 груд. 2017

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом!

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом! Цю хворобу не можна вилікувати, але її можна попередити. Саме тому сьогодні в нашій школі зранку активістами школи було роздано всім бажаючим червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІДом. А протягом дня було проведено профілактичні бесіди з учнями школи та було роздано листівки з описом хвороби та способами боротьби із нею. Відбувся конкурс стіннівок.
29 лист. 2017

Инаугурация нового президента школы

28 ноября 2017 г. в актовом зале прошла инаугурация нового президента школы - Смолянюк Екатерины. Катя произнесла торжественную клятву, положив руку на устав школьного самоуправления ДЮОО "Школьные товарищи". На инаугурации присутствовали все активные ученики нашей школы, представители классов, учителя и конечно же директор школы. Гребенчук Евгения передала новой главе символ самоуправления нашей школы - колокольчик, как знак пробуждения и новых инициатив. После инаугурации были выбраны новые министры, но об этом чуть позже. А пока, ещё раз поздравляем Екатерину и желаем её дальнейших успехов!
29 лист. 2017

День открытых дверей

29.11.2017 учащиеся 10Б класса посетили Харьковский национальный юридический университет им. Ярослава Мудрого.
24 лист. 2017

Семінар-практикум

24.11.2017 р. на базі нашої школи пройшов районний семінар-практикум для заступників директорів шкіл за темою "Запровадження елементів дистанційного навчання засобами хмарних технологій" .
18 лист. 2017

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

18 листопада 2017 року на базі нашої школи відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.
15 лист. 2017

Выборы главы ДЮГО "Школьные товарищи"

Сегодня состоялись выборы главы ДЮГО "Школьные товарищи". По результатам голосования победителем и главой ДЮГО "Школьные товарищи" стала Смолянюк Екатерина (8-В класс), а премьер-министром стал Ельников Макар (8-Б класс). Поздравляем Катю и Макара и желаем им дальнейших успехов и творческих идей!!!
13 лист. 2017

Передвиборча боротьба триває...

Передвиборча боротьба триває... Програми майбутніх презедентів школи представлені у вигляді газет.