6 вер. 2022

Підготовка до ЗНО 2023 року.

Школа підготовки до ЗНО Brames запрошує учнів 11 класів на пробні безкоштовні заняття з підготовки до ЗНО 2023 року. Засновники школи - кандидати наук. Готуємо комплексно до ЗНО більше 5 років. Ми зібрали команду професійних репетиторів підготовки до ЗНО, створили власну онлайн платформу та авторські посібники. В 2022 році маємо 3х учнів з балами 200 на НМТ
2 вер. 2022

Навчальний процес триває

01.09.2022 року дистанційно розпочався новий навчальнй рік в умовах воєнного стану. Учителі привітали учнів зі святом Першого дзвоника, провели онлайн уроки за розкладом. 02.09.2022 дистанційний навчальний процес триває. Бажаємо всім цікавого, творчого навчального року, перемоги, мирного неба над головою!
1 вер. 2022

Канцелярські набори від мера за підтримки фонду AVSI та ГО «Еммаус».

З початком нового навчального року, з Днем знань привітав дітей пільгового контингенту закладів освіти Холодногірського району міський голова Ігор Терехов. Школярі отримали канцелярські набори від мера міста за підтримки фонду AVSI та ГО «Еммаус».

День знань

Сьогодні незвичайний День знань для учнів країни. Лунають привітання від батьків, учителів, але зустрітися на шкільному подвір'ї ще не можна. Діти разом з класними керівниками провели перший урок, присвячений правилам мінної безпеки та поведінки під час повітряної тривоги.
1 вер. 2022

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань.

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань. Дорогі школярі! Шановні батьки та педагоги! Про це перше вересня напишуть у підручниках історії. Уперше Харків починає навчальний рік під час повномасштабної війни, під звуки снарядів, що розриваються. Уперше першокласники не увійдуть у шкільні двері під звуки першого дзвоника, не сядуть ошатними за парти, а батьки не зроблять фото на згадку. Для багатьох дітей цей день наповнений гіркотою втрат, оскільки стіни рідних шкіл перетворилися на руїни, а домівка та друзі залишилися за сотні кілометрів. Але, діти, у вас не забрали найцінніше - знання, пам'ять про щасливі шкільні роки. Те, що ми зберігаємо в серці, не знищить жодна ракета.
31 серп. 2022

Педагогічна рада

Щороку серпневі педагогічні ради дають старт навчальному року. 31 серпня в ХЗОШ 126 відбулася педагогічна рада, під час якої педагоги проаналізували результати роботи у 2021/2022 навчальному році, визначились із завданнями на наступний рік, опрацювали методичні рекомендації, у яких ідеться про особливості роботи в умовах воєнного стану.
30 серп. 2022

Районні методичні об'єднання

30 серпня вчителі школи взяли участь у районних методичних об'єднаннях, під час яких обговорили методичні рекомендації щодо особливостей роботи в умовах воєнного стану.
30 серп. 2022

Міська педагогічна конференція

30 серпня о 12.00 відбудеться міська педагогічна конференція Тема: «Система освіти в незламному Харкові».
27 серп. 2022

Онлайн-конференція

26 серпня 2022 року відбулася онлайн - конференція, на якій було заслухано звіт керівника закладу освіти за період роботи в 2021/ 2022 н.р.
26 серп. 2022

Батьківські збори

25 серпня 2022 року напередодні нового навчального року в 1 - 11 класах в онлайн форматі відбулися батьківські збори. Питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, взаємодії батьків, учителів та учнів викликали жвавий інтерес, спонукали до пошуку нових варіантів їх вирішення.