24 жовт. 2022

Роботи із благоустрою пришкільної території

24.10.2022 були проведені роботи із благоустрою пришкільної території

Орієнтовний графік проведення олімпіад

Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації 14.10.2022 затверджено орієнтовний графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс

Сьогодні стартував XIII Міжнародний мовно-літературний конкурс. Учні нашої школи Берест Поліна, Конарєва Софія неодноразово перемагали в цьому інтелектуальному змаганні. Вітаємо учасників цьогорічного конкурсу. Нині, як ніколи, творча спадщина Кобзаря надихає кожного українця боротися за свою Батьківщину. Бажаємо учасникам творчої наснаги. Разом до перемоги

Осінні канікули

Увага!!! Осінні канікули з 24 жовтня по 30 жовтня 2022 року.
19 жовт. 2022

Батьківські збори

19 жовтня у 11-х класів відбулися батьківських збори в режимі онлайн.
19 жовт. 2022

Запрошує випускників шкіл і ліцеїв до Дня відкритих дверей (онлайн).

День захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України в умовах війни можна вважвти святом найважливішим. Зранку вчителі й учні в дистанційному форматі провели уроки патріотизму "Нащадки славних козаків", школярі 9-10 класів познайомилися з історичним досьє "Пилип Орлик: шляхом пера і булави", у брейн-ринг "Війську козацькому слава" зіграли учні початкової школи.На вулицях нашого міста сьогодні теж відчувається свято. Особливо, коли можна особисто подякувати захисникам Батьківщини. Учениці 3-Б класу Котляровій Бажені це вдалося. Дівчинка подарувала воїнам листівку, виготовлену власними руками.

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем захисника та захисниць України та Покровом Пресвятої Богородиці
14 жовт. 2022

Дружні творчі зустрічі ― формат живого спілкування

Дружні творчі зустрічі, інтерв’ю з кожним, читання й творче переосмислення сюжетів оповідань Василя Сухомлинського. Саме ці сюжети під час креативного позакласного заходу на занятті гуртка «Школа успіху» ЦДЮТ № 5 з міста-героя Харкова із 7- класниками 126-ї Харківської школи стали цікавими темами обговорення серед молоді.
13 жовт. 2022

Акція "Героям сучасності"

Напередодні Дня захисників і захисниць України учні школи взяли участь в акції "Героям сучасності". Діти вітали воїнів зі святом, дякували за відвагу, самопожертву та героїзм. Щирі побажання добра, повернення додому, перемоги лунали від дітей.