14 лист. 2022

Всесвітній день доброти

13 листопада Всесвітній день доброти – міжнародне свято, до якого долучились учні 2-А класу. Діти прослухали тематичну бесіду, узяли участь у конкурсі малюнків.
13 лист. 2022

Конкурс "Бобер"

У звязку з складною ситуацією, яка склалася внаслідок російської агресії, участь у конкурсі безкоштовна для всіх учнів. Конкурс продовжено до 21 листопада. Нагадуємо, що конкурс можна проходити лише в ОС Windows або Linux.
9 лист. 2022

День української писемносі та мови

День української писемносі та мови - це свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Сьогодні діти та вчителі долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності, провели тематичні години спілкування, створювали буктрейлери, брали участь у конкурсах виразного читання.
8 лист. 2022

ХХІІ Всеукраїнський диктант

XXІІ Всеукраїнський диктант національної єдності відбудеться завтра, 9 листопада об 11:00 год, у День української писемності. Радіодиктант транслюватиметься на «Українському радіо» та «Радіо Культура», а також телеканалах та діджитал-платформах «Суспільне Мовлення»
2 лист. 2022

Підсумки проведення національного мультипредметного тесту

В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито – випробування, що цьогоріч замінило ЗНО.
2 лист. 2022

Разом до Перемоги!

Учні нашої школи взяли участь в акції "Якщо кожен допоможе - Україна переможе!" Діти виготовляли поробки. сувеніри, збирали кошти для придбання якісних шоломів для воїнів ЗСУ. Глибока любов до Батьківщини. патріотизм - це наш внесок у справу підвищення боєздатності української армії.
1 лист. 2022

Конкурс "Бобер"

Конкурс "Бобер" відбудеться 8-13 листопада. Запрошуються учні 2-11 класів.
31 жовт. 2022

ХХХІ Харківський міський турнір юних фізиків

28-30 жовтня онлайн відбувся ХХХІ Харківський міський турнір юних фізиків. До турніру підготувалися та взяли в ньому участь 9 команд. Учень 10 - Б класу ХЗОШ №126 Медовкін Михайло посів ІІІ місце в особистому заліку. Вітаємо переможця й бажаємо подальших успіхів!
25 жовт. 2022

Засідання ШМО початкових класів

Кафедра початкових класів провела методичне об'єднання вчителів, де розглядали питання оформлення класного журналу та оформлення обговорення діагностичних робіт.
24 жовт. 2022

Майбутнє України

Учениця 7-В класу Смолянюк Анна бере участь у V ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»