21 лип. 2022

НМТ-2022: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ

Вступники, які незмогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12ー15 серпня.
20 лип. 2022

20 липня міжнародний день шахів

Починаючи з 20 липня 1966 року, відзначається Міжнародний день шахів. Ініціатива створення такого свята належить Всесвітній шаховій федерації. З 2011 року День шахів в Україні почали відзначати 20 липня разом з усім світом. У 1992 році було засновано Федерацію шахів, яка щороку організовує змагання.
18 лип. 2022

Діти Харкова прагнуть миру

Учні нашої школи беруть участь у челенджі «Діти Харкова прагнуть миру».
15 лип. 2022

Telegram-канал

Розпочав роботу Telegram-канал "Харківські герої освітнього фронту"

День шоколада

У День шоколаду так приємно долучитись до інтерактивної гри «Звідки взявся шоколад», узяти участь у виготовленні листівок- привітань «Шоколадного настрою!», здійснити віртуальну подорож «Музеями шоколаду». Учні 1-9 класів нашої школи об'єднали любов до шоколаду та бажання дізнатись більше про цей привабливий та поживний смаколик.
11 лип. 2022

Запрошуємо долучитися до розмови із представниками УЦОЯ на YouTube-каналі Центру

Запрошуємо долучитися 15 липня 2022 року о 15:00 до розмови із представниками Українського центру оцінювання якості освіти на YouTube-каналі Центру

День шоколада

Вітаємо всіх з Днем шоколаду! Бажаємо щастя, здоров'я, усмішок, шоколадного настрою, найшвидшої перемоги та миру!
11 лип. 2022

Вступ на бакалаврат з менеджменту

Вступ на бакалаврат з менеджменту за квотою-2! Для вступників з територій, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) діють спеціальні умови вступу на бюджет!
10 лип. 2022

День рибалки

Теплі погожі дні ваблять відпочивати на природі. А ще й коли ти завзято любиш ловити рибу! Напередодні Дня рибалки учні школи поділились своїми враженнями від перебування біля водойм. Діти взяли участь у конкурсі малюнків «Ловися, рибко, велика та маленька», училися виготовляти риби із паперу методом орігамі, улаштували книжковий челлендж «Я читаю книги про річки та риби!»
9 лип. 2022

Проєкт "Інтелект України"

3 27.06 по 08.07 учитель Бендега С.П. пройшла курси для вчителів української мови та літератури, які працюватимуть у 10 класі за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України".