22 серп. 2022

Методичні рекомендації

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році
22 серп. 2022

Оновлення змісту навчальних програм

У Міністерстві освіти і науки повідомили, про оновлення змісту навчальних програм загальної середньої освіти. Найважливіші зміни перелічені на сайті МОН.
19 серп. 2022

Нарада при директорі

19 серпня в школі відбулась нарада при директорі, присвячена початку 2022/2023 навчального року. Педагогічний колектив обговорив питання організації Свята першого дзвоника в умовах воєнного стану, шляхи покращення якості освітніх послуг з онлайн - сервісами.
18 серп. 2022

Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні» відбулась 18 серпня 2022р. У межах заходу були розглянуті важливі питання, зокрема: виклики у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України; законодавчі зміни для розвитку освіти; форми та методи навчання в новому навчальному році. Дякуємо спікерам за змістовну та інформативну конференцію!
17 серп. 2022

Вітаємо Склярову Анастасію

Вітаємо Склярову Анастасію з найвищим результат НМТ з історії України. Бажаємо подальших успіхів! Здійснення мрій! Реалізації планів!
16 серп. 2022

Станіслав Хвостов - випускник ХЗОШ №126

Коли народжується людина, вона має безцінний дар – життя. Яким воно буде, кожен вирішує сам. Герої – це ті, хто усвідомлюють свою особливу місію й готові віддати найцінніше заради майбутнього своєї країни, народу, рідного міста. Саме таким був Станіслав Хвостов, мешканець Холодногірського району, випускник ХЗОШ №126, який героїчно загинув, захищаючи Україну, своє рідне місто від жорстокого ворога. У червні 2022 року йому мало виповнитися 22 роки.
14 серп. 2022

З Медовим Спасом!

Вітаємо зі святом! Щасливої долі, рясних Божих благословінь, миру і здоров'я усім нам!!!
13 серп. 2022

Вітаємо Марію Градик з перемогою

Пишаємось нашими! Учениця 4-А класу нашої школи гімнастка Марія Градик посіла перше місце у своїй віковій категорії на відкритому індивідуальному чемпіонаті Sächsische Senioren-Einzelmeisterschaft 2022 (Німеччина). Вітаємо Марію з перемогою та бажаємо подальших успіхів та перемог!
10 серп. 2022

До уваги мешканців Холодногірського району!

Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради повідомляє, що Департаментом по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради з метою підвищення рівня обізнаності мешканців м. Харкова щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розроблено алгоритм дій населення за сигналом оповіщення цивільного захисту.
10 серп. 2022

Електронні версії підручників

На сторінці сайта в розділі "Бібліотека. Вибір підручників" ви зможете знайти всі підручники в електронному вигляді на 2022-2023 н.р.