23 лист. 2022

Нарада при директорі

23.11.2022 відбулася нарада при директорові за темою "Сьогодення дистанційного навчання", під час якої були розгянуті такі питання: 1) робота з обдарованими учнями (участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, конкурс МАН, турніри); 2) робота з документацією під час дистанційного навчання; 3) психологічна підтримка учасників освітнього процесу.
23 лист. 2022

Безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Біології

Із 03.11.22. по квітень місяць провідні й видатні викладачі, науковці факультету природничої, спеціальної і здоров'язбережувальної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди будуть зустрічатися з усіма бажаючими для обговорення та роз'яснення тем та питань, які включені до програми ЗНО з Біології
22 лист. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році
22 лист. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році
21 лист. 2022

День відкритих дверей

День відкритих дверей НТУ “ХПI” 27.11.2022, 11:00 (відеочат в Telegram та вікторини в Kahoot)
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. День вільних, сильних, незламних людей, за якими правда і перемога! Учні школи під час годин спілкування пригадали перебіг подій буремного листопада 2013 року, переглянули відеофрагменти, присвячені тим подіям, прослухали цікаві розповіді вчителів, долучились до святкової атмосфери єднання нашого народу.
18 лист. 2022

Методичний день

Вчителі інформатики, математики, біології, фізики та історії нашої школи 17.11.2022 взяли участь у методичному дні за темою: «Впровадження технології формувального оцінювання в основній школі: практичний аспект», який пройшов на базі ХСШ №18 в режимі он-лайн (Meetings Zoom)
18 лист. 2022

Безпечна дорога додому

18.11.2022 в закладах освіти України відбувся єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Учні нашої школи сьогодні удосконалювали практичні навички поведінки в разі надзвичайних ситуацій на дорозі, прослухали бесіди про правила поведінки при виявленні мінно - вибухових предметів.
16 лист. 2022

Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
16 лист. 2022

Міський челендж

Мама, яка вміє вчитися сама, завжди підкаже, як це робити дитині, щоб було цікаво, неважко, весело, але вдумливо і якісно. Послухаймо лайфхаки від такої мами, яка долучилась до міського челенджу "Як зацікавити сучасних школярів навчанням: лайфхаки від харківських освітян, батьків, випускників та учнів".