10 серп. 2022

До уваги мешканців Холодногірського району!

Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради повідомляє, що Департаментом по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради з метою підвищення рівня обізнаності мешканців м. Харкова щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розроблено алгоритм дій населення за сигналом оповіщення цивільного захисту.
10 серп. 2022

Електронні версії підручників

На сторінці сайта в розділі "Бібліотека. Вибір підручників" ви зможете знайти всі підручники в електронному вигляді на 2022-2023 н.р.
9 серп. 2022

Зі святом, шановні книголюби!

«Будеш з книгою дружити — буде легше в світі жити», – каже відоме прислів’я. 9 серпня відзначається Всесвітній день книголюбів (Book Lovers Day). Книга – наш друг, вчитель та помічник. Книга вчить, наставляє, змушує мислити, співпереживати та радіти разом з іншими людьми. Книга – найкращий тренажер для мозку, який підвищує концентрацію уваги, покращує логіку та пам'ять. Зі святом, шановні книголюби!
4 серп. 2022

Орієнтована структура навчального року 2022/2023

1 серп. 2022

КОЛИ ОГОЛОСЯТЬ РЕЗУЛЬТАТИ НМТ

Учасники національного мультитесту, які вже склали НМТ, отримуватимуть результати орієнтовно через тиждень після проходження тесту. Результати будуть розміщені на інформаційній сторінці; результатом тестування є оцінка за шкалою 100–200 балів;кожна з трьох частин тесту буде оцінена окремо. Загалом результати усіх учасників тестування будуть оголошені не пізніше: основна сесія – до 12 серпня; додаткова сесія – до 21 серпня; спеціальна сесія – до 19 вересня.
1 серп. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників 2022/2023 н.р.! У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області триває прийом до 1-х класів. Запрошуємо Вас прийти до школи з понеділка по п'ятницю із 900 до 1100 з необхідними документами (свідоцтво про народження дитини, паспорт одного із батьків).
29 лип. 2022

Ілля Коваль - випускник 2018 року ХЗОШ126

Серед сотень дитячих очей, які щодня дивляться на вчителя, іноді важко розпізнати, хто стане справжнім героєм. Ілля Коваль... Випускник 2018 року Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 126. Він тільки наприкінці десятого класу визначився, що хоче стати військовим. І став.
28 лип. 2022

До Дня Української Державності

До Дня Української Державності класні керівники та вчителі історії провели з учнями години спілкування "Спадкоємці Володимирового Тризуба", історичний онлайн-екскурс "Українська Державність: твоя, моя, наша" , онлайн-конференцію "День Української Державності. Надбання тисячоліть".
28 лип. 2022

День Української Державності

Сьогодні наша країна вперше святкує День Української Державності! Героїчні приклади наших предків нас надихають: ні за яких обставин не здавались вони, і ми продовжуємо відстоювати свої права. Ми є незалежні, наша історія – це не лише 30 років, а корінням своїм вона сягає глибини століть. Український народ зараз єдиний як ніколи, весь світ підтримує нас на нашому шляху до Перемоги, і ми обов’язково переможемо! Зі святом!
22 лип. 2022

Діти Харкова прагнуть миру

Незалежно від нашого місця перебування, Україна лишається в серці кожного з нас. Учні школи долучились до челенджу "Діти_Харкова_прагнуть_миру", щоб виявити свою громадянську позицію, щоб підтримати тих, хто наближає нашу перемогу.