20 вер. 2022

День миру

Напередодні Дня миру 19.09.2022 у Холодногірському районі відбувся телеміст «Нам потрібен мир. Схід і Захід разом». У заході взяли участь Харківська гімназія №86, Харківська спеціалізована школі І-ІІІ ступенів № 108, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 та Львівський ліцей № 37. Впродовж Zoom-конференції учні шкіл мали можливість поспілкуватися, розповісти про воєнні будні освітянської родини Харкова та Львова і найголовніше - почути слова підтримки у такий важкий для нашої Батьківщини час. Учасники провели онлайн-подорож видатними місцями Харкова та Львова, показали свою шану до українських народних традицій та, незважаючи на відстань, закріпили свою багатолітню дружбу. Ми - Українці! Ми обов‘язково переможемо!
19 вер. 2022

19 вересня – День народження «смайлика»

Сьогодні у світі відзначають День народження смайлика. Цього дня 1982 року професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше відправив усміхнений символ у вигляді двокрапки, дефісу і круглої дужкою на місцеву дошку оголошень.
19 вер. 2022

Міні міс Україна - 2022

У якій складній життєвій ситуації не опинялася б людина, вона прагне миру й добра. Конкурс краси, що відбувся 18.09.2022, у якому взяла участь учениця 2 -Б класу нашої школи Штельмах Вероніка, цьому підтвердження. Маленька красуня здобула титул " Міні міс Україна - 2022". Щиро вітаємо переможницю! Захоплюємося її вродою, розумом, стійкістю. Хай буде в неї ще багато перемог попереду, хай в Україні буде мир!
17 вер. 2022

17 вересня - День рятівника

Сьогодні, наші друзі рятувальники - справжні герої без зброї, які своєю силою духу, витримкою показують приклад усім. У такий важкий для нашої країни час саме вони вдень та вночі готові прийти на допомогу. Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах. Хай буде менше надзвичайних ситуацій в житті наших рятівників, хай воно буде довгим і щасливим!
16 вер. 2022

Онлайн-курс з фізики

Школярам пропонують долучитися до онлайн-курсу з фізики
14 вер. 2022

Матеріал для батьків щодо взаємодії з дітьми під час воєнного стану

Управління освіти адміністрації Холодногірського району рекомендує батькам та педагогам ознайомитися та взяти до уваги матеріал щодо взаємодії з дітьми під час воєнного стану: про підвищення мотивації до навчання, про способи проходження повторної комплексної психолого- педагогічної оцінки розвитку дитини на тимчасово окупованій території та отримання висновків, поради щодо взаємодії з дошкільниками тощо, який розташований на сайті Управління освіти в розділі Психологічна служба.
10 вер. 2022

День фізичної культури і спорту

З днем фізичної культури і спорту!
9 вер. 2022

ЗНО у 2023 році буде проведенно у звичайному форматі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2022 року № 715 «Деякі питання проведення у 2023 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році буде проведено у звичному форматі. Тестування випускників 11 класів у 2023 році проводитиметься з 22 травня до 14 липня. До переліку включено 12 навчальних предметів. Зокрема, до переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список тестових предметів – українську мову, українську мову і літературу, математику, історію України, біологію, географію, фізику, хімію та чотири іноземних мови: англійську, іспанську, німецьку й французьку. Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік - початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.
6 вер. 2022

Підготовка до ЗНО 2023 року.

Школа підготовки до ЗНО Brames запрошує учнів 11 класів на пробні безкоштовні заняття з підготовки до ЗНО 2023 року. Засновники школи - кандидати наук. Готуємо комплексно до ЗНО більше 5 років. Ми зібрали команду професійних репетиторів підготовки до ЗНО, створили власну онлайн платформу та авторські посібники. В 2022 році маємо 3х учнів з балами 200 на НМТ
2 вер. 2022

Навчальний процес триває

01.09.2022 року дистанційно розпочався новий навчальнй рік в умовах воєнного стану. Учителі привітали учнів зі святом Першого дзвоника, провели онлайн уроки за розкладом. 02.09.2022 дистанційний навчальний процес триває. Бажаємо всім цікавого, творчого навчального року, перемоги, мирного неба над головою!