8 лип. 2022

Підвищення кваліфікованою акції

Підвищення кваліфікованою ації - удосконалення професійних знань, умінь і навиків, зростання майстерності. Учителі нашого закладу пройшли 12-годинний курс з підвищення кваліфікації, на якому навчилися користуватися системою “HUMAN Школа” та вдосконалили свої навички з використання інформаційно-телекомунікаційних систем у навчальному процесі.
2 лип. 2022

Cтартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для випускників 11-х класів

Учора, 1 липня 2022 року, стартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для випускників 11-х класів, а також вступників до ЗВО на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра. Для обох категорій можливість подання електронних заяв буде відкрита 29 липня.
1 лип. 2022

Правила безпечного літа: Річки та водойми

У спекотні дні особливо актуальними стають правила поведінки на воді. Знан­ня та виконання цих правил — запорука безпеки життя дітей, а також отримання задоволення від відпочинку.
28 черв. 2022

До Дня Конституції України

До Дня Конституції України учителі 8-11 класів провели інформаційні онлайн-хвилини. Учитель правознавства Кочанова Н.В. поспілкувалась з учнямі 10-А класу у форматі відкритого онлайн- мікрофону, обговлривши питання " Конституція- твої права й обов'язки". Класний керівник 9-А класу Бендега С.П. провела правову онлайн-гру " Конституція і Євросоюз: людина, свобода, демократія"
22 черв. 2022

Розпочинається другий етап реєстрації на основну сесію НМТ

21.06.2022 р. розпочинається другий етап реєстрації на основну сесію НМТ. До 7 липня учні мають остаточно визначитися з вибором міста/країни та вказати назву населеного пункту у спеціальній формі на інформаційній сторінці. Нагадаємо, що основна сесія спрощеного оцінювання проходитиме з 18 липня до 10 серпня.
21 черв. 2022

Другий етап підтвердження участі в НМТ

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном.

Випуск 2022

У червні випускники 9 та 11 класів традиційно прощаються зі школою. Цього року святкові заходи відбуваються онлайн. З різних куточків України та світу діти разом з батьками долучились до трансляції, щоб ще раз поспілкуватися з вчителями, з одне одним, подякувати педагогам.
18 черв. 2022

Вітаємо наших дорогих випускників із закінченням школи!

Вітаємо наших дорогих випускників із закінченням школи! Будьте гідними поваги людьми! У добру путь!

ВІТАННЯ ДИРЕКТОРІВ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ВИПУСКНИКАМ 2022 РОКУ

18 черв. 2022

ВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ 2022 РОКУ ВІД ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЕМЕНКО ОЛЬГИ ІВАНІВНИ