12 жовт. 2022

Профорієнтаційний захід-зустріч

11.10 для учнів 11-х класів відбувся профорієнтаційний захід-зустріч з представниками ХНАДУ.
11 жовт. 2022

Психологічна підтримка в житті.

У День ментального здоров’я – 10 жовтня - за підтримки першої леді Олени Зеленської в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність.
11 жовт. 2022

Профорієнтаційна бесіда

10 жовтня для учнів 10-11-х класів відбувся профорієнтаційний захід "Ми- майбутні бухгалтери".
7 жовт. 2022

Вітаємо з перемогою

Вітаємо ученицю 10-Б класу Вишневську Олену, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня в І (районному) етапі фестивалю ораторського мистецтва в 2022/2023 навчальному році серед учнів 10-11класів за темою "Пізнай себе, свій рід, свій нарід,свою землю - і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)". Бажаємо творчого натхнення й подальших успіхів!
5 жовт. 2022

Ми пам’ятатимемо про Влада

Харків’яни – люди особливого ґарту. Серед них Владислав Жук…Випускник 2012 року Харківської загальноосвітньої школи № 126 Холодногірського району. Закінчивши дев’ять класів, він вступив до Харківського технікуму залізничного транспорту.
3 жовт. 2022

Зустріч працівників ДСНС з учнями 7-х класів

3 жовтня в ЗОШ № 126 відбулася зустріч працівників ДСНС з учнями 7 класів. Була надана ключова інформація щодо мінної безпеки, яку діти мають зати, щоб уберегти своє життя. Зосереджено увагу на ознаках вибухонебезпечних предметів, місце перебування, яких варто уникати, про попереджуваьні знаки й правила безпечної поведінки. Продемонстровано відео фото.
2 жовт. 2022

З Днем вчителя!

З Днем вчителя! Дякуємо Вам, вчителі, за Ваші добрі справи!
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Дорогі наші вчителі, освітяни!
30 вер. 2022

Всеукраїнський день бібліотек

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні варто згадати й подякувати за клопітку працю та високу місію нашим бібліотекарям: Мацкелі Людмилі Павлівні та Швайці Людмилі Анатоліївні. Вони невтомно працюють над тим, щоб виховати грамотного учня-читача, навчити його орієнтуватися в потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами, які надає сьогодні бібліотека.
30 вер. 2022

Вітаємо з Днем працівників освіти!

Вільмишановні колеги! Хочу Вам побажати: МИРУ, міцного здоров'я і здійснення усіх Ваших мріій. Кожному, бажаю сьогодні, гарного настрою і позитивних емоцій.