16 черв. 2023

Випускний - 2023

15 червня 2023 року випускнииі, учителі та батьки нашої школи долучились до святкування випускного вечора разом з іншими школами Холодногірського району.
13 черв. 2023

Фестиваль з комп'ютерної графіки та анімації

Вітаємо Дар'ю Кононенко, Поліну Зеленську, яки взяли участь у обласному щорічному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області за темою «І розквітне Україна!», з перемогою! Бажаємо подальших перемог!
11 черв. 2023

Онлайн - вернісаж "Світ дитинства"

З 1.06.2023 по 5.06.2023 рік з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проходив онлайн-вернісаж "Світ дитинства". Учні нашої школи долучилися до онлайн -вернісажу "Світ дитинства"
11 черв. 2023

Відеомарафон "Сила шкільної дружби"

З 8.06.2023 по 11.06.2023 рік з нагоди Міжнародного дня друзів відбувся відеомарафон на тему "Сила шкільної дружби". Учні нашої школи долучилися до відеомарафону "Сила шкільної дружби"
10 черв. 2023

Вітаємо випускників 9-х класів

9 червня 2023 року учні 9- х класів отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. 8 школярів мають свідоцтва з відзнакою. Діти переважно визначилися з тим, де хочуть продовжити навчання, але більшість учнів залишається в стінах школи. Вітаємо всіх випускників 9 -х класів з першим документом про освіту!
9 черв. 2023

Пункт прийому допомоги херсонцям

Пункт прийому допомоги херсонцям в Холодногірському районі: Школа №13, вул. Благовещенская, 36. Сьогодні школа відкриті для збору підтримки з 15.00. А від завтра працюватимуть з 9 до 18 години. Пишаюся і дякую кожному.
8 черв. 2023

Веб-бинар "Програма розвитку закладу"

Члени адміністрації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 126 узяли участь у вебінарі "Програма розвитку закладу освіти в контексті його модернізації", який у дистанційному форматі провели викладачі ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Усі учасники отримали сертифікати.
6 черв. 2023

Вітаємо з перемогою!

Широ вітаємо учня 10- Б класу МЕДОВКІНА МИХАЙЛА, який посів 2 місце у lll (Всеукраїнському) етапі Малої академії наук і його керівника учителя інформатики ПУГАЧ ГАННУ ІВАНІВНУ. Бажаємо подальших перемог!
5 черв. 2023

До уваги випускників 2023!

З 5 червня розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту. Основні сесії національного мультипредметного тесту проходитимуть протягом червня в Україні та в 47 містах 30 інших країн.
2 черв. 2023

Міська акція "Поділися своїми мріями!"

Щирі вітання учням нашої школи, які взяли участь в акції "Поділися своїми мріями"! Кожному з них мер міста відповів, побажав дітям миру, радості, успіхів у навчанні. Приємно, що учениця 8-Б класу Коваленко Єлизавета була запрошена на зустріч з Ігорем Олександровичем, отримала не тільки позитивні емоції від урочистостей, а й цінний подарунок Харківського міського голови.