Випускний - 2023

16 черв. 2023
15 червня 2023 року випускнииі, учителі та батьки нашої школи долучились до святкування випускного вечора разом з іншими школами Холодногірського району.

Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов привітав із закінченням школи всіх випускників Холодногірського району, він вручив золоті медалі відмінникам навчання, серед яких Полтавцева Марія - учениця нашої школи. Очільник міста звернувся до одинадцятикласників з напутнім словом, а також подякував за знання та виховання їхнім вчителям та батькам.
«Яким буде ваше майбутнє, залежить тільки від вас. І я дуже хочу, щоб все заплановане й омріяне вами обовʼязково збулося! Натхнення та щасливого життя під мирним українським небом!» - зазначив Ігор Терехов. Яскраве свято надовго запам'ятається всім його учасникам.