10 черв. 2023

Вітаємо випускників 9-х класів

9 червня 2023 року учні 9- х класів отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. 8 школярів мають свідоцтва з відзнакою. Діти переважно визначилися з тим, де хочуть продовжити навчання, але більшість учнів залишається в стінах школи. Вітаємо всіх випускників 9 -х класів з першим документом про освіту!
9 черв. 2023

Пункт прийому допомоги херсонцям

Пункт прийому допомоги херсонцям в Холодногірському районі: Школа №13, вул. Благовещенская, 36. Сьогодні школа відкриті для збору підтримки з 15.00. А від завтра працюватимуть з 9 до 18 години. Пишаюся і дякую кожному.
8 черв. 2023

Веб-бинар "Програма розвитку закладу"

Члени адміністрації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 126 узяли участь у вебінарі "Програма розвитку закладу освіти в контексті його модернізації", який у дистанційному форматі провели викладачі ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Усі учасники отримали сертифікати.
6 черв. 2023

Вітаємо з перемогою!

Широ вітаємо учня 10- Б класу МЕДОВКІНА МИХАЙЛА, який посів 2 місце у lll (Всеукраїнському) етапі Малої академії наук і його керівника учителя інформатики ПУГАЧ ГАННУ ІВАНІВНУ. Бажаємо подальших перемог!
5 черв. 2023

До уваги випускників 2023!

З 5 червня розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту. Основні сесії національного мультипредметного тесту проходитимуть протягом червня в Україні та в 47 містах 30 інших країн.
2 черв. 2023

Міська акція "Поділися своїми мріями!"

Щирі вітання учням нашої школи, які взяли участь в акції "Поділися своїми мріями"! Кожному з них мер міста відповів, побажав дітям миру, радості, успіхів у навчанні. Приємно, що учениця 8-Б класу Коваленко Єлизавета була запрошена на зустріч з Ігорем Олександровичем, отримала не тільки позитивні емоції від урочистостей, а й цінний подарунок Харківського міського голови.

Свято останнього дзвоника

Сьогодні в кожному класі нашої школи лунають вітання зі Святом останнього дзвоника. Закінчився нелегкий навчальний рік. І хоча зустрічі учителів і дітей відбулися в онлайн - форматі, від цього вони не стали менш яскравими! Вітання директора школи, теплі слова класних керівників і батьків, включення дітей з різних куточків світу - усе це створило святковий настрій.

Свято Останнього дзвоника

Шановні вчителі, дорогі діти! Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника, яке так завершення навчального року! Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги! Сьогодні Харків закінчує 2022/2023 навчальний рік. І якби мене попросили описати його одним словом, то це було б слово «Змогли!». Не всі вірили, що наше місто розпочне цей рік одночасно з усією Україною, але ми змогли. Це був рік, сповнений непростих викликів, невизначеності та втрат, але попри все харківська школа вистояла. Ми зберегли життєстійкість освітнього процесу.
28 трав. 2023

Безпечні канікули

Літні канікули - час розваг, прогулянок, подорожей. Перед тривалим відпочинком учителі нагадали дітям про заборони та ризики відвідування лісових масивів, які можуть бути замінованими; учні повторили правила дорожнього руху та поведінки біля водойм, згадали правила пожежної безпеки й алгоритм дій під час сигналу "Повітряна тривога!"