9 трав. 2023

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку надзвичайних ситуацій, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 відбувся День цивільного захисту. Упродовж дня відбулася низка заходів: конкурс малюнків «Увага, небезпека!», єдині уроки «Дії населення та захист людини в надзвичайних ситуаціях», онлайн-навчання з представниками Червоного хреста «Надання першої медичної допомоги під час воєнних дій» та навчальна евакуація працівників закладу. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. У 1945 році Німеччина, яка розв'язала страшну війну, підписала акт про капітуляцію. Це не свято урочистості та радості, а день суму та скорботи, символом якого став червоний мак. У цей день під час годин спілкування учні школи вшанували пам'ять загиблих, згадали історичні події, які зумовили війну, поклали квіти до меморіальної дошки Ю.Узуньяну - випускнику школи, підпільнику, та до погруддя професора Мещанінова О.І., а також узяли активну участь в акції " Зроби мак пам'яті".
8 трав. 2023

З Днем пам'яті та примирення!

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
7 трав. 2023

Акція "Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців"

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносить успіх та служить оберегом. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. У переддень свята Дня вишиванки ми долучаємося до флешмобу й демонструємо наше національне вбрання, що стає все більше популярним у світі.
6 трав. 2023

Вітаємо

5 травня 2023 року під час гри - кахут з безпеки життєдіяльності, ініційованої департаментом безпечного середовища ДЮГО " Однодумці", учень 9-Б класу Буряков Єгор показав високий результат й посів ІІІ місце, набравши велику кількість балів. Щиро вітаємо Єгора, бажаємо й надалі опановувати навички безпечної поведінки!
5 трав. 2023

Акція "Подякуємо європейцям"

Лідери Асоціації ДЮГО учнівського самоврядування «Однодумці» Холодногірського району приєднались до акції "Подякуємо європейцям", яка була ініційована департаментом волонтерського руху на честь Дня Ради Європи.
4 трав. 2023

Міжнародний день протидії булінгу

Міжнародний день протидії булінгу відзначається у всьому світі сьогодні, 4 травня. Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичній розправі тощо.
1 трав. 2023

Квіти Перемоги

1 травня - День весни, миру та праці. Саме в цей час до нас приходить справжнє тепло, буяють цвітінням сади, яскраво-зеленими килимами вкривають землю трави. Це час, коли ми вже можемо побачити результати роботи всіх, хто долучився до акції ДЮГО " Однодумці" "Квіти Перемоги".
1 трав. 2023

НМТ-2023

НМТ-2023: ДОБІГАЄ КІНЦЯ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ. Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті завершується 3 травня. Тож радимо потенційним учасникам не зволікати.
28 квіт. 2023

День охорони праці

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці, девіз якого "Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип та право на роботі". Напередодні в нашому закладі освіти під час наради при директорові були висвітлені питання організації безпечних умов праці, збереження життя й здоров'я працівників в умовах воєнного стану.