15 трав. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо ученицю 7-В класу нашої школи Смолянюк Анну, нагороджену Дипломом Лауреата першого ступеня (першої вікової категорії) Відкритого регіонального конкурсу читців художнього слова " З Україною в серці"! Висловлюємо щиру подяку за вагомий внесок у справу виявлення та підготовки обдарованих дітей та юнацтва, надання можливості творчої самореалізації мамі Анни, Смолянюк Надії Володимирівні; вчителям Кудрявцевій Людмилі Василівні та Калініній Оксані Всеволодівні! Бажаємо подальших творчих успіхів та професійного розвитку!
14 трав. 2023

День матері

День матері - це чудова можливість для кожної дитини подякувати матусі й показати їй свою любов. Учні школи присвятили мамам найтепліші, найніжніші слова про те, що мами- справжні супергероїні й найрідніші люди для кожної дитини.
14 трав. 2023

День матері

Щороку в Україні святкують День матері у другу неділю травня. У цей день традиційно діти Холодногірського району вітають своїх мам та дякують їм. Зі святом, найкращі мами у світі!

Молода людина року 2023

Районний етап конкурсу " Молода людина року 2023" дозволяє відзначити досягнення молоді за 2021/2022 рік. Учень 10-Б класу нашої школи Медовкін Михайло має цих досягнень так багато, тому й посів ІІ місце в конкурсі. Ми вітаємо талановитого школяра й бажаємо ще більших досягнень, злетів, перемог!

Нагородження команд ДЮПР

11 травня в Харківській спеціалізованій школі 87 відбулося відкриття кабінету безпеки й нагородження команд ДЮПР району. Питання збереження життя в сучасних умовах набуло неабиякого значення. І робота дитячих дружин з однолітками, навіть дистанційна, дає свій позитивний результат. Приємно, що команда нашої школи "Форсаж" посіла перше місце в обох номінаціях "Візитка" та "Плакат". Дітей привітав і нагородив начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Холодногірському району Бруєв М.О. Школярі також відвідали Музей рятувальної справи, який розташований на території Державної пожежно-рятувальної частини 3 Холодногірського району.
12 трав. 2023

Масштабний проєкт "Країни, у яких навчаються наші діти"

Сьогодні Україна не на словах стає частиною великої європейської родини. І якщо раніше ми мріяли відкрити для себе Європу, здійснивши туристичну подорож чи потрапивши на відпочинок, то під час повномасштабної війни маленькі й дорослі харків'яни, перебуваючи за кордоном, вивчають мови, працюють, намагаються адаптуватися до тимчасових умов життя. Така ситуація спонукала лідерів учнівського самоврядування Асоціації ДЮГО "Однодумці" Холодногірського району розширити й удосконалити роботу шкільних євроклубів.

Я-журналіст

У квітні 2023 року підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я-журналіст!". За результатами, учениці нашої школи Нємцева Марія, 8-Б клас; Зеленська Поліна, 9-А клас; Кононенко Дар'я, 10-Б клас нагороджені Дипломами лауреатів. Учителі Вірик О.І., Балала Л.М., Бендега С.П. отримали Подяку за підготовку лауреатів конкурсу.
11 трав. 2023

«Поділися своїми мріями»

З радістю оголошую старт акції «Поділися своїми мріями», присвяченої Дню захисту дітей.  Запрошую всіх школярів Харкова написати мені листа про наше рідне місто та ваші бажання, повʼязані з ним.
9 трав. 2023

День Європи

Цього року наша країна вперше відзначає День Європи - 9 травня, разом з країнами великої європейської родини. Україна вже понад рік героїчно захищає спільні європейські цінності, гуманність та лібералізм, і недопускає поширення російської агресії далі на європейський континент. В умовах щохвилинної боротьби за своє вільне європейське майбутнє, День Європи набуває особливого значення для кожного українця. Сьогодні Україна символізує непохитну фортецю, яка захищає європейські цінності, засади демократії та свобод людини. "Ми - європейці, бо українці!"
9 трав. 2023

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку надзвичайних ситуацій, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 відбувся День цивільного захисту. Упродовж дня відбулася низка заходів: конкурс малюнків «Увага, небезпека!», єдині уроки «Дії населення та захист людини в надзвичайних ситуаціях», онлайн-навчання з представниками Червоного хреста «Надання першої медичної допомоги під час воєнних дій» та навчальна евакуація працівників закладу. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.