9 бер. 2021

Шевченківські дні

На початку  березня в нашій школі проводяться Шевченківські дні до дня народження великого Кобзаря. Упродовж тижня з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного поета та художника.

Концерт до свята 8 Березня

Сьогодні, 05.03.2021, відбувся концерт до свята 8 Березня. В актовому залі школи учні вітали учителів, технічних працівниць, однокласниць. Пісні, вірші, виступ танцювального колективу та хору створили всім святковий настрій.

Додаткові бали до ЗНО: Переваги для абітурієнтів ХПІ

НТУ «Харківський політехнічний інститут» запрошує одинадцятикласників на Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників 2021 року. Олімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний). Учасниками можуть стати абітурієнти, які бажають вступити на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності. Переможці II (очного) туру отримають до 20 додаткових балів до одного з предметів ЗНО.

Тематична година

3 березня співробітники Національного меморіального комплексу "Висота маршала І.С.Конєва" провели для учнів 7-х класів тематичну годину - презентацію "Їхніми іменами названі вулиці Харкова", присвячену 80- річчю початку німецько - радянської війни.
1 бер. 2021

Затверджено типову освітню програму для 5-9 класів ЗЗСО

Оприлюднено наказ МОН від 19.02.2021 №235 «Про затвердження типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти». Типова освітня програма розроблена з метою реалізаціїДержавного стандарту базової середньої освіти.Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах із 2022 року.
1 бер. 2021

Профілактична бесіда

01.03.2021 шкільний офіцер поліції Лихоманов А.І. провів профілактичні бесіди з учнями 5-Г та 6-А класів. Він нагадав дітям про правила поведінки здобувачів освіти, висвітлив питання профілактики булінгу в учнівських колективах.

ХПІ запрошує на День відкритих дверей-2021 в онлайн форматі

28 лютого 2021 року НТУ «Харківський політехнічний інститут» проведе День відкритих дверей онлайн. Запрошуємо абітурієнтів, батьків та всіх охочих дізнатися про напрями, спеціальності та освітні програми, за якими проходить навчання в ХПІ, різноманітні можливості, що доступні студентам Харківського Політеху. Крім того, представники приймальної комісії ХПІ розкажуть глядачам про правила та умови вступної кампанії 2021 року.

Ліга гумору

25.02.2021 відбувся півфінал Харківської шкільної Ліги гумору. Команда ХЗОШ 126 " Generation Z" у складі: Дудник Іван, Бойко Катерина, Зюкова Єлизавета, Петров Олександр - вийшла у фінал. Щиро вітаємо наших веселих та кмітливих!

День відкритих дверей

Колектив фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує старшокласників до Днів відкритих дверей, які проводить факультет у період з лютого по червень 2021 р. у онлайн-форматі.

Семінар бібліотекарів

24.02.2021 р. на базі закладу відбувся семінар-тренинг бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Холодногірського району за темою "Бібліотечні інновації в інформаційному освітньому просторі". Мета семінару-тренінгу розширити знання про медіаосвітні технології, залучення додаткових ресурсів для роботи з популяризації читання в шкільній бібліотеці.