26 лип. 2018

Школа готується до нового навчального року

Тривають літні канікули, дітлахи відпочивають, набираються сил, а школа готується до нового навчального року: відремонтовані їдальня, кабінети шкільної творчості, історії та німецької мови. Почався ремонт коридорів. Затишною та красивою зустріне школа учнів 1 вересня.
24 лип. 2018

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

До уваги дітей та батьків! 30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. Торгівля людьми – злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки й діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці.
16 лип. 2018

Лист Міністерства освіти і науки Українивід 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.
16 лип. 2018

Рiк французької мови

3 липня 2018 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови. До його створення та реалізації також можуть бути залучені й інші посольства франкомовних країн.