4 груд. 2022

День інформатики

4 грудня святкують День інформатики. Свято було запроваджене ще 1948 року. Саме цього дня було зареєстровано патент на створення “Цифрової електронної обчислювальної машини”. З цього офіційного документа починається розвиток в країні обчислювальної техніки.
3 груд. 2022

300-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Сьогодні виповнюється 300 років від дня народження великого мрійника, мандрівного філософа та педагога Григорія Сковороди! За версією Юнеско Сковорода входить до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив». Черпаємо мудрість нашого видатного земляка, перечитуємо і надихаємось!
1 груд. 2022

Онлайн зустріч

30 листопада відбулася онлайн зустріч шкільного офіцера поліції Лихоманова А.І. з учнями 8-9 класів. Бесіда, присвячена темі домашнього насильства, викликала в підлітків неабиякий інтерес. Діти жваво ставили правові питання, цікавилися роботою поліції у воєнний час.
30 лист. 2022

Увага!

Увага! Шановні мешканці Холодногірського району !!! З 01.12.2022 розпочинають роботу пункти видачі гарячих страв за адресами : Вул. Волонтерська, 57 ( Школа 152) Вул. Башкірська, 2 (школа 87) Вул. Кам’янець-Подільська, 23 ( школа 171) Режим роботи : Щоденно з 11.00 до 14.00 Звертаємо Вашу увагу на те, що страви видаються у власний посуд мешканця! Ми – разом! Ми – харків’яни! І ми переможемо!
26 лист. 2022

Пам'ятаємо!

Щороку в четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років, а також — масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке з повним правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства. Голодомор - незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили знадобилося, щоб вижити, вистояти. Напередодні сумної дати учні школи вшанували пам’ять загиблих під час Голодомору хвилиною мовчання, переглянули документальний фільм "Голодний дух", обговорили під час годин спілкування причини й наслідки штучного голоду для нашого народу.

Всесвітній день інформації

В останню п’ятницю листопада багато країн світу, у тому числі й Україна, відзначають Всесвітній день інформації, започаткований Міжнародною академією інформатизації (МАІ). Сьогодні неможливо уявити систему освіти без інформаційних технологій. Дистанційне навчання стало одним з головних трендів сучасності. Не тільки уроки мови та математики, але й прикладні заняття праці дають дітям можливість творити, працювати руками. Учителі школи онлайн продовжують навчати своїх учнів, надсилаючи їм корисну інформацію, проводячи цікаві онлайн заходи, круглі столи, майстер-класи, віртуальні екскурсії.
25 лист. 2022

День Відкритих Дверей НТУ «ХПІ»

Запрошуємо до всеукраїнського онлайн заходу День Відкритих Дверей НТУ «ХПІ» 27 листопада об 11:00 за посиланням у Telegram.
25 лист. 2022

В Україні стартує кампанія «16 днів проти насильства»

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Національний мультипредметний тест

ЗНО-2023: у МОН анонсували формат тестування
24 лист. 2022

Проєкт "Щасливі соняхи"

Волонтер - це круто! Волонтер – це милосердя, щирість, доброта!